Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[BitDefender] Internet security

[es] :: Zaštita :: [BitDefender] Internet security

[ Pregleda: 2854 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gašo

Član broj: 87570
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon [BitDefender] Internet security01.12.2005. u 22:42 - pre 224 meseci
Instalirao sam BitDefender internet secuity v9, no nakon instalacije uvidio sam da usporava komp. U upavljčkoj ploči sam ga deinstalirao no nakon pokušaja da instaliram BitDefender v9 Professional komp mi kaže da deinstaliram prvo BitDefender internet secuity v9.0 sto preko upravljačke ploće više ne mogu, a u pretraživanju datoteka nema ništa. Molim pomoć unaprijed hvala.

[Shadowed: dopunjen naslov.]
[IcyImpact: popravljen naslov]

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 17.12.2005. u 07:54 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao IcyImpact dana 17.12.2005. u 13:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sen

Član broj: 39122
Poruke: 554
*.73.130.110.ip.tele2adsl.dk.



Profil

icon Re: Internet securuty16.12.2005. u 20:46 - pre 223 meseci

Kazes da si instalirao internet secuity v9 izbaci ga (remove) iz sistema

Ja sam isto imao problema pa sam dobijo savjet od prijatelja koji ima prilicno dosta
razumevanja u kompjutere preporuka je glasila nikada nekoristi internet security
program bilo koje verzije nekima pravi probleme samom win.system meni internet konekciji i.t.d. (naravno nekazem sa ovim da je to bas los program)

Problem sam jedino resijo sa formatiranjem hdd

Pozdrav
 
Odgovor na temu

IcyImpact

Član broj: 64366
Poruke: 939
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: [BitDefender] Internet securuty17.12.2005. u 11:05 - pre 223 meseci
Propala deinstalacija je uvijek težak problem. Ne znam što da ti preporučim, bilo kakvo dublje zadiranje bi moglo oštetiti windowse ili pak neke druge važne stvari. Ali možeš probati, odi na Start - Run - te tu upiši regedit. Sad otiđi do dijela: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE i probaj naći ključ imena Softwin te ga izbrisati (cijelog) - to bi trebalo izbrisati i registry ključeve BitDefendera pa bi problem mogao biti riješen. BitDefenderov sigurnosni paket, usput, uopće nije loš (iako kao i drugi sigurnosni paketi, dosta "jede" radnu memoriju. Bilo bi najbolje da ubuduće koristiš programe tipa Total Uninstall koji će deinstalaciju učiniti mnogo bezbolnijom.


Knowledge is power.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: [BitDefender] Internet security

[ Pregleda: 2854 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.