Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolja Masina za pranje vesa

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Najbolja Masina za pranje vesa
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1938418 | Odgovora: 3498 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa04.04.2016. u 21:07 - pre 98 meseci
Ima garanciju 5god., koliko bi i trebalo da se koristi, posle toga sistem prodaj dodaj i eto nove :)
U prolazu....
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa04.04.2016. u 22:15 - pre 98 meseci
Odakle ti to da se masine koriste 5 godina?

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa05.04.2016. u 16:13 - pre 98 meseci
Pre svega iz licnog primera :) Kada nesto kupim od bele tehnike, a kupujem uglavnom sa 5god. garancije, vise od toga ne planiram da isti aparat zadrzim. Ako i posle isteka garancije bude kao nov radije cu ga prodati, dodati i opet kupiti novo. naravno ovo ne vazi uvek kao npr. kod tv-a ali sto se tice masine, frizidera, zamrzivaca, masine za sudove itekako ima smisla.
U prolazu....
 
Odgovor na temu

andrejbeca
Ivan Gadjanski
Srbija ,Pancevo

Član broj: 181036
Poruke: 481
82.208.220.*



+10 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa11.04.2016. u 18:26 - pre 97 meseci
TV je danas vece djubre nego ranije, pa opet ne crkava za 5 god.
Frizider svakako nema smisla da kupujes na 5 god.
Sudo i ves- masine,takodje traju mnogo duze, sem ako ne promasis "brend".
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa11.04.2016. u 21:34 - pre 97 meseci
Citat:
markofpi:
Pre svega iz licnog primera :) Kada nesto kupim od bele tehnike, a kupujem uglavnom sa 5god. garancije, vise od toga ne planiram da isti aparat zadrzim. Ako i posle isteka garancije bude kao nov radije cu ga prodati, dodati i opet kupiti novo. naravno ovo ne vazi uvek kao npr. kod tv-a ali sto se tice masine, frizidera, zamrzivaca, masine za sudove itekako ima smisla.

Pa ako kupujes te uredjaje sa 5 godina garancije, onda donekle i razumem taj stav.

Kupi nesto normalno, kvalitetnih aparata svakako ima da se bira.

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
93.87.128.*



+5 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa14.04.2016. u 15:55 - pre 97 meseci
Ima istine u tome sto govoris ali znas i sam kako je kad dodje vreme za kupovinu, uvek ti fali to malo sto treba dodati da bi se kupio premium brend. Zbog toga sam prinudjen kupovati nesto losije proizvode ali da iste menjam na svakih 5god., odnosno po isteku garancije.
U prolazu....
 
Odgovor na temu

rainbow6
Beograd

Član broj: 130994
Poruke: 87
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa29.04.2016. u 21:58 - pre 97 meseci
Pozdrav forumasima i veliko uvazavanje svima. Hteo bih ovom prilikom da stanem na stranu "markofpi" koji je kao svi mi postavio pitanje za nesto sto smatra najboljim za kupovinu. Svi se mi pre kupovine nekog uredjaja dobro raspitamo i procitamo forume i razne sajtove. Kao i na nekim drugim forumima, i ovde postoji problem sto dva ili tri strucnjaka favorizuju svoje omiljene brendove. Jedan na jednom sajtu samo preporucuje Beko, sta god da ga pitas on Beko. Ovde se favorizuje Bosch, Ariston i Lg. Najveci problem je sto retko mozemo cuti sta u stvari ne valja na nekom modelu za koji smo pitali. Za Candy govere da ne valja a niko da kaze sta tacno na njima ne valja, sta se kvari i slicno. Niko ne moze za najnoviji model da pretpostavi kako ce se ponasati i kako su ga napravili. Ima i Bosch svoje mane, svoje problematicne serije ali o tome se cuti. Primer je najsveziji jeste odgovor na pitanje "markofpi" da masina koju cilja nije dobra jer je elektornika papreno skupa. Pa neka je skupa, neka je i 50.000 elektonika, covek ima garanciju 5 godina i boli ga uvo. Za 5 godina ako crkne ta elektrnika nece kostati toliko, kostace neuporedivo manje i majstori ce znati da je poprave ako je sada neki problem posto je novi model. Treba da budemo realni i da ne favorizujemo svoje omiljene brendove, treba realno pomoci ljudima, ne treba biti pristrasan za neki brend. Evo i ja isto kao "markofpi" gledam ovaj model ali nigde se ne moze naci informacija kako su se pokazale jer je nov model. Cak ni ovlascenom servisu ne znaju jer se nije kvarila. Trenutno za taj novac daje dosta, inverter, 8 kg, ubrizgavanje vode pod pritiskom itd, 5 god garancije. Sta se jos kvari kod najnoviji Candy masina, ima li neko tacnu informaciju i dokaze, da ne bude da ne valja jer nam se ne svidja ta marka, eto tako?
 
