Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GSP Prijava - sta da radim

elitemadzone.org :: MadZone :: GSP Prijava - sta da radim

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15119 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

miljenko2003
Beograd

Član broj: 22540
Poruke: 305
*.041net.co.yu.



Profil

icon GSP Prijava - sta da radim16.02.2006. u 19:57 - pre 220 meseci
danas u 45-ici naidje mi kontrola i trazi kartu ,pokazem im markicu februarsku sa povlasticom ali on trazi da izvadim .Uradim to(budala) i dam mu i kaze mi da je istekla povlastica . nisam izvadio novu na vreme .imao sa novu markicu a staru povlasticu(2005) . mogao je da mi da neku opomenu ali nista boli ga uvo napisa mi prijavu .
sta da radim sada .
kada ta prijava dospeva da se uknjizi u gsp-u ,jer ako ne knjize odmah mogu lepo sutra na fax po potvrdu da sam redovan i onda u zmaj jovinu da izvadim novu ili sta ..... da im platim 1800 din......kada stize sudska opomena na kucnu adresu .
dajte neki savet

kaboom kaboom
 
Odgovor na temu

downer

Član broj: 29779
Poruke: 351
194.106.169.*



+5 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim16.02.2006. u 20:15 - pre 220 meseci
sudska opomena ti nikada nece stici, jer im se ne isplati da salju svima (hiljade ljudi imaju te prijave, niko nije lud da im salje). E sad, posto hoces da vadis novu povlasticu verovatno ces morati da platis - moj savet je sto pre, da ti posle ne nakace neke silne takse.

Ako ne planiras da vadis novu povlasticu, mozes komotno da zaboravis na to, 99% ti nece stici.


pozdrav
 
Odgovor na temu

miljenko2003
Beograd

Član broj: 22540
Poruke: 305
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim16.02.2006. u 20:35 - pre 220 meseci
pa zavrsna godina je u toku a mogu valjda josh da se "svercam" sa proslogodisnjom
ajde poslusacu te
poz
kaboom kaboom
 
Odgovor na temu

kobrejabre
Bgd

Član broj: 1793
Poruke: 269
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.nemam.com


Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim16.02.2006. u 21:14 - pre 220 meseci
Ti izgleda nisi jos ukapirao da je svejedno da li imas nevazecu povlasticu ili nemas nista...
Ustvari, nije svejedno - ako nemas nista barem ne bacas pare za markicu :)
 
Odgovor na temu

miljenko2003
Beograd

Član broj: 22540
Poruke: 305
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim16.02.2006. u 21:35 - pre 220 meseci
ali sada je gotovo .

[Ovu poruku je menjao miljenko2003 dana 16.02.2006. u 22:38 GMT+1]
kaboom kaboom
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim16.02.2006. u 23:18 - pre 220 meseci
Bez obzira da li ces da vadis povlasticu za fax, ako ikada u buducnosti kao zaposlen (ili nezaposlen?) budes hteo da vadis povlasticu, moraces da platis kaznu. Ako ti nece trebati, slobodno zaboravi na prijavu, nece ti stici 100 %, cak i ako ti stigne da ce da te salju na sud (ne salju dotle, samo prete).
 
Odgovor na temu

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1134
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+104 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 00:09 - pre 220 meseci
Ja sam imao identicnu situaciju , pre nekoliko godina.Naravno , nisam platio i nikakvih posledica nije bilo , medjutim sada je druga vlast u gradu ( mislim da je to bilo negde '99-2000 ) , a i GSP se promenio
 
Odgovor na temu

branchy

Član broj: 72924
Poruke: 45



+1 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 00:38 - pre 220 meseci
Mene je kontrola uhvatila bez markice pre nekih godinu dana. Naravno da nisam zelela da im platim ,medjutim morala sam jer nisammogla da izvadim novu povlasticu.

E sada, kada me je uhvatila kontrola tada sam trebala da platim 1200 dinara u roku od sedam dana, medjutim ja nisam. Kada sam odlucila to da resim, posle nekih 7-8 meseci, ja sam isto platila 1200 dinara.

Uzela sam taj papir koji sam dobila kada su me uhvatili, otisla tamo i platila istu cenu. Mada na papiru pise da se ta cena povecava posle 7 dana, pa posle mesec....

To je sve nebitno, vazno im je da ti to hoces da platis i platices samo pocetnu cenu.
I did, what I had to do
And if there was a reason
Oh, there wasn't no reason, no
And if, there's something you'd like to do
Just let me continue, to blame you!
 
