Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako vam se svidja "novi" b92?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako vam se svidja "novi" b92?
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 20795 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 06:56 - pre 217 meseci
Sad sam video jutarnji program i dobro je.Rts sam izbacio na broj programa posle 9 a b92 mi je na 1.
 
0

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.138.eunet.yu.



+52 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 07:38 - pre 217 meseci
17 godina B92

15. maj 2006. | 07:52 | Izvor: B92

Beograd -- B92 danas slavi 17 godina postojanja, a gledaocima TV B92 tim povodom poklonila je novu programsku šemu.

Od jutros u 7 časova krenuo je novi Jutarnji program koji će se emitovati svakog radnog dana do 9 ujutro. Tu nije kraj novinama. Kako najavljuje glavni i odgovorni urednik B92 Veran Matić, noviteta će biti i u informativnom i serijskom programu.

"Uvodimo novi jutarnji televizijski program - "Dizanje", da bi gledaocima ustajanje i početak radnog dana učinili što pozitivnijim i da bi im pomogli da sve ono što jesu dnevne teškoće lakše prebrode sa svim informacijama i raspoloženjem. Uvodimo u 16 časova polusatne vesti, dakle povećamo obim informisanja, a u 20 časova u narednih mesec dana ćemo emitovati 25 epizoda izuzetno popularne televizijske serije 4400", objasnio je Matić.

http://www.b92.net/info/vesti/...05&dd=15&nav_id=197703
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.rodicmb.com.



+9 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 08:48 - pre 217 meseci
Onaj voditelj mi je zesce iritantan....
anti-heroin spree
 
0

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.manufacture.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 10:12 - pre 217 meseci
Trebace neko vreme dok se ne uhodaju ... Voditeljka se hvali da ne zna ko je to Hari Varosanovic, a onda voditelj kaze: pa to je Hari Poter Hari, a ona kaze da i dalje nema pojma ko je to.

Takodje, puknu top-shop reklamu usred jutarnjeg programa. Jutarnji program bi trebao biti sa malo prekida, sa sto vise servisnih informacija, a ne 10 minuta top-shopa bez logoa gore i trcecih slova dole.

 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 11:04 - pre 217 meseci
Svež vetar je uvek dobrodošao, ali su odjutros poprilično zabrljali. Nit' su bili zanimljivi, nit' drugačiji, a osim "Sunđer Boba", komotno i RTS (do-"javna" kuća) i ostali piju vodu. Oki, pustimo ih da nam dosade...

Lik je ok, čitao je vesti i dosad, ali je dama-tetka mnogo "propala" i prolupala, pa i nije neka konkurencija "krivoustoj" na JAVNOM No1...

Najgore je što SVI čitaju-prelistavaju novine... kao da nemamo 100 dindži da pokupujemo i sami, da ima šta da se čita... 'beš ga.

Pozdrav!
 
0

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 12:48 - pre 217 meseci
Meni se cini kao da su malo pozurili sa novim programom da bi se trefilo bas na rodjendan.Meni su bili zanimljivi jer sam samo cekao neku novu glupost.Ipak pozelimo im srecu:)
 
0

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

djricky
SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 13:54 - pre 217 meseci
Citat:
Davor Vlajkovic:  u narednih mesec dana ćemo emitovati 25 epizoda izuzetno popularne televizijske serije 4400", objasnio je Matić.


hmm....

cudno... http://epguides.com/4400/ kaze da ima samo 19 epizoda :)
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
0

ghetto superstar
Subotica, Radijalac

Član broj: 69158
Poruke: 143
212.62.47.*



+1 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 18:05 - pre 217 meseci
sta je nema vise prenosa iz haga, pa se necim mora popuniti termin
'znači mleko, znači litre i litre mleka dnevno
znači plazma, znači jaje, znači krompir, znači šnicla
naravno, steroidi su zakon'
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 20:55 - pre 217 meseci
Pa polako druže biće haga ihahaaaa
Sada je šeki na redu!

Inače totalno negledam prokleti (ANTI) b92, najgora televizija tako da me baš briga i da su ih ukinuli!
 
0

nszmduu

Član broj: 33322
Poruke: 95
*.223.eunet.yu.

