Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radioaktivno mleko

elitemadzone.org :: MadZone :: Radioaktivno mleko

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14264 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 11:22 - pre 218 meseci
Jbg sta ces. Cinjenica je da se radioaktivnost moze meriti - ako je nema onda je nema (tj. svugde je ima usled kosmickog zracenja, ali se moze ustanoviti da li je povisena). Ako se radioaktivnost ne moze izmeriti onda je, zamisli, nema.

Dalje, ja nisam zasr... pa smo ratovali sa USA, da su americki generali imali odresene ruke ovde ni travke ne bi bilo, tako da sam srecan sto sam ziv.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.rodicmb.com.



+9 Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 11:30 - pre 218 meseci
O cemu pricas ti covece?
Kazes da bi bombardovao obogacenim uranijumom?
Sta to treba da znaci mame ti?
Onda se bacas na merenje radioktivnosti, pa se bavis americkim genaralima...
Mislim...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 11:31 - pre 218 meseci
@Fuzz

Ja ne znam o cemu ti pricas. Prvi si krenuo da me podj... , znas, da gubim vreme sa tobom ne mogu.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 11:35 - pre 218 meseci
Citat:

@I.D. - da uprostim i jedno i drugo je obmana kupaca, odn. trzista samo sa razlicitim posledicama.Zasto se uopste pije mleko? jer je hranjivo i zdravo, najprostije receno
jedno je sigurno, da se u srbiji, bez kosova, tesko moze naci ekoloski zdrava sredina za proizvodnju hrane.ako i postoji, da li je na toj teritoriji moguce proizvesti dovoljno hrane za sve?


Savannah,

Nedozvoljena radioaktivnost ti je kao trudnoca - ili je imas, ili je nemas - nema izmedju + isto se tako lako pouzdano utvrdjuje i to odmah, a ne posle par nedelja :)

Dakle, ja jos nisam cuo ni jedan izvestaj da je neki proizvod proizveden u Srbiji radioaktivan preko granice dozvoljene zakonom - koja je, da te podsetim, znacajno strozija od EU granice - pa su tako branili uvoz soka od borovnice proslog leta (ili pretproslog, ne secam se ;-) jer se, eto, ne uklapaju u nas zakon :)

Ako neko ima takav izvestaj o nedozvoljenoj radioaktivnosti, neka ga podeli sa nama. Uostalom oprema za merenje radioaktivnosti uopste nije skupa, pa je svako moze kupiti i utvrditi sta jede/pije i gde zivi.

E, sad - to sto postoje neke druge vrste zagadjenja kada je u pitanju hrana - od teskih metala, bakterijske neispravnosti i sl... to je vec druga stvar, ali mi se cini da sam proces proizvodnje i okruzenje raznih "giganata" tipa RTB Bor ili Rafenirija u Pancevu ima daleko vise udela u tome.

[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 10.05.2006. u 12:36 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.rodicmb.com.



+9 Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 11:42 - pre 218 meseci
Citat:
bojan_bozovic: @Fuzz

Ja ne znam o cemu ti pricas. Prvi si krenuo da me podj... , znas, da gubim vreme sa tobom ne mogu.


Ok, hvala ti. Vrati se svojim obavezama.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 12:20 - pre 218 meseci
Svajcarska nije clan EU (naravno), ali iz odredjenih razloga ima iste uslove za trgovinu mlekom i mlecnim proizvodozvima kao opstali zlanovi EU , ima nekij manjih hendikepa nekih 5% ali je i pored toga prebacila limit dozvoljenog izvoza

 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 12:21 - pre 218 meseci
Obojica (oboje) ste OFFTOPIC, a i preteraste u međusobnoj mržnji i netrpeljivosti!

Ovo je za lock... uskoro.

Pozdrav!


 
Odgovor na temu

Demian

Član broj: 13014
Poruke: 61
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Radioaktivno mleko10.05.2006. u 20:24 - pre 218 meseci
@ topic founder Nadam se da ne izlazis na glasanja.

+1 razlog za lock
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Radioaktivno mleko

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14264 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.