Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

elitemadzone.org :: MadZone :: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63983 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 20:41 - pre 216 meseci
Prvo ja lično nikada ne bih uzeo auto od 500 konja čak i kada bi imao love kao bil gejts jer je to ništa drugo no poziranje i lečenje kompleksa.

Drugo ne upravlja auto čovekom već čovek autom!
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

reject
Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 20:43 - pre 216 meseci
Slazem se sa svime sto kaze mrkidivx, ali ipak...
Citat:
ventura: ubeđen sam da vi nikada ne bi ste stisnuli gas do daske na otvorenom putu, jer bože moj, to je protiv propisa...

Mislim da bi to bilo prvo sto bih uradio. :)

Mejdutim, to nije tema ove teme. Koliko ja kontam, ako se ovakve stvari mecu po
novinama, bice ljudi koji ce hteti da obore ovaj "rekord", a onda ce poginuti. Nazalost
ce u procesu mozda pobiti neke neduzne ljude.
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
212.62.46.*



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 21:16 - pre 216 meseci
Citat:
Inace moje licno misljenje, coveka koji vozi karavan i ide preko 180km/h treba u ludnicu strpati a auto pod presu


Naprotiv, karavani su zbog svoje aerodinamike stabilniji i bolje prianjaju na podlogu od "obichnih" automobila!
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 21:24 - pre 216 meseci
Moj drug je nestao 2001. godine na autoputu NS-BG, vraćajući se sa nekog službenog puta. Pošto se nije javljao, počnu da ga traže i sasvim slučajno, skoro dva dana kasnije ga nađu u nekim kukuruzima 50 metara od autoputa.

Naravno, mrtvog.

Na putu je postojao mali trag kočenja, desetak metara dug... nikakav drugi trag. Našli su i jedan točak daleko od udesa.

On je znao da vozi. Imao je tada nov Peugeot 406. Ne znam je li bio umoran...

Ostavio je ženu i decu iza...

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Vostoki

Član broj: 80171
Poruke: 134
*.pool8260.interbusiness.it.



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 21:39 - pre 216 meseci
meni ovaj Zovko ne deluje kao neki kompleksas. Uopste mislim da su kompleksi nekako manje pojavni kod boigatih ljudi. Pravo kazu Jevreji: Siromastvo nije sramota, ali nije ni cast !
SJEVERNA je Koreja u ponedjeljak proslavila 62. rođendan svog predsjednika Kim JongIla "sunca 21. stoljeća" te zaprijetila još jednom SADu uništavanjem ako napadnu Pjongjang. Službena agencija KCNA je prenijela je čestitku ruskog predsjednika Vladimira Putina.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
194.106.187.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 23:00 - pre 216 meseci
Citat:
pogotovo novo nastali srpski vozaci u sa CG tablama u srbiji

Slazem se 1000%. Jedna od najgorih stvari koja je skoro zadesila Srbiju. Cast MALOM procentu izuzetaka, ali to su ljudi koji do skoro nisu nikada seli u auto a sada su na brzinu i za male pare dosli do (za nase uslove) MALO boljih automobila i eto ima sada prilike da pokazu kolike su oni face. Jedva cekam da im pooduzimaju sva ta kola.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
194.106.187.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 23:05 - pre 216 meseci
Citat:
Probao sam ga na auto-putu BG-ZAG od aerodroma prema centru. Brzina od oko 210km/h je bila brizna s kojom sam smeo maximalno da vozim par sekundi na toj deonici. Sve preko 160-170km/je bilo jako, jako nebezbedno (iako je auto bio u savrsenom stanju i 210km/h prosto nije ni osecao). Prvo - prelazi se velika distanca za jednu sekundu. Dok odreagujes ako neko izleti u makazice ili neko naglo zakoci, nema sanse da iskontrolises bilo kakav auto. Od reakcije pa do kocenja uvek prodje barem jedna sekunda, a to je 50-60m/s, pa onda zaustavni put sa te brzine, kolotrazi na putevima, rupe... Da ne pricam o tome da nekim manevrom pri toj brzini pokusasas nesto da izbegnes. NEMA SANSE. Pogledajte malo emisiju Fifth Gear, ljudi testiraju sve moguce uslove voznje, i tesitrali su razne sudare pri brzinama od 120-140KM/h - cak i najbezbedniji automobili (sa 5* na crash testovima) se pri tim brzinama lome kao cackalice i pravi se takav karambol. Ne daj boze da pukne guma ili da naglo cimnete volan da izbegnete nesto - dovoljno mi je bilo sto sam video kako to izgleda u tim emisijama.

