Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svetsko prvenstvo u fudbalu 2006 - Ko sve organizuje i koliko koštaju aranžmani do Nemačke

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2006 - Ko sve organizuje i koliko koštaju aranžmani do Nemačke

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94463 | Odgovora: 435 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany12.06.2006. u 19:35 - pre 217 meseci
Citat:

Inače ovi česi odvališe amere :D


Jesi video onu GOOLCHINU? Znachi, ODVALILI su ih!
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany12.06.2006. u 20:30 - pre 217 meseci
Citat:
[Darko Prelic[/url]: Možda sam zaboravio, ali kad su to naši osvojili SP? pa im to sada (i u buduće) dozvoljava da prave loše rezultate?

Tipa razočarao sam se,.. a u stvari nikad ništa nismo znali, samo smo znali da pričamo, to radimo i ove godine..

I onda, šta ćeš, borili su se, ali su sve izgubili.. Prijatelju ako pričaš da su dobri, daj da vidim rezultat. Kao što pita novinar sa BBCa čoveka iz nemačkog fudbala, kako dozvoljavate da Klinsman živi u Kaliforniji, da odbija da se vrati u Nemačku i da tako vodi reprezentaciju, čovek mu je lepo odgovorio, mene interesuju samo rezultati, slažem se sa njim, dajte Miloševiću i Kežmane po gol protiv Argentine pa da vidiš kako ću da kažem bravo.


Ti ocigledno ne kontas sta hocu da kazem. I ovo sto su se kvalifikovali je ogroman uspeh. Francuzi imaju mnogo jaci tim, a ispali su bez datog gola, a ne mi koji igramo sa ogromnim oscilacijama. Meni je logicno sve sto nasi pricaju(pocev od ohog hvalisanja, pa do preteranog optimizma). Pa to rade svi. Glupo bi bilo da kazu da ce se odma predati. Druga stvar je sto je protivnicki tim imao vise srece, sto je sudija imao malo stroziji kriterijum za nas i sto smo tako mala zemlja pa se nekome vise isplati da Holandija prodje dalje sa Argentinom(jedna ima 17 miliona stanovnika a druga 38), jer od nasih i navijaca od O.Slonovace nece zaraditi nista, a od Holandjana i Argentinaca hoce. Pa za Nemce bi bila marketinska katastrofa da neki autsajder sa malim brojem stanovnika u drzavi udje u polufinale. oni smao gledaju kako da uzmu pare, a to ce postici tako sto ce natempirati zreb da najveci prodju(sto se upravo desava u nasoj grupi).

A to sto kazes da te interesuju rezultati...Pa, nikad ih nismo ni imali od raspada bivse SFRJ. Mislim da to ima mnogo veze sa politickom situacijom. Kad budemo imali zvanican hrb, himnu i drzavu i kad postignemo kakvo-takvo nacionalno jedinstvo, onda ce rezultati doci. Komsije Hrvati su najbolji primer. Previse politike se mesa u nas sport, sto vidi bas na primeru fudbala. Mi smo zemlja sa 7 miliona selektora...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany12.06.2006. u 23:27 - pre 217 meseci
Na zalost nisam bio da odmah uputim sve cestitke Holandiji sto je pobedila SCG, ili bese Srbija samo.
Nego, zanima me da li je jos neko slavio pobedu? Bila je mnogo dobra, cak sam dobio i u kladionici
 
Odgovor na temu

Hefestionlove

Član broj: 58003
Poruke: 515
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany12.06.2006. u 23:33 - pre 217 meseci
Obavezno procitajte veoma duhovit esej na temu fudbala i fudbalskih strasti "Vatrene guzice" ,
legendarne hrvatske knjizevnice Vedrane Rudan na http://www.nacional.hr/articles/view/25652/22

P.S. Ako Vam se svidja njen stil pisanja posetite njen sajt http://www.bijelavrana.com


 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 02:45 - pre 217 meseci
Cesi su lijepo izmeli amere, onako skolski :) Jedino mi zao Gane, zasluzili su bod sa Talijanima. Sudija im pokrao penal.

