Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

elitemadzone.org :: MadZone :: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63982 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 23:10 - pre 216 meseci
Citat:
ventura: Meni lično ide na onu stvar kada vidim na putu auto bez ijednog retrovizora.. Pa ja bi to sankcionisao i kažnjavao isto kao da auto nema kočnice... pa ne može neko bezbedno da vozi, i da ne ugožava nikoga, a da nema nikakvu predstavu šta se dešava iza njega... Nego svi oni