Odgovor na temu

boree

Član broj: 315472
Poruke: 1377
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+56 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa29.04.2016. u 22:56 - pre 97 meseci
Samo treba obratiti pažnju na šta se odnosi tih 5g, ako je na sve ok, ali da ne bude "pa na elektroniku je 2g"...
Objekat 145m2, kotao toby20, 4k meš.ventil sa trmrglt1.1, izolacija 5cm stiropor sa svih strana plus
10cm staklene vune u folija sendviču na ploči.
Parametri raznih korisnika Toby kotlova : https://goo.gl/Qphrli by: koyote®
 
Odgovor na temu

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa30.04.2016. u 16:55 - pre 97 meseci
To se lepo pita u radnji 'sta ne podleze garanciji i gde to pise'? Kod gorenja garanciji ne podleze promena boje na plastici, farbi i cetkice na motoru...sve ostalo je pod garancijom. Naravno ako kvar ili ostecenje nije izazvano mehanickim putem ili usled uticaja okoline.
Uostalom ja kad budem kupovao sledecu masinu ako ne budem bio zadovoljan vraticu je, to mi zakon dozvoljava, a vec sam naucio kako sa svim tim trgovcima pricati i ostvariti svoja prava. Za mesec dana mogu videti da li je to to ili nije, da li sam dobio sta sam zeleo ili nisam i kraj price.
U prolazu....
 
Odgovor na temu

rainbow6
Beograd

Član broj: 130994
Poruke: 87
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa30.04.2016. u 18:26 - pre 97 meseci
Markofpi, hoces na kraju kupiti neku Candy masinu?
 
Odgovor na temu

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa30.04.2016. u 22:39 - pre 97 meseci
Nije mi jos u planu zamena masine, tek otprilike dogodine kad ovoj istekne garancija. Nego eto video sam, ucinila mi se ok pa da pitam za utiske.
U prolazu....
 
Odgovor na temu

rainbow6
Beograd

Član broj: 130994
Poruke: 87
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa30.04.2016. u 22:51 - pre 97 meseci
Dobro, ja cu je najverovatnije uzeti za nedelju dana, rezervisao sam je. Imaju jedan jedini komad pa su zato snizili 10k, pa rekoh da iskoristim a ima sve sto treba da ima. Javicu utiske kroz neko vreme kad je iztestiram.
 
Odgovor na temu

rainbow6
Beograd

Član broj: 130994
Poruke: 87
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa01.05.2016. u 00:42 - pre 97 meseci
Za sve one koji planiraju da kupe neku od Candy Grand'O Vita ves masina dok je akcija za 5 godina garancije, evo jedan podatak koji treba znati. Nemacki Stiftung Warenttest je oznacio dve Grand'O Vite sa ocenom "GUT" (dobra). Da bi dobike GUT, morale su da odrade 2500 pranja jedno za drugim, to je oko 7500 sati rada, a da ne pokaze nikakav defekt.
 
