Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oklade na utrke pasa

elitemadzone.org :: MadZone :: Oklade na utrke pasa

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 54920 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Oklade na utrke pasa20.03.2006. u 01:11 - pre 220 meseci
Citat:
@Floyd pises o necemu u sta nisi ni malo upucen. Trke pasa su 100% program, licno poznajem lika koji je za svoju kladionicu uzeo taj program, tako da ..... Isti takav program imas u jos par kladionica. Trke konja su sasvim druga prica, a pitas zasto bi se neko kladio onda na to, pa jednostavno je. Sedi odigraj par trka i jos ne do bog da dobijes nesto, pa neces moci da stanes. Isto kao rulet, danas sednes puknes 200, sutra dobijes 2k da bi prekosutra zunuo 5k. Kocka je cudo i jako jaaaaaaako tesko je odviknuti se kad jednom pocnes da igras, cak i kad znas da je (kao ove trke pasa, program koji namesta za kucu) ti opet ides na to, ma prevaricu ja masinu, provalio sam mu sistem i slicne gluposti (klasika spika za poker aparate).


Pa ja sam i rekao da nemam blage veze s tim i da ni jednom u zivotu nisam u nasoj kladionici uplatio na pse :)
Pricam cisto iz iskustva koje imam u kladjenju na konje i iz iskustva drugih ljudi koji se klade na pse. Znam da postoje mesta gde se mozes stvarno live kladiti i na pse, pa sam pomislio kad se vec toliko ljudi kladi na to valjda nisu toliki majmuni da se klade protiv masine koja im eto pokazuje sliku nekih kerova koji sad eto kao trce. Mislim cudno mi je da neko to ZNA i da i dalje gleda u ekran.. ali dobro, to je moja perspektiva. Jedino ako je to bas totalno nepoznata cinjenica (sto bi bilo previse cudno jer se to momentalno rasprica). Znam kako radi kockarski mozak jer sam i ja dosta para puko na ruletu, ali ipak valjda ce se svaki kockar zabavljati na sto zabavniji nacin. A ne da gleda snimke nekih kerova sto su trcali pre dve godine :). Prosto mi je bilo neverovatno da bi neko platio za takvu vrstu uzbudjenja kada moze da se zabavi ruletom ili kladjenjem na fudbal.
Ventura, u kojim zemljama prolazi taj software?
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
81.12.139.*



+6455 Profil

icon Re: Oklade na utrke pasa20.03.2006. u 08:09 - pre 220 meseci
Citat:
Floyd

Ventura, u kojim zemljama prolazi taj software?


Pa kod nas u Srbiji to ne ide nikako, u Bosni je to bilo aktuelno jedno godinu dana do pre nekih 6 meseci, dok je bila novina, i dok ljudi nisu provalili da su to snimci, pa je to odmah svedeno pod kategoriju 'nameštaljka' ... Jedino gde dobro prolazi to sada je u Rumuniji, ali tu je Wettpunkt lider, i uglavnom zato što su ovde porezi na bruto uplate i dobitke ogromni, a kvote na pse primamljive (preko minimalnih 1.5 ispod koje se ovde ne isplati kladiti ), i dobitak se isplaćije odmah, tako da to ovde funkcioniše...



 
Odgovor na temu

emsoo92

Član broj: 308735
109.175.18.*



Profil

icon Re: Oklade na utrke pasa13.11.2012. u 22:30 - pre 139 meseci
razmisljajuci nekom logikom npr. u jednoj istoj kladionici npr. bet live u jednoj istoj drzavi pustaju se iste utrke sa istim podacima u isto vrijeme. posto mnogo raje igra utrke neko mora dobiti zato sto u vecini slucajeva budu ispunjene sve kombinacije. sad bi trebalo da se dolazi do zakljucka da utrke ne mogu biti pustane sa nekih diskove zbog toga sto se nemogu uskladiti sve utrke u svim poslovnicama. dakle ostaje dilema da li se pustaju preko satelita ili preko nekih programa ili aplikacija. ako se pustaju utrke preko sastelita mislim da je nemoguce namjestiti utrke prema volji ljudi koje vode te kompanije zato sto je to ogromni umrezeni sistem podataka iz cijele jedne drzave, mozda se varam ali razmisljam logicki. e sad ako se pustaju preko nekih programa ili aplikacija to je bi trebalo da znaci da sve poslovnice imaju isti program koji je umrezen i namjesta utrke kako njemu odgovarau, odnosno kako je napravljen. sve u svemu mozda se ipak varam tehnologija i tehnika je cudo, ali i ako nije namjesteno ja mislim da bi kladionice uvijek bile u plusu. evo jedan pr. svak zna sta je kladjenje na danasnje popularne sportove (fudbal, kosarka itd) i svak zna da kladionice imaju dobit od ovih igara "koje ne mogu biti namjestene" tj. gdje mi igraci sve odlucujemo.uprkos tome oni su u dobitku i uvijek su bili i bice. znamo da su kladionice prije samo izdavale tikete i uvijek su bili u dobitku tako da dolazim do zakljucka na osnovu svega ovoga sto sam napisao da oni ne treba da namjestaju nista, nego ce u vijek biti dobri.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Oklade na utrke pasa14.11.2012. u 12:38 - pre 139 meseci
Digao si temu 6 godina staru iz mrtvih da bi doneo totalno imbecilan zakljucan!? Ljudi su ti na 3 strane objasnjavali a ti i dalje ne kapiras??
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Oklade na utrke pasa

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 54920 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.