Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata

elitemadzone.org :: TechZone :: Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata

[ Pregleda: 2581 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.211.eunet.yu.



Profil

icon Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata02.02.2006. u 15:00 - pre 221 meseci
Da li iko ima bilo kakvu informaciju gde u Beogradu ima da se pronadje fiksni telefonski aparat kineske proizvodnje, pise WANG WEI DA kao marka!!! Gornji deo pored slusalice se preklapa, i ima displej sa unutrasnje i sa spoljasnje strane. Naravno onaj sa spoljasnje je mali, kao na digitronu a unutra je veliki.

Okruglog je oblika i taj deo koji se otvara i samo telo telefona!!!

Sigurno cete da se pitate stace mi takav aparat uopste, ali moram da nabavim isti takav, jer sam stari razbio, a nije moj, i sada treba da se zameni, a da bude identican.

Oko boje cu vec da se snadjem, posto je i to bitno, ali bilo bi idealno da je kremasta neka.

Moram da napomenem da sam pretrazio ceo trzni centar u bloku 70, ali nema takvog ni priblizno. Idem sutra da cesljam buvljak, a bio bih prezadovoljan kada bi me neko obradovao sa informacijom gde da trazim!


Hvala unapred, i izvinjavam se sto sam stavio temu u cekaonicu.





[Ovu poruku je menjao veseliz dana 02.02.2006. u 18:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.27.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata03.02.2006. u 15:09 - pre 221 meseci
Evo obisao sam i buvljak, ali nema nista!

Da li neko moze da mi kaze gde se nalaze neki kineski lokali u gradu, pa da obidjem i njih, ili neke prodavnice gde bi mozda bilo ....



Hvala unapred!!

P.S. Samo da napomenem da mi je prilicno hitno!!!!
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
*.3dnet.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata03.02.2006. u 19:05 - pre 221 meseci
jadnice ima da se nahodas....ima dosta kineskih prodavnica u nasem gradu. ali na bulevaru ima jedna posebna. u njoj za kasom( a u stvari za kompom) sedi kineskinja koja na glavi ima slusalice sa mikrofonom na koji po ceo dan kokodace kineski ....elem tu imas i kineske hi tech robe. prodavnica se nalazi na potezu izmedju tramvajskih stanica Stari Djeram i Bregalnicka u pravcu krajnje stanice tramvaja na bulevaru.
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.141.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata04.02.2006. u 12:02 - pre 221 meseci
Hvala!!!
Bas sam se opsetio da sam video nesto u Bulevaru pre neki mesec. Pa sam nameravao da odem tamo da pogledam. Ne znam da li je to ta prodavnica, ali idem da potrazim!

Hvala jos jednom!!
 
Odgovor na temu

veseliz
Beograd

Član broj: 12308
Poruke: 283
*.31.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata06.02.2006. u 12:30 - pre 221 meseci
Nema ni tamo.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Potrebna informacija u vezi telefonskog aparata

[ Pregleda: 2581 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.