Odgovor na temu

miljenko2003
Beograd

Član broj: 22540
Poruke: 305
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 01:01 - pre 220 meseci
smislio sam nacin da to prodje sa 250 dinara .
na fax-u je moguce predati formulare za povlasticu i platiti 250 dinara .
e sada kada bih otisao do studentske sluzbe i zamolio ih da upisu na formularu i potvrdi datum pre izdavanja kazne imao bi pokrice kao ono pa predao sam da mi se izvadi povlastica ali navatashe me sa starom u medjuvremenu .
ali .........
a da li neko zna da li se ta prijava knjizi odmah cim dospe u gsp sutra ujutro ili kada se nakupi shtos pa onda . jer ako ne stigne sutra odmah mogao bi ujutro rano da skocim do zmaj jovine i izvadim novu povlasticu ....??
ma videuc&*&#$^#*^@{#)^'
1500 nemam tako da ne znam sta cu ........
moju mamu si bili uhvatili isto tako pa smo preko neke "veze" koja radi u gsp-u to ponistili , pa ako je veza josh ziva probacu mozda ...
hvala vam svima na pomoci

[Ovu poruku je menjao miljenko2003 dana 17.02.2006. u 02:01 GMT+1]
kaboom kaboom
 
Odgovor na temu

branchy

Član broj: 72924
Poruke: 45



+1 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 01:08 - pre 220 meseci
Znam samo da oni kada se vrate iz "lova" odmah to predaju i to sluzbenica rano ujutru ubacuje u kompjuter. Znaci imas vremena do rano ujutru. Ali ako te ubaci u komp, onda ti treba debela veza da te izbrisu, cak mislim da je i nemoguce.

Ovo preko faxa ti nece upaliti, to znam sigurno.

Mod: Obrisan nepotreban citat.

Obavezno pročitati: pravilnik za korisnike


[Ovu poruku je menjala cicika dana 17.02.2006. u 02:26 GMT+1]
I did, what I had to do
And if there was a reason
Oh, there wasn't no reason, no
And if, there's something you'd like to do
Just let me continue, to blame you!
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 01:30 - pre 220 meseci
Citat:
Naravno da nisam zelela da im platim


Zato se u ovoj državi sve raspada. Svi hoće 'leba preko motike.
Tvoje je pravo da te GSP vozi za džabe, je l'?

Miljenko, u duhu evropske Srbije plati kaznu i izvadi novu povlasticu.

A sad moderatorsko upozorenje::

Nadalje u ovoj i svim ostalim temama bilo kakvo pozivanje na izbegavanje zakonski propisanih obaveza (ovo podrazumeva i gradske uredbe i opštinske odluke) rezultovaće:

(a) Brisanjem posta
(b)Zaključavanjem teme
(c) U ekstrmnim slučajevima brisanjem/uklanjanjem teme.

Zahvaljujem.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
*.3dnet.co.yu.



+4 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 01:39 - pre 220 meseci
kako je neko rekao nova vlast, nova pravila...a i gsp se promenio....sve je to tacno.a i tacno je da ces posle roka od 8 dana morati da platis 2400 umesto 1800 din! a imaju i ljude koji nose opomene na kucni prag.....pa ako te nije blam od komsija ti ih cekaj.....i umalo da zaboravim: aplauz za ciciku

[Ovu poruku je menjao savanah dana 17.02.2006. u 02:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.nspoint.net.



+39 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 02:11 - pre 220 meseci
nemoj da im platis...nikada...bar ne u narednih 20 god...ja ne znam sta je sa ovim ljudima, pa ne treba ocekivati od nekoga cija je vec sudbina da se vozi autobusom (znaci nema para za auto) da menja drzavu i svojim ponasanjem vaspitava ove iznad sebe...malo to suprotno ide, znas CICIKA...kakav duh evropske srbije, smesne su sve te price..banda je to...
kod mene u NS direktor JP GAS svakog meseca kupuje novi stan, a da ne pricam o kolima koje vozi on, cerke unuci...komsija mi je i znam mu najblize iz kuce...a znas li koliki su racuni za gas, duplo u odnosu na proslu godinu...
e negde odatle to treba da pocne, jel znas CICIKA...
trebalo bi lepo da se izvines za ove tvoje reci...cak i kao supermoderator, znas onako demokratski, u evropskom duhu...

ne placam GSP, nosim licnu kartu i kada me uhvate neka me zapisu, ma mogu samo da me za PISU...
ni gas im ne placam, moze da se steluje ko zna kako treba...nista dok ne vidim napredak, ko ih je.be sve...
 