Video sam nekoliko puta kako ljudi slecu sa novosadskog puta ili skoro da izgube kontrolu NA PRAZNOM PUTU. Recimo ja vozim 140KM/h (nikad preko te brzine) i pretekne me neki manijak u BMW-u, koji mozda ide i svih 170-180kmh. Naleti u toku preticanja na kolotraz i osisao je travu SA SUPROTNE STRANE i zamalo izleteo! To se desavalo nekoliko puta (najnoviji tipovi Audija, BMW-a... ljudi besne i nekontrolisu se, a ne znaju kako da voze tom brzinom).

Nije stvar, svaki dobar auto moze da ide super brzo, problem je prvo reakcija vozaca (cak i ako on nije kriv), stanje kolovoza, nepredvidive okolnosti (neko vam izleti iz suprotne trake, zanosenje slepera, uletanje u makazice, izletanje sa sporednih puteva...). Onda pri velikim brzinama jednostavno nema pomoci. Bas je juce ili prekjuce bila emisija (5. brzina) o tome.

Pa, sad ako ne postujete svoj i tudji zivot - vi vozite brzo.

Najpametniji post u celoj ovoj sumi pametovanja.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.136.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 23:13 - pre 216 meseci
Citat:
EviLxxx: Naprotiv, karavani su zbog svoje aerodinamike stabilniji i bolje prianjaju na podlogu od "obichnih" automobila!



:) Covece ... pa jesi li..... ustvari da eto formula 1 , reli trke , kruzne trke , indy car svi voze karavane :) good one , pogotovo karavane sa zadnjom vucom
iz 80 i neke godine oni su vrhunac aerodinamike onako kockasti , eto ferari sada pravi karavane , jer su dosli do istog zakljucka kao i ti .


Citat:
Nabukodonosor: Slazem se 1000%. Jedna od najgorih stvari koja je skoro zadesila Srbiju. Cast MALOM procentu izuzetaka, ali to su ljudi koji do skoro nisu nikada seli u auto a sada su na brzinu i za male pare dosli do (za nase uslove) MALO boljih automobila i eto ima sada prilike da pokazu kolike su oni face. Jedva cekam da im pooduzimaju sva ta kola.


Dodatak : Ima jako mnogo njih koji i prave namerno prekrsaje , crvena svetla , u-turn u punoj liniji i slicno .. verovatno , mangupi voze kola koja ne bi trebalo da voze
jer su prekrsili zakon, zajebali drzavu, one koji su kupili euro 3, i sve ostale jer su jeftinije prosli.. pa sada ako se za to ne odnose zakoni na njih zasto bi onda postovali i druge zakone ...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
194.106.187.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 23:18 - pre 216 meseci
Vidim sad da se skupljaju po Srbiji potpisi da se legalizuje ovaj kriminal (mislim na CG table). Ako se to desi onda je ova drzava stvarno otisla u qurac. Ako to puste organizovacu peticiju da se legalizuje prostitucija i teske droge. Kad vec drzava popusta pod pritiskom kriminalaca.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Wega
Novi Sad

Član broj: 31412
Poruke: 127
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.format.co.rs


+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 23:24 - pre 216 meseci
Citat:
:) Covece ... pa jesi li..... ustvari da eto formula 1 , reli trke , kruzne trke , indy car svi voze karavane :) good one , pogotovo karavane sa zadnjom vucom
iz 80 i neke godine oni su vrhunac aerodinamike onako kockasti , eto ferari sada pravi karavane , jer su dosli do istog zakljucka kao i ti .


najpre se raspitaj malo o rasporedu tezine, polozaju motora, polozaju vozaca i sl. pa da nastavimo sa tom pricom.

karavan je tezi i samim time masa vozila je pravilnije rasporedjena.
A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 00:02 - pre 216 meseci
Citat:
Bas bih voleo da Vas - gurue samokontrole, vidim za volanom auta od 500 konja, i ubeden sam da vi nikada ne bi ste stisnuli gas do daske na otvorenom putu, jer boze moj, to je protiv propisa...

