Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?

elitemadzone.org :: MadZone :: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16058 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?28.02.2006. u 20:46 - pre 220 meseci
Citat:
neca: Ali svi morate da priznate da ste se primali na ejpril onil ;))


Moja prva ljubaaav, prvi preedjen most :)

Mikelandjelo, pizza i nunchake
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Acika
Aleksandar Dejanovic
Preduzetnik - Knjigovodja
Nish

Član broj: 33163
Poruke: 606
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.clubbing.rs


+1 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?28.02.2006. u 20:58 - pre 220 meseci
Donatelo, definitivno!!!

I steta je sto se sada ne pustaju takvi crtani filmovi.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

MMX
SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.blueisp.co.yu.

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?28.02.2006. u 21:03 - pre 220 meseci
Kako se ne pustaju? Pa imas na Pinku svaki dan.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.suonline.net.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?28.02.2006. u 21:05 - pre 220 meseci
ali to nije to
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
*.bankerinter.net.



Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?28.02.2006. u 21:14 - pre 220 meseci
@MMX
Pa čovek ne ustaje rano, pa ne zna.

@Mobtel
Jeste da nije to to... nema ga Bibop, a ni Rokstedi... a ni Sekač ga nema (Krang je sad Sekač)
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

vaderru
ruma

Član broj: 80853
Poruke: 118
194.106.186.*



Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?01.03.2006. u 10:34 - pre 220 meseci
Rafaelo???
Za mene je najbolji?
 
Odgovor na temu

BojanBG
Beograd

Član broj: 9848
Poruke: 181
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?01.03.2006. u 18:35 - pre 220 meseci
Voleo sam sve cetiri kornjace osim Leonarda :)
 
Odgovor na temu

petar_ns
Novi Sad

Član broj: 77696
Poruke: 43
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?03.03.2006. u 22:10 - pre 219 meseci
Leonardo je bio zakon :)
 
Odgovor na temu

ad0lf
novi sad

Član broj: 71698
Poruke: 105
*.dialup.neobee.net.



+39 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?04.03.2006. u 00:30 - pre 219 meseci
Citat:
ad0lf:
Bio sam Rafaelo, u pocetku mi nije bilo jasno zasto bas on. Mozda jer su me ostali nervirali zbog vec navedenih razloga. Leonardo je bas bio istripovan, palio se da bude vodja ali iz totalno pogresnih pobuda, sto ce reci zbog nekih kompleksa nize vrednosti i frustracija( mali organ za razmnozavanje, mozak blokiran...) Vodja treba da je tu zbog cilja i da ga sami saborci prepoznaju kao najsposobnijeg(Ronaldhino), a ne da mu je jedini cilj da bude vodja (nesto kao iskompleksirani Zoze Murinjo). Takodje mi nikada nece biti jasan onaj ko moze da se identifikuje sa nekim ovakvim.
Mikelandjelo je pozitivan, ali onako vise blesav luckast i prazan, nema neku tezinu...
Donatelo je isto ok, super je sa svojim izumima ali poprilicno dosadan i monoton kada je van njih...
I ostaje nam Rafaelo, tacno kako ste rekli, covek iz senke ali ne zbog svoje inferiornosti nego naprotiv, zbog uzvisenosti nad ostalima. ON najbolje razume sve sto se desava, likove, karaktere, pricu...Shvata stvari koje drugi ne mogu sto mu lako omogucava da inteligento bude naocigled u drugom planu i odatle vuce kljucne poteze...
Uostalom, komentari su mu UBEDLJIVO najbolji...


ha hahahaha...
kakaaaav ssiii tiii kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaljj
hihihi


[Ovu poruku je menjao ad0lf dana 04.03.2006. u 01:32 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao ad0lf dana 04.03.2006. u 01:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

apex
kikinda

Član broj: 31144
Poruke: 918
213.137.96.*

Sajt: www.polovni-delovi.com


+1 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?04.03.2006. u 00:53 - pre 219 meseci


Shredder-u Gde je moje telo ............... BUHAHAHAHHAHA
http://www.polovni-delovi.com - Najveći portal polovnih delova za sve tipove vozila
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?04.03.2006. u 01:03 - pre 219 meseci
Nisam bio kornjaca kad sam bio mali. :D

Sreedddeeerrr...Opet nisi platio racun za struju. HAHAHA

Ova nova sinhronizacija je mnooogo trula.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

zivanovic
Vlada Zivanovic
KG

Član broj: 34849
Poruke: 118
*.ptt.yu.