Sajt: www.vbboard.net


Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?15.05.2006. u 23:10 - pre 217 meseci
Citat:
time: Sad sam video jutarnji program i dobro je.


Znaci, ne mogu da verujem da postoje ljudi kojima je to bilo dobro...

Citat:
zi::: Trebace neko vreme dok se ne uhodaju ...


Nisu oni neka lokalna (seoska) televizija, pa da im treba vreme da se uhodaju.
Moje licno misljenje je da B92 treba ukinuti! Ne zbog ovog pokusaja jutarnjeg programa vec zbog njihove anti drzavne politike! Ja ih tako dozivljavam i ne zelim da mi administrator brise ovu poruku (kao sto je to ucino kad sam rekao da je radio b92 anti-srpska radio stanica).
 
0

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 00:17 - pre 217 meseci
eh....b92 antisrpska....LoL.
nije antiSRPSKA, al' nije bash ni proSRPSKA.
ali moram priznati da mi tu shtoshta nije jasno....npr jel se secate kad je pao Sloba? Kako je brzo b92 od lokalne-opozicione radio stanice postao nacionalna medijska kuca?Chije su to pare?
mislim...nemojte pogreshno da me shvatite...meni je b92 super...imaju mnogo BBC dokumentaraca...i NG-ovih a ja to volim
Ali primetio sam da im kvalitet programa opada u poslednje vreme, vrte jedno te isto, sve vishe reklama, itd
'rani bota pa šalji na forum
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 00:25 - pre 217 meseci
Citat:

Moje licno misljenje je da B92 treba ukinuti! Ne zbog ovog pokusaja jutarnjeg programa vec zbog njihove anti drzavne politike! Ja ih tako dozivljavam i ne zelim da mi administrator brise ovu poruku (kao sto je to ucino kad sam rekao da je radio b92 anti-srpska radio stanica).


Pa znas kako, i ekstremni republikanci u USA CNN nazivaju anti-americkom i komunistickom stanicom :-) Imas puno pravo, kao i oni, jel, da neku stanicu karakterises kao anti-nesto-sto-je-tebi-volja ;-) Drzava je, inace, stvar svih gradjana - pa ako bi nesto nazvao "anti-drzavnim" morao bi i to uzeti u obzir, a ne samo neku grupu ljudi koja se tebi, eto, cini, kao reprezentativna za Srbiju :)

To doduse ne menja stvari da je B92 kao i mnoge druge, privatna TV stanica, koja se ne finansira iz tvog novcanika - dakle, daljinski u ruke i menjaj kanal - sigurno ima nesto na frekvencijama sirom Srbije sto tebi odgovara kao TV program.

Ako nema... valjda imas ponude kablovskih programa, ili bar satelitsku antenu ;-)



[Ovu poruku je menjao Ivan Dimkovic dana 16.05.2006. u 01:29 GMT+1]
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

N N

Član broj: 87759
Poruke: 126
209.128.101.*



Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 03:56 - pre 217 meseci
Citat:
Ako postoji neko ko zaista mrzi srbe

Ne postoji niko - javili na B92.
 
0

Misa_exclusive
Milos Andrejevic
Raduckam tu i tamo... :)
Novi Sad/Leskovac

Misa_exclusive
Član broj: 59286
Poruke: 1061
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

ICQ: 190609050


Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 06:23 - pre 217 meseci
Evo, sad sam video, i sve u svemu: JAKO LOŠE!
Nije sve u parama. Ima nešto i u nekretninama, a Boga mi, i u zlatnim polugama

 
0

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 07:39 - pre 217 meseci
Ali ipak bolje od nacionalnog dnevnika na Pinku...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 07:43 - pre 217 meseci
Odjutros, nastavak debakla!

Ona nesrećna voditeljka, oblajhana i isfolirana je udavila svojom pričom o kolegi Iliću sa radija (ona ga zove Šaponja-Ilić, zbog ženinog prezimena, valjda misli da je duhovita?), da je i kolegi voditelju bilo vrlo neprijatno. Dečko je SVETLA tačka i trudi se maximalno. Nju treba pod hitno vratiti u spremačice, tamo može da tračari do mile volje!

Oni prenosi sa radija su potpuno nezanimljivi... gledamo Goricu kako se kerebeči i tonca sa s'leđa... Imaju lep studio.