@ventura
Veoma dobro zapazanje.... Ali jedno je probati jednom-dvaput,a drugo je to raditi stalno.
Tu moramo povuci granicu...
OK je tako jak auto voziti "malo" brze,ali da ta voznja nije divljanje i ugrozavanje drugih ucesnika
u saobracaju.
Citat:
Uopste mislim da su kompleksi nekako manje pojavni kod boigatih ljudi.

@Vostoki
Mislim da gresis - Oni jednostavno moraju biti NAJ i cesto ne biraju sredstva da to i budu.U svemu tome
cesto prilicno preteruju.Izmedju ostalog u to preterivanje spada i suludo jurcanje jakim automobilima
uz krsenje svih pravila jer ONI jednostavno MORAJU da imaju prednost.
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.136.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 00:11 - pre 216 meseci
Citat:
Wega: najpre se raspitaj malo o rasporedu tezine, polozaju motora, polozaju vozaca i sl. pa da nastavimo sa tom pricom.

karavan je tezi i samim time masa vozila je pravilnije rasporedjena.


autobuse je tezi i samim tim je masa vozila bolje rasporedjena :) ovaj o aero dinamici ,
ti o tezini a i jedan i drugi nikakve ozbiljne cinjenice ja sam svoje izlozio i ovo ubedjivanje je smesno
, da zanemerimo to sto imam i jednog karavana ( novijeg ) i jednu limuzinu i oba dva vozim redovno .

A posto si mi predlozio da se raspitam oko vozila , evo ovako imam dva pa cu ti reci iz prve ruke ....
golf 3 19.d i golf 3 1.9d karavan = identicni osim sto je karavan nestabilniji , ima vece rastojanje izmedju osovina
, teze "zadnjicu" u krivinama , nepregledniji , tezi za parkiranje :) , vozac je na istom mestu , motor isto .. pa eto

Da li sam napisao nesto sto nije istina i hoces li da kazes da nije tako ?




[Ovu poruku je menjao Milos niks dana 07.07.2006. u 01:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.ptt.yu.



+85 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 00:18 - pre 216 meseci
Oko prvog maja ove godine sam bio na nekom putu u Rasku svojom Samarom 1300.
Slikao sam i evo detalja kako ona ide 180 km/h !!!


Naravno da je rec o sali i da sam to izmontirao u Photoshopu (nikakva mudrost, kazaljku rotirao za ~180 stepeni od stvarne brzine u tom trenutku), ali svi prijatelji kojima sam sliku poslao su posumnjali na otkacenu kazaljku u instrument tabli + krivine ispred mene itd...


--
ES is the bes' ! ;)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 02:53 - pre 216 meseci
@Ivan Dimković

Grešiš za ograničenje u Nemačkoj :)

Na autobanu POSTOJI ograničenje, ali je zakonski regulisano i iznosi 250km/h (zbog toga nigde ne stoji znak). Zato se sva nemačka vozila (ona namenjena prodaji u DE) blokiraju na 250km/h. U tom smislu, ne postoji brzinsko ograničenje, sve dok brzina ne pređe 250km/h, premda se retko dešava da neko nadrlja zbog toga. :)

Ovo je 100% tačna informacija :)

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao StORM48 dana 07.07.2006. u 04:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 03:02 - pre 216 meseci
@Milos niks

Just for the record: Top modeli iz Audija, nose prefiks RS, i upravo su karavani (isključivo bili do pre par godina, ali su zaljubljenici tražili i sedane, jer ih više vole). Aerodinamika nije nešto što se pakuje u kutije. Ona se projektuje, od modela do modela i smatraj da je Audi RS stabilniji od najmanje 95% običnih automobila.

Audi se nikada nije igrao sa svojom reputacijom (ne da ja znam). :)



Ista priča i za Alpinom (ne onom koja "pravi muziku", već onom drugom, BMW-ovom). Sve Alpine predstavljaju najskuplje moguće BMW-ove, a ipak su karavani.