@fanfon, u pravu si. U momcadi ne smije vladat nekakvo preveliko strahopostovanje prema suparnicima, i neko misljenje, "ma nismo mi toliko dobri, ali cemo se potrudit". Nas prosli selektor je radio na taj nacin, i nije nista postigao. EP2004 u portugalu, on protiv Svicaraca igra sa sedam stopera.

Veceras u 21:00 igramo sa Brazilom ;) Inace, reprezentacija je odigrala lose protiv Spanjolaca na pripremama zato sta su isprobavali defenzivni nacin igre, bas radi Brazila. Posto to nije upalilo protiv Spanjolske, nece ni protiv Brazila, pa ocekujte da cemo igrat "standardnu" igru sa cetiri napadaca protiv njih.

I probat zabit vise nego primit...

Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 02:55 - pre 217 meseci
Citat:
Hefestionlove: Obavezno procitajte veoma duhovit esej na temu fudbala i fudbalskih strasti "Vatrene guzice" ,
legendarne hrvatske knjizevnice Vedrane Rudan na http://www.nacional.hr/articles/view/25652/22

P.S. Ako Vam se svidja njen stil pisanja posetite njen sajt http://www.bijelavrana.com


Debilniji tekst odavno nisam procitao.

Citat:
Vedrana Rudan:
Tko je d a n a s normalan muškarac? Svatko normalan će reći da je normalan muškarac onaj muškarac koji sjedi na kauču i gleda nogomet. Morala bih biti jasnija? Bilo je ovako. Na ekranu se pojavio nekakav krivozubi dječak kovrčave kose. Trčao je za loptom i tanušnom je nogom poslao u gol. A onda se isti dečkić, deset godina stariji, opet ukazao na ekranu, prepoznala sam ga po krivim zubima. Vidiš, pogledaj, vidi, mome su se mužu tresla usta i pivo u šaci, isti osmijeh, isti stil, jednak rad nogu, već su tada znali da se rodio genije! Kad moj muž govori o nogometu, ja šutim. Isti rad nogu? Zašto moj muž dečkiću gleda u tanke noge? Isti osmijeh? Koga briga kako se smiješi preružni, mršavi dečko koji je iz trećeg svijeta uskočio u prvi i koji se, to sam zapamtila, zove Rolandinjunju? Zašto nije otišao ortodontu, sad kad je među bijelcima? Drago mi je da je hladnjikavo ovih dana. Nekad su se svjetska nogometna prvenstva odigravala po vrućini. Sjećam se da su jaja moga muža bila više izvan gaća nego u gaćama. Češao ih je, gnječio, pokazivao sucima i "njihovima". Kad je nogomet na ekranu, šutim.


Prvo, Ronaldinho prije 10 godina uopce nije igrao profesionalni nogomet, vec Futsal, i to ne u prvorazrednoj ligi. Tek sa sedamnaest je poceo igrat za Gremio. Draga Vedrana, nema sanse da si ti njega vidjela na televiziji prije 2000-te godine, a kamoli prije 10 godina. Drugo, taj momak ima takvu percepciju igre i koordinaciju pokreta koja je debelo iza granice genijalnosti, on nije tek tamo neki sportas. Zasto ti nisi otisla doktoru da te izljeci seksualnih frustracija, kad si vec medju bijelcima? Trece, boli nas q'rac za njegove noge, mi gledamo njegove poteze i njegovu igru.





Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 04:44 - pre 217 meseci
Bravo Žare,.. mada mislim da je gospođa ja-sam-najpametnija-feministkinja-na-planeti Vedrana mislila na Nike reklamu, u kojoj se pojavljuje on "u mladosti"..

