Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

tabla za pisanje, kako napraviti

elitemadzone.org :: TechZone :: tabla za pisanje, kako napraviti

[ Pregleda: 8542 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gazza

Član broj: 47796
Poruke: 88
..burma-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon tabla za pisanje, kako napraviti04.01.2006. u 02:19 - pre 221 meseci
pala mi napamet neka ideja ali ne znam kako da realizujem pa molim za pomoc
pokusavam da isplaniram novu kuhinju (tj elemente) i hteo sam da jedna velika vrata od elementa iskoristim ujedno i kao tablu za pisanje, ostavljanje poruka, ideja itd. pisalo bi se kredom ili vec necim sto moze lako da se obrise;)
elem pitanje mozete da pretpostavite, od kog materijala da napravim takva vrata i cime da ih finisiram (prefarbam) da bi po tome moglo da se pise. pozeljno je da bude crne ili neke tamne boje.
hvala g.
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dial.InfoSky.Net.



+370 Profil

icon Re: tabla za pisanje, kako napraviti04.01.2006. u 06:08 - pre 221 meseci
Verovatno mozes da dodjes do postupka za izradu skolski tabli na net-u. Mozda bi ti vise odgovaralo da kupis gotovu tablu za ovu namenu. Vidjao sam i u vecim knjizarama, prodavnicama igrcaka kao i prodavnicama kao sto je "Sumadija". Pored drveni, postoje "planeri" koji su od lima. Po njima pises markerom.
 
Odgovor na temu

m@stering

Član broj: 80460
Poruke: 6
*.40.EUnet.yu.



Profil

icon Re: tabla za pisanje, kako napraviti08.01.2006. u 23:17 - pre 221 meseci
Ja sam koristio one bele table za pisanje. One se prave od materijala koji lici na univer, tj "u preseku" izgleda isto ali je povrsina nesto drugacija. E sad, sa markerima koji se koriste za tu tablu (prodaju se kao "Whiteboard marker") moze se pisati po bilo kojoj glatkoj povrsini (provereno). Mislim da bi ti posao zavrsio i univer od koga ces praviti kuhinju, ali u nekoj svetllijoj boji, kako bi ono sto je napisano bilo vidljivo.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: tabla za pisanje, kako napraviti

[ Pregleda: 8542 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.