Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nesto Eskluzivno i Korisni savjeti,linkovi, poslovni poduhvati i dr.

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: nesto Eskluzivno i Korisni savjeti,linkovi, poslovni poduhvati i dr.

[ Pregleda: 5739 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

baxmax

Član broj: 5199
Poruke: 155
80.65.64.*



+6 Profil

icon nesto Eskluzivno i Korisni savjeti,linkovi, poslovni poduhvati i dr.01.10.2002. u 01:00 - pre 261 meseci
Sta mislite da pored sveg bogastva na ovome forumu, nadjete vremena da kazete ostalima koji koriste ovaj forum neki korisni link ili savjet, ili posao ponudu, sto bi se moglo uraditi..
evo recimo od mene iako neki znaju..
najbolji software uz crack... bez onih dosadnih banera i prozora..
***.giveit2me43.com (free registracija)

Zavisno od mjesta gdje zivite i drugih okolnosti (SWOT analiza u biznisu) mozete da vidite izglede za osnivanje interent kluba (sponziranog od nekih svjetskih organizacija - da daju opremu i 4 godine free interet pristup da sponziraju - za siri region vaseg djela grada) i sl.. momci u Tuzli su to napravili i sve fercera, cak im ostaje nesto i para , a vecina sada radi privatno web stranice:-) ... ovako su dobili besplatni link (interent- a i ostali gradjani imaju pravo ) (iako mislim da u Beogradu ima i previse internet klubova mozete nesto slicno pokusati)

i da nebudem sebican , jedan link koji moze biti od koristi za sve.. nek bude od mene exsluzivno...

http://training:[email protected]/vtconline/intranetlist.htm

pogledajte na ww.vtco.com imate sve tutoriale..
ja sam zelio nabaviti tutoriale sa www.lynda.com ali nisam mogao naci.. ipak sam nasao na ovome dovoljno.. imal ko slicno nesto..


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: nesto Eskluzivno i Korisni savjeti,linkovi, poslovni poduhvati i dr.

[ Pregleda: 5739 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.