Odgovor na temu

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa01.05.2016. u 13:55 - pre 97 meseci
Sumnjam da je test bio toliko pranja jedno za drugim bez pauze...mislim da to motor ne bi izdrzao jer nije predvidjen da tako radi. Ali ko zna...
Cim kupis masinu snimi centrifugu, bas me zanima buka, stabilnost itd...
U prolazu....
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4618
*.mbb.telenor.rs.



+312 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa01.05.2016. u 16:09 - pre 97 meseci
To su DD motori, rade skoro beskonačno. Drugi je tu problem. Ako hoćete dobru mašinu, pravac Beč, ovde kod nas je smejurija.
 
Odgovor na temu

markofpi
Beograd

Član broj: 88816
Poruke: 830
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa01.05.2016. u 16:15 - pre 97 meseci
Mislim da Candy u ponudi nema DD vec samo inverter. Nisam strucnjak, ali prosto mislim da ti motori konstrukcijski nisu napravljeni da odrade toliko pranja tj. da imaju toliki broj radnih sati u cugu ili ti odjednom. Mozda ako nisu optereceni vesom i bez centrifuge...
U prolazu....
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa02.05.2016. u 08:43 - pre 97 meseci
Razmisljam se izmedju jedne od ovih LG masina:
http://www.tehnomanija.rs/masi...es-masina-f14b8tda--daska.html
http://www.tehnomanija.rs/masi...esa/lg-ves-masina-fh2b8td.html
Isao bih na 8kg najmanje, ima li LG bolji izbor? (idem na LG zbog buke jedino)
Ima li neka druga marka do barem 8kg da se trenutno izdvaja po ceni i pokazala dobro?
 
Odgovor na temu

Drmika
Čardak u Srbistanu

Član broj: 84268
Poruke: 89
cable-188-2-93-178.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa03.05.2016. u 13:19 - pre 97 meseci
Muka je odabrati masinu u rangu do 300e :D jos samo ovo jos samo ovo i dodjes do neke skupe. Zadnjih 7 dana biram masinu ispade veca nauka od odabira laptopa :D. Taman se odlucim za gorenje 6503/s nađem se sa mokom koji je serviser gorenja, kaže ako već moraš gorenje samo da ne bude slim. na drugom forumu gde je beko vrh preporucuju neku sa invertorskim motorom oko 32k i nije mnogo međutim isti beko je zamenio 2-3 uvoznika u Srbiji, servisna nije bas sjajna. I sad se razmisljam o modelu gorenje w7523, ima li neko iskustvo sa njom. Sto se candy tice gledao razmisljao, ali doticne ima najvise na outletu ww, zamenjeno ovo, servisirano ono...
 
Odgovor na temu

boree

Član broj: 315472
Poruke: 1377
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+56 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa03.05.2016. u 13:50 - pre 97 meseci
Sestra je pre godinu dana uzela 7423 i zadovoljna je.
Objekat 145m2, kotao toby20, 4k meš.ventil sa trmrglt1.1, izolacija 5cm stiropor sa svih strana plus
10cm staklene vune u folija sendviču na ploči.
Parametri raznih korisnika Toby kotlova : https://goo.gl/Qphrli by: koyote®
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6817
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa03.05.2016. u 16:23 - pre 97 meseci
Sve je to teška prevara, kupi najjeftiniju mašinu sa najdužom garancijom, ionako ćeš je baciti posle 5 godina. Ja sam imao gorenje - stalno se kvarila. posle toga sam uzeo candy - 600 pranja i ode ležaj bubnja. Nakon toga sam uzeo Samsung 8 kg platio 800 evra, crkao keramički grejač u garanciji i curka voda povremeno a kako trese i lupa tek.... Imam i mideu koja je u garanciji imala jednu reklamaciju i sada radi evo bez problema petu godinu. Ispade najjeftinije najbolje ako se pametno bira

Sad će da se jave ovi prodavci i spaeri kako od betona i lima ne može da se napravi veš mašina bez 1000 evra
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Najbolja Masina za pranje vesa
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1938418 | Odgovora: 3498 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.