Bilo kako bilo, Hefestionlove koliko treba da budeš čudan na skali od 1-10 da bi ti se takav tekst dopao? 10?
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 07:15 - pre 217 meseci
Citat:
flylord: Na zalost nisam bio da odmah uputim sve cestitke Holandiji sto je pobedila SCG, ili bese Srbija samo.
Nego, zanima me da li je jos neko slavio pobedu? Bila je mnogo dobra, cak sam dobio i u kladionici :)


Dobio sam na kladzi al se nisam ubio od slavlja...
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 07:24 - pre 217 meseci
Cela poenta je da je muz nije odvalio jos od kad je pocelo svetsko prvenstvo. A i kako bi kad izgleda ko vampir s vilicom Shvarcenegera.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 07:43 - pre 217 meseci
E ta ti je dobra
Mislim šta reći za naslov njene knjige "Crnci u Firenci"...

Da se vratimo na temu, sad ispade da treba da se vadimo kod Argentine al' to su uvek naša posla...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

mrki
radnik
Sombor

mrki
Član broj: 1050
Poruke: 580
*.192.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.

Jabber: mrki@elitesecurity.org
ICQ: 58816584


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 11:51 - pre 217 meseci
Citat:
z@re: Cesi su lijepo izmeli amere, onako skolski Jedino mi zao Gane, zasluzili su bod sa Talijanima. Sudija im pokrao penal.
...
I probat zabit vise nego primit...


dopada mi se ovaj tvoj optimizam sa dodatnom dozom realnosti, slatko se nasmejah
Inače, bolji je svakako osećaj 'zabit' nego 'primit' ali mi se sve nešto čini da ćete vi večeras pre 'primit' nego 'zabit'

Nekad sam bio mlad ;)
 
Odgovor na temu

mrki
radnik
Sombor

mrki
Član broj: 1050
Poruke: 580
*.yu
Via: [es] mailing liste

Jabber: mrki@elitesecurity.org
ICQ: 58816584


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 12:36 - pre 217 meseci
off topic:

Poprilično su vam priprosti ovi komentari, a mišljenja u potpunosti
subjektivna...Žena je dala svoj komentar o tome kako doživljava fudbal kao
igru, SP i sve prateće oblike fudbalske groznice i fudbala generalno, to je
naravno njeno pravo...Ne konstatujem nikakav feminizam u celoj priči, šta
više vrlo jedan realan stav u odnosu na taj spektakl (čitaj fudbal) i sve te
silne genijalce kojima je posao već se zna koji. Dakle koristiti reč
genijalac u ovakvim okolnostima je blago rečeno preterana, mada ne mogu da se
otmem stavu da se u trenutku euforije ova reč zaista tretira u fubalskom
smislu :)
Dakle ko se nađe prozvan ili ti emotivno povređen ovim člankom, prepručujem
još takvih tekstova ;), a u međuvremenu da ispratimo večerašnji meč
bra-cro...
postedite me komentara, hvala.
Nekad sam bio mlad ;)
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 13:00 - pre 217 meseci
Citat:
Dakle ko se nađe prozvan ili ti emotivno povređen ovim člankom, prepručujem
još takvih tekstova


Bože sačuvaj, dosta je i ova "mudrost" dotične, samo još da ne počnemo da elaboriramo na temu žene i južnoameričke sapunice...

BRA-CRO bi trebao da bude dobar meč
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 15:05 - pre 217 meseci
Alo, smanjite doživljaj!

Kakve vilice, kakvi Švarcenegeri!!!??? Kakva Vedrana?

Polako, fudbal je ovde issue!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 16:19 - pre 217 meseci
Citat:
Darko Prelic: Bravo Žare,.. mada mislim da je gospođa ja-sam-najpametnija-feministkinja-na-planeti Vedrana mislila na Nike reklamu, u kojoj se pojavljuje on "u mladosti"..


Imas pravo, tek sam se toga kasnije sjetio.