Odgovor na temu

S_Kid
Beograd

Član broj: 9260
Poruke: 510
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.last.fm/user/S_Kid


+2 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 02:29 - pre 220 meseci
Sudski nalog stize al nemoj da ga primas, to posle 2 godine zastareva i sa te strane ne moras (nemoj) nikad da platis.
Opet, ako hoces novu markicu, moras da platis kaznu jer info o prekrsaju u bazi GSP-a ne zastareva :)

Inace, ja se svercujem vec 5 godina, imam tri puta toliko kazni i nije mi nista :)

Cicika, u duhu demokratsko-pravoslavne-proevropske gradjanke plati svako vece 60 kinti za nocni prevoz...


vdl/nlns
 
Odgovor na temu

k0ka_m0ka

Član broj: 21317
Poruke: 48
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 03:23 - pre 220 meseci
ma ti si budala........aj pa uzdravlje :)
Enemy of my enemy is my friend !!!
 
Odgovor na temu

ilkeNo1
Miloš Ilić
bg

Član broj: 37476
Poruke: 111
*.scnet.yu.



+2 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 07:43 - pre 220 meseci
Citat:
ad0lf:
kod mene u NS direktor JP GAS svakog meseca kupuje novi stan, a da ne pricam o kolima koje vozi on, cerke unuci...komsija mi je i znam mu najblize iz kuce...a znas li koliki su racuni za gas, duplo u odnosu na proslu godinu...
e negde odatle to treba da pocne, jel znas CICIKA...
trebalo bi lepo da se izvines za ove tvoje reci...cak i kao supermoderator, znas onako demokratski, u evropskom duhu...

ne placam GSP, nosim licnu kartu i kada me uhvate neka me zapisu, ma mogu samo da me za PISU...
ni gas im ne placam, moze da se steluje ko zna kako treba...nista dok ne vidim napredak, ko ih je.be sve...


i sta sada? Ako on,direktor JP GAS, krade, mozes i ti da krades? To je opravdanje je l'?

P.S. Mislim i ja se svercujem nocnim, ali se ne pravim frajer kao ti. Ako bi me uhvatila kontrola, ja bih lepo sutradan otisao u GSP i platio kaznu. Jeste, nisam imao kartu, platicu kaznu, ali necu sada da se pravim vazan
"Izgubljeno je samo ono cega se odreknemo"
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
*.3dnet.co.yu.



+4 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 08:59 - pre 220 meseci
sve je to lepo ko hoce nek placa a ko nece ne mora ako vas nije samota.jeste SRAMOTA!!!! svi su ovde navikli sve na mufte, pa ne moze....to.....tako.cuo sam od nasih momaka pandura da se sad svako lice kome se proverava identitet i kome se nadje da ima 2 i vise prekrsajne prijave privodi.ukoliko nema da plati vrsi se prinudna naplata ili putem oduzimanja pokretne imovine ili prinudnog rada.....inace kazna za nemanje karte spada u jeftinije moze se reci jer je kazna kod prelaska ulice van pesackog 2000, a prelazak kroz crveno 3000
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.ppp-bg.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 11:28 - pre 220 meseci
Citat:
plati svako vece 60 kinti za nocni prevoz...


Plaćam, bato, kad moram da idem autobusom. Nisam ja od onih koji imaju kola i sad ovde drže moralne pridike. Nemam ni povlasticu jer me mrzi da je izvadim, nego kupujem karte "na veliko" i ako ih slučajno nema kad mi trebaju kupim kartu u autobusu i taaakooo.

Uostalom, jednog dana imaćete (ne daj Bože) malu platu i smatraće te da je vaše pravo da vam se poveća plata i da vaš rad mora biti pošten plaćen. I šta onda?

Edit: typos.

[Ovu poruku je menjala cicika dana 17.02.2006. u 12:30 GMT+1]
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dialup.neobee.net.



+39 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 13:17 - pre 220 meseci
On krade a ja ne, ja samo pravilnije to malo raspodelim, he...
Mislim, hteo sam da kazem da ako budem placao ja i drugi racune, nece to mnogo pomoci verujte mi...
Ne znaci to nista dok se ne ukrote i ne kazne ovi mnogo veci...
Taj moj racun za gas znaci samo malo vise plazme u njihovim kucama, sto u flasicama sto po zidovima, razumes...
Tako da je potpuno moralno, za sada naravno, snalaziti se u ovoj nasoj sumi...
 
Odgovor na temu

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
*.wig.co.yu.



+2 Profil

icon Re: GSP Prijava - sta da radim17.02.2006. u 13:31 - pre 220 meseci
Ja sam imao ISTU situaciju kao i gospodin koji je otvorio temu. Nisam platio kaznu, ali sam u medjuvremenu promenio prebivaliste...preselio sam se iz jednog kraja grada u drugi. Sa novom LK sam opusteo otisao u GSP i izvadio novu povlasticu, a nisam platio nista.
Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: GSP Prijava - sta da radim

Strane: 1 2

[ Pregleda: 15119 | Odgovora: 30 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.