+5 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?30.03.2006. u 12:51 - pre 219 meseci
Jel istina da su u bombardovanju unistili arhivu RTS-a sa crtacima pa zato vise nista od legendarnih crtaca ne pustaju?
Pre neki dan pogledam neke stare video kasete i pronadjem cetiri stare epizode kornjaca i nesto od cipelica. Da li ima negde da se nabave na DVD-u neke stare epizode.
Ako nema mogli bismo da se udruzimo da prikupimo nesto od starih epizoda sto postoji slucajno sacuvano.
PS. Nek se neko seti ako moze imena onih malih Neutrina sto su slucajno doleteli iz dimenzije X
 
Odgovor na temu

Janmix

Član broj: 44328
Poruke: 633
*.vdial.verat.net.

Sajt: carbenchmark.blogspot.com


+3 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?30.03.2006. u 14:41 - pre 219 meseci
@Floyd
Ja sam se lozio na Irmu...

Inace,kad god bi se igrali ja sam bio Leonardo,zaboravio sam zasto,ali verovatno zbog plave boje(koja mi je i omiljena) i maceva...

Shrederu,opet si zabrljao!!!
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
195.252.99.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?30.03.2006. u 17:03 - pre 219 meseci
Rafaelo, lepo covek objasnio gore zasto. Moj stariji brat je uvek bio Leonardo, a imam isto misljenje o njemu (ne o mom bratu nego o Leonardu) kao i vecina ovde - uvek se lozio da bude neki vodja, kao on je ovo, ono... kompleksash

A Ejpril... eeeeeeeeehhh... i moja prva ljubav

p.s. Bibop i Rocksteady
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

Knjaz Milos

Član broj: 89765
Poruke: 2
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?30.03.2006. u 21:47 - pre 219 meseci
mikelandjelo je imao odvaratan glas, ali nije to jedini razlog zbog kojeg mi se nije svidjao, nego kad god sam se igrao sa drugarima, neki debeli debil je bio leonardo i posto je vodja, on je sve odredjivao iako je imao glupe akcije, donatelo je bio neki drugar koji je i ovako bio streber pa reko ajde, ali sve se resilo kada se debeli odselio :), tada sam ja dosao na vlast
i sa trona nikad nisam ni sisao
ali kad bolje razmislim, vise smo se igrali mocnih rendzera, tu sam uvek bio beli, sem trenutka kada se pojavio zeleni(koji je bio zao-los) tad sam presao na mracnu stranu
Fuck The Fucking Fuckers!
 
Odgovor na temu

postmortem
Marko Petrović
Niš

Član broj: 6754
Poruke: 393
*.dialup.neobee.net.

ICQ: 40490381
Sajt: www.trekearth.com/members..


+1 Profil

icon Re: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?31.03.2006. u 23:53 - pre 219 meseci
ja sam bio Donatelo, valjda sto sam bio streber i naucnik, i valjda sam jos uvek za neke isto to.

drugar je bio leonardo, njegov brat i moj brat, obojica mladji, su se menjali ko ce bude rafaelo a ko mikelandjelo

komsija iz zgrade je bio Bakster Stokman, al valjda sto je licio na muvu (iz one epizode) :) kranga nismo imali.

najjaci crtani iz detinjstva :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Koja ste nindža kornjača bili kad ste bili mali?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16058 | Odgovora: 35 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.