Citat:
mrki: dopada mi se ovaj tvoj optimizam sa dodatnom dozom realnosti, slatko se nasmejah :D
Inače, bolji je svakako osećaj 'zabit' nego 'primit' ali mi se sve nešto čini da ćete vi večeras pre 'primit' nego 'zabit' ;)


Eh mrki, osjecaj jeli bolje zabit ili primit ovisi samo o seksualnoj orijentaciji :D



Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

mrki
radnik
Sombor

mrki
Član broj: 1050
Poruke: 580
*.192.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.

Jabber: mrki@elitesecurity.org
ICQ: 58816584


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 16:56 - pre 217 meseci
Citat:
z@re: Eh mrki, osjecaj jeli bolje zabit ili primit ovisi samo o seksualnoj orijentaciji


Ma bitno je da si ti mene razumeo
Želim vam svako dobro
Nekad sam bio mlad ;)
 
Odgovor na temu

plcb83
Nis

Član broj: 62739
Poruke: 274
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 168538686
Sajt: www.gradnis.net


Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany13.06.2006. u 19:08 - pre 217 meseci
ko pobedjuje ?
Brazil ili Kroejsa?
www.gradnis.net
www.glavnibaja.info

Moje misljenje ce se vremenom menjati ali ne i cinjenica da sam u pravu.

 
Odgovor na temu

z@re
Zarko Bulatovic
Split

Član broj: 29849
Poruke: 443
*.cmu.carnet.hr.



+25 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 00:19 - pre 217 meseci
Izgubili smo 1-0 :(

Da je pravedno, bilo bi nerjeseno, 1-1. Imali smo cak i vise sansi od njih. Nije bilo nimalo srece, pet puta su bliski sutevi zavrsili ravno u njihovom golmanu. Ulazili smo im u sesnaesterac, uvijek bi falio centimetar za "nesto". Tako je to u sportu, odlika velikih momcadi je da uspiju i kad su slabiji. Kaka je postigao prekrasan gol, velemajstorski. Tjesi cinjenica da smo pokazali zube, imali sanse, napadali, igrali svoju igru. Za Ronalda se nije ni culo koliko ga je dobro nasa obrana sredila, a za Adriana tek kad bi napravio faul u napadu. Ronaldinho je gubio lopte, nije bas prolazio kako on zna. E sad, nemamo 105 obrambenih da mozemo i Kaku cuvat istovremeno :(

Uglavnom, moralni poraz se i ocekivao, medjutim nasa igra u 75% utakmice je bila na apsolutnoj razini rivala, i ako tako budemo igrali protiv Japana i Australije, nemaju nikakve sanse. I dalje nema razloga da ne prodjemo skupinu, pogotovo nakon ove prezentacije veceras.

Za Parreiru - Cekamo vas u finalu, papci jedni :)





Q: HSP56 Micromodem nece da radi kompjuter ga prepozna a kad treba da se konektujem nece ne daje ni znaka zivota. u cemu je problem.

A: Crko mozda od grmljavine mozda od spanaca. Uglavnom baci ga u WC solju jako povuci vodu. Skupi 5e i uzmi drugi i ne postuj temu na pogresno mesto.
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 02:03 - pre 217 meseci
Pa dobro, ne možeš baš tako govoriti da je Brazil pobedio nezasluženo, igrali su dobro i tačno onoliko koliko im je trebalo za pobedu. Odlika velikih ekipa je da stalno pobeđuje, a videlo se da Hrvatska nije ni blizu velikim ekipama.

Pitanje je kako će se završiti duel Australija-Hrvatska, ppogotovo nakon maestralno dobre igre Australijanaca protiv slabašnog Japana.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: World Cup 2006, Germany14.06.2006. u 02:21 - pre 217 meseci
pa niste valjda navijali za brazilce? bolje igraju ali rvati su nam blizi, ipak imamo istoriju sa njima
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Svetsko prvenstvo u fudbalu 2006 - Ko sve organizuje i koliko koštaju aranžmani do Nemačke

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 94463 | Odgovora: 435 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.