Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim Vas da prokomentarisete - PLEASE!!!

[es] :: Web dizajn i CSS :: Molim Vas da prokomentarisete - PLEASE!!!
(Zaključana tema (lock), by jablan)

[ Pregleda: 2139 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milan Tomin
Novi Sad

Član broj: 50249
Poruke: 94
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.prodajlako.com


Profil

icon Molim Vas da prokomentarisete - PLEASE!!!30.03.2006. u 14:01 - pre 220 meseci
Postovanje kolege,

Zeleo bih da Vas zamolim da prokomentarisete (overall) sajt aerokluba Novi Sad http://www.akns.co.yu !

Zasto to trazim od Vas...
Dedaci i seljoberi iz aerokluba su ubenjeni da je ovo odlicna prezentacija aerokluba, dok ja mislim da je to sramota a kamoli nesto drugo.

Kako bi me pazljivije saslusali, zelim da im Vase komentare saspem u lice i konacno dokazem da je to Sra..e od sajta.
Puno biste mi pomogli ako biste objektivno iskazali Vase misljenje.

Unapred zahvalan Svima,
Milan Tomin
Aukcijska kupovina i prodaja ProdajLako.com




 
0

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
212.200.25.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Molim Vas da prokomentarisete - PLEASE!!!30.03.2006. u 14:40 - pre 220 meseci
Koje dezinformacije - AN 2 može da nosi više od 12 padobranaca, sve sa ugrađenim rezervoarom za prskanje komaraca :-))) - znam, doživeo sam to ;-)

... Nego ozbiljno - ovo nije mesto za pljuvanje sajtova.

Možeš da učiniš nešto jedino predlaganjem konkretne alternative. Da pojasniš šta su po tebi ciljevi koje je bi taj sajt trebalo da ispunjava i kakva koncepcija to zadovoljava. Za to možeš da očekuješ pomoć s ovog sajta, naravno znaš da je tvoj korak prvi.

... Inače, najviše od svega mi smeta što na sajtu ne postoje stranice za tandem skokove i ns boogie, već samo linkovi na eksterne sajtove.
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Molim Vas da prokomentarisete - PLEASE!!!31.03.2006. u 08:54 - pre 220 meseci
Za kritike sajtova postoji odgovarajući podforum. Međutim, ni tamo nije dozvoljeno postavljanje tuđih sajtova, posebno ne na opljuvavanje.

Takođe, nije nekog pristojno nazvati "dedakom i seljoberom", barem ne na ovom forumu ...
 
0

[es] :: Web dizajn i CSS :: Molim Vas da prokomentarisete - PLEASE!!!
(Zaključana tema (lock), by jablan)

[ Pregleda: 2139 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.