Pozdrav
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

EviLxxx

Član broj: 82605
Poruke: 133
212.62.46.*



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 03:46 - pre 216 meseci
@ Milos
Kako mozhesh da poredish karavan, koji je "obichan" automobil sa nekim trkachkim?! Da stvar bude josh gora ti navodish autobuse, kamione...Daj, malo razmisli pre nego neshto odvalish. Lepo sam naveo da je karavan stabilniji od "obichnog" automobila, a ne od tamo nekog sportskog nabudzhenog ferarija. Drugo je to shto si ti napisao, tvoje subjektivno mishljenje, ali chinjenice govore sasvim drugu stvar, a to je da su karavani stabilniji od "obichnih" automobila! Lepo ti je chovek rekao da pogledash po netu, a ne da navodish svoja subjektivna zapazhanja.

@Zeleni Zub
fina slichica, k'o stvorena za ku*chenje
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 07:35 - pre 216 meseci
Citat:
StORM48:
Na autobanu POSTOJI ograničenje, ali je zakonski regulisano i iznosi 250km/h (zbog toga nigde ne stoji znak). Zato se sva nemačka vozila (ona namenjena prodaji u DE) blokiraju na 250km/h. U tom smislu, ne postoji brzinsko ograničenje, sve dok brzina ne pređe 250km/h, premda se retko dešava da neko nadrlja zbog toga. :)

Ovo je 100% tačna informacija :)



Many car manufacturers (including Mercedes, BMW, and Audi) electronically limit the speed of their cars to 250 km/h (155 mph) in a Gentlemen's Agreement, although this is not a legal requirement. Porsche vehicles, for instance, are known for not having this restriction, and many aftermarket car tuners offer to remove the limiter.

http://en.wikipedia.org/wiki/Speed_limit

...there is no speed limit on the Autobahn, except where marked ...
http://usembassy.state.gov/ger...rvices/driving_in_germany.html
 
Odgovor na temu

Wega
Novi Sad

Član broj: 31412
Poruke: 127
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.format.co.rs


+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 08:29 - pre 216 meseci
Citat:
autobuse je tezi i samim tim je masa vozila bolje rasporedjena


sta reci dalje...

karavani su nazad tezi ~100kg.

potrazi podatke za bmw e46 touring i obican pa ces videti.

ili jos bolje potrazi podatke za autobus sanos...zaboravi na bmw-a
A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 08:36 - pre 216 meseci
mkdsl fina CG na slikama a ?!

Kad oces dodji provozacu te 250 da ne idemo dalje od Podgorice, naravno u kontrolisanim uslovima (koliko-toliko, a imamo i pistu od ~3km na koju idemo).

A evo i jednog snimka kao pravljenog za ovu temu

http://borko.pervertygo.com/M6.wmv

P.S. Kombi je stabilniji od karavana, pogotovo ako je natovaren, to svaka komsinica zna bre
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.static.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj07.07.2006. u 09:04 - pre 216 meseci
Citat:
su27killeryu: A evo i jednog snimka kao pravljenog za ovu temu :)

http://borko.pervertygo.com/M6.wmv


Samo da napomenem da ovo nema veze sa M6...

1. Previše je sporo... BMW M6 mnogo brže ubrzava, ovo se vuče kao gladna godina...
2. Kočenje je isto tako mnogo agresivnije na pravoj M6, ovo je previše meko kočenje... On da samo pipne kocnicu na toj brzini sa 300 bi smanjio na 250
3. Na obrtaljki nema M logoa, malo čudno ako je u pitanju M6 ;)
4. Kada kamera snima napolju, sve je presporro za 300kmh.. pre bih rekao da je u pitanju oko 200kmh...
5. Ovo nije snimano kod nas... Moguće je čak i da je neko iz zajebancije sinhronizovao to sa ortacima na Srpski, a da je za volanom neki Meksikanac...

I čisto da ne bude da pričam u prazno kad se radi o M6-ici, evo jedan snimak, kod mene u kraju, ja sam za volanom:
http://www.dvukovic.info/m6/Video009.mp4

[Ovu poruku je menjao ventura dana 07.07.2006. u 10:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63983 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.