Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9720 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 16:08 - pre 224 meseci
Tradicija se nastavlja :)

http://www.deepdish.com/index....mp;sectionName=Tour%20Schedule
Citat:

20 Oct 2005 Belgrade, Yugoslavia (Serbia/Montenegro) SKC Official 'George Is On' tour date. Special guest Dean Coleman.

jaojaojaojaoj :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

electrobuka
Daleko odavde

Član broj: 34675
Poruke: 114
*.eunet.yu.

Sajt: www.world-tip.com


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 18:09 - pre 224 meseci
Nesto bre mnogo cesto oni dolaze kod nas. Malo je to cudno zar ne. imajuci u vidu da su oni ipak "deepdish". a taj novi album je ok al nekako nije to to.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.242.eunet.yu.



+4 Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 19:15 - pre 224 meseci
Mora da im se svidja ovde )

Kolega Boccio, fala na obaveštenju
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

d0ubleclick
"admin" u cybercaffeu
Osijek/HR

d0ubleclick
Član broj: 69221
Poruke: 57
*.xnet.hr.

Jabber: doubleclick@jabber.org


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 19:24 - pre 224 meseci
joj da je meni doci na to....
zna li se koliko ce kostati?
nema glupih pitanja, ima samo glupih ljudi...
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 19:31 - pre 224 meseci
O ukusima se ne raspravlja, ali taj "bend" je tipičan predstavnik "copy&paste" načina proizvodnje pop-muzike... i to loše.

Hvala Bogu, neće ni oni dugo...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Darko Pipic
Darko Pipic
B e o g r a d

Član broj: 93
Poruke: 880
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.kontrol-inzenjering.c..


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 19:48 - pre 224 meseci
ton_majstor: jel hoces da kazesh da deepdish pravi muziku kao pop izvodjachi ili je deepdish pop band, ne razumem, moze li pojasnjenje ?

[Ovu poruku je menjao Darko Pipic dana 05.10.2005. u 20:51 GMT+1]
Life is a game - play to win
irc.elitesecurity.org #es
darnik.com
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 22:14 - pre 224 meseci
Pa istocna Evropa je ionako meka za takve bendove...
vdl/nlns
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 22:36 - pre 224 meseci
Citat:
ton_majstor: O ukusima se ne raspravlja, ali taj "bend" je tipičan predstavnik "copy&paste" načina proizvodnje pop-muzike... i to loše.

Copy/paste? Pop muzika? Daj, bre, Darko, deep dish je definitivno najbolji house koji danas mozes da cujes... Likovi su apsolutno fenomenalni muzicari, dobri producenti, setovi su im VRH (cak i kad si strejt :)), ali ok, postujem to da ti se ne dopadaju. Glupo je samo reci da su tipicni predstavnici pop-muzike, i to losi... Ako je DeepDish los house, sta je onda dobar? :)

@cicika: idemo, naravno... :)

[Ovu poruku je menjao boccio dana 05.10.2005. u 23:45 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

artichoka
Vračar

artichoka
Član broj: 15265
Poruke: 178
*.beotel.net.

Jabber: artichoka@elitesecurity.org
ICQ: 35115203
Sajt: artichoka.net


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)05.10.2005. u 23:45 - pre 224 meseci
Citat:
d0ubleclick: joj da je meni doci na to....
zna li se koliko ce kostati?


1200 din
tj oko 15€
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.homechoice.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)06.10.2005. u 03:57 - pre 224 meseci
ja stvarno nisam mnogo zainteresovan za house muziku, ali deep dish prepoznajem kao bas dobar sastav. i produkcijski i muzicki su mi interesantni :)

darko, nije sav cut'n'paste los :-)
 
Odgovor na temu

Wizzy Noise
Pancevo

Član broj: 45123
Poruke: 5
212.200.69.*



Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)08.10.2005. u 19:14 - pre 224 meseci
E strava. Reci. Deep Dish... Cu da idem. Najbolji house ikada...

Tito is dead, BRE!!!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)08.10.2005. u 20:39 - pre 224 meseci
Neću i ne želim da otvaram diskusiju o muzičkim pravcima, a to je ako se dobro sećam, nekada bilo i zabranjeno raspravljati na MZ, jer se pretvaralo u prepucavanja unedogled.

Ali, house (koga radim petnaestak godina unazad, najviše za svoju dušu) nikada nije eksplicitno izlazio iz okvira pop-muzike. Postoje neki njegovi podžanrovi, koji su teži, mračniji, manje laki za varenje. Običan, plain house je oduvek bio pozitivan, čak veseo, i izuzetno harmonski i melodijski prijemčiv širokim narodnim masama, koje se inače zovu populus, pa odatle i ime. Sve ostalo je najjeftinije elitističko naklapanje, e da bi se bilo "kao" van mainstreama, te da bi se muvale lakomislenije pripadnice suprotnog pola, koje troše Seku Aleksić za poneti.

Ah, da. Osim one slatke devojke, koja i ne peva tako loše (što i ne mora ništa da znači, setite se šta radim), ostatak muzike je opšta reciklaža, sa nedorečenostima, jeftinim trikovima i aranžmanima koji su prilagođeni MTV-u (which is pop, of course!)

Manite me priča o opasnim muzikantima, ovde se to ne čuje. Bar ne na ovome što sam dosada video i čuo. Setovi su jedno, a klipovi i CD drugo.

Žao mi je samo što se ovde ovoliko izbalavih, mesto da slušam PRAVI house. Ovi vaši Deep Dish to nisu, oni su Deep Shit...