Dečiji segment je jutros trajao 1 minut. Dakle, sve su uspeli da ukenjaju!

Lutanja ove vrste su apsolutno nedopustiva za TV stanicu koja se hvali da ima toliku tradiciju (dužinski), i dozvolu za nacionalno emitovanje! Zaista je TV5 u pravu da su bolja televizija, spreman sam da to gotovo potvrdim. Mislim da će uskoro i Happy TV imati bolji program...

Pozdrav!
 
0

reject
Ivan Pesic
Bgd

reject
Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 07:56 - pre 217 meseci
Pa nemojte odma' tako. :)
Salim se, sve ste u pravu, "jutarnji program" svih televizija (pa i ostali program) kod nas stvarno
lici na radio u koji je zalutala kamera (parafraziram reci jednog pametnog lika) i tu nije bilo inovacija
odavno.
S druge strane, meni je look&feel B92 definitivno za klasu iznad svih televizija, ali imam utisak da su
se malo izgubili, tj. da ne znaju 'de ce dalje, al' to se osetilo i malo ranije. Mislim, Insajder i slicne emisije
su nesto veoma potrebno sada, ali razni Poligrafi i Utisci Nedelje su stvarno postali nesto za izbegavati.
Citat:
Dečko je SVETLA tačka i trudi se maximalno.

Apsloutno si u pravu, takve ljude treba pustiti da rade i dati im maximalnu podrsku. Iskreno se nadam da
B92 ima sluha za tako nesto.
Citat:
...i tonca sa s'leđa

Tako ti je to, tonci su zamenljivi, nema potrebe da se slikaju, u vecini slucajeva ostaju apsolutno
anonimni, a s druge strane, to su ljudi koji "drze program" svakog radija i moraju biti tu 24h dnevno,
preko njihovih ledja se lomi svako s***** koje se desi ("sto si pustio ovog da toliko lupa?", "sto nisi
snimao to i to", "sto nisi isekao spikera, vidis da je pijan", "kako ne mozes sad da mi iz ovog priloga
izbacis moj glas?", "nadji mi laganu numeru od 6-7 minuta, ali da nije Hotel California", "jel mozes da
mi pokazes gde treba da pritisnem pa da iskljucim emitovanje svih frekvencija?" ...) i cesto rade
veci posao od samih novinara, a plate su im uglavnom mizerija. Uglavnom, toncima sve stize "s'ledja". :)

[Ovu poruku je menjao reject dana 16.05.2006. u 09:09 GMT+1]
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 08:25 - pre 217 meseci
reject,

Citat:
"sto nisi isekao spikera, vidis da je pijan"


LOL, LOL!

Offtopic: bio je pijan i tonac. Hahahaaha!

Pozdrav, care!
 
0

ironman
Beograd

Član broj: 40097
Poruke: 1134
..taman-bg.customer.sbb.co.yu.



+104 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 10:25 - pre 217 meseci
Meni se toliko svidaju da ih vise uopste i negledam
Imali su mnoogo bolji program ( citaj serije i emisije) dok su isli experimentalno ,
samo sto je meni tada bila losa slika
 
0

ghetto superstar
Subotica, Radijalac

Član broj: 69158
Poruke: 143
212.62.47.*



+1 Profil

icon Re: Kako vam se svidja "novi" b92?16.05.2006. u 12:44 - pre 217 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Drzava je, inace, stvar svih gradjana - pa ako bi nesto nazvao "anti-drzavnim" morao bi i to uzeti u obzir, a ne samo neku grupu ljudi koja se tebi, eto, cini, kao reprezentativna za Srbiju :)


ne mogu da vjerujem.
konstitutivni narod su SRBI. ostalo su nacionalne manjine sa svim pripadajucim pravima koja su garantovane po Ustavu. stoga se moze usvojiti da je ono sto je anti-srpsko i anti-drzavno jer, majku mu, tako je svugdje u svijetu, sto bi se mi pravili pametni. i u italiji je nacionalni interes, interes italijanskog naroda. bez ulazenja u to koliko je (ili koliko nije) b92 antisrpski.
'znači mleko, znači litre i litre mleka dnevno
znači plazma, znači jaje, znači krompir, znači šnicla
naravno, steroidi su zakon'
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako vam se svidja "novi" b92?
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 20795 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.