Amen.
 
Odgovor na temu

dandellion

Član broj: 42237
Poruke: 177
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.acidzen.org


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)10.10.2005. u 14:12 - pre 224 meseci
nmmmm... jedna od retkih rasprava o nekom bendu (ili kojoj god muzičkoj pojavi) koja mi je bila zanimljiva za čitanje.....
DD su dobra žurka, ok.... idem i ove godine.
ali ako su DD vrh house muzike ja odustajem od sve elektronike u kompletu.


 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

boccio
Član broj: 7594
Poruke: 2458
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)10.10.2005. u 15:13 - pre 224 meseci
Citat:
ton_majstor:
Sve ostalo je najjeftinije elitističko naklapanje, e da bi se bilo "kao" van mainstreama, te da bi se muvale lakomislenije pripadnice suprotnog pola, koje troše Seku Aleksić za poneti.

CARE! lol
Citat:
ton_majstor:
Ah, da. Osim one slatke devojke, koja i ne peva tako loše (što i ne mora ništa da znači, setite se šta radim), ostatak muzike je opšta reciklaža, sa nedorečenostima, jeftinim trikovima i aranžmanima koji su prilagođeni MTV-u (which is pop, of course!)

e, sad vec nisi car ;) jopet, moram da primetim da od svih house setova koje sam cuo u zadnje 2-3 god, Ali i Sharam su neprikosnoveni...demantuj me, daj mi nesto da slusam sto je po tvom misljenju mnogo bolje, pa cemo da pricamo...
Moja preporuka za 2 najbolja seta:
Global Underground: Moscow (2001)
Global Underground: Toronto (2003)
Ako ne mozes da nadjes, drage volje cu ti narezati :)
Citat:
ton_majstor:
Manite me priča o opasnim muzikantima, ovde se to ne čuje. Bar ne na ovome što sam dosada video i čuo. Setovi su jedno, a klipovi i CD drugo.

pa cekaj, ja ovde pricam o setovima... ne o njihovom najnovijem singlu (Flashdance, jel se tako zove?) koji se ni meni ne svidja nesto bas da secem vene...
Citat:
ton_majstor:
Ovi vaši Deep Dish to nisu, oni su Deep Shit... :(

u srce me pogodi...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

dandellion

Član broj: 42237
Poruke: 177
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.acidzen.org


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)10.10.2005. u 15:39 - pre 224 meseci
problem sa ovim raspravama o house muzici je što je ima na milion različitih načina, i uglavnom presuđuje lični ukus i sklonosti.....


novi singl nije flešdens, to je sa prošlog albuma... novi se trenutno vrti po MTvu (say hello) i glup je koliko se i može očekivati od DDa. to je samo delom stvar ukusa pošto neinteligentna produkcija i aranziranje na prvu loptu već ulaze u drugu kategoriju....
 
Odgovor na temu

electrobuka
Daleko odavde

Član broj: 34675
Poruke: 114
*.yubc.net.

Sajt: www.world-tip.com


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)10.10.2005. u 16:54 - pre 224 meseci
e stvarno im je nesto losiji taj "sey hello" ali otom potom sve se da popraviti. i onaj "flashdance" im je bas za neku reklamu nista vise. naravno setovi su druga prica tako da : jel zna neko posto je karta ?
 
Odgovor na temu

artichoka
Vračar

artichoka
Član broj: 15265
Poruke: 178
*.beotel.net.

Jabber: artichoka@elitesecurity.org
ICQ: 35115203
Sajt: artichoka.net


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)10.10.2005. u 22:11 - pre 224 meseci
a dobro je sto je flashdance njihova stvar... obicna obradica, lepa ideja, ali ne valja privaljivati im zasluge sto je stvar dobra...
 
Odgovor na temu

Abstract

Član broj: 63964
Poruke: 97
*.nspoint.net.



Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)10.10.2005. u 23:01 - pre 224 meseci
Ne znam samo koliko su se oni to kao poboljsali pa je sada karta 1500, a u pp 1200 ...
 
Odgovor na temu

g@rfild

Član broj: 36567
Poruke: 174
*.3dnet.co.yu.

Sajt: www.blejanje.com


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)11.10.2005. u 22:11 - pre 224 meseci
Citat:
dobro je sto je flashdance njihova stvar... obicna obradica, lepa ideja, ali ne valja privaljivati im zasluge sto je stvar dobra...

U principu ne volim hitove,vise je dosadna ali im je podigla cenu. Bice to kulturna zurka.
Vidimo se
Da ljudi nikada ne prave, gluposti, nista se pametno ne bi dogodilo
-------------------------------
Ma decku je vaznija nauka od tamo neke bebe
 
Odgovor na temu

NiGhT-BlAdE
remote @ home
Frozen World

Član broj: 2892
Poruke: 90
213.244.212.*

Jabber: sonicmind@elitesecurity.org
ICQ: 59496659
Sajt: sonicmind.ath.cx


Profil

icon Re: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)11.10.2005. u 22:54 - pre 224 meseci
toronto ... extra... moscow .. nice :)

Btw da setovi su im bombona... a shto se tiche komercijalnih tralal pesmica.. pa ljudi i oni treba da zhive od nechega.. a od chega se bolje zhivi nego od komercijale ? zar to vetj nije zilion puta isprichana pricha ?:)

So .. who like deep dish .. come and listen ... a ostali .. jbg vishe sretje drugi put :)
--------------------
For more information search on www.google.com
__________________
Slackware 12.0
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Deep Dish 20. oktobra u Beogradu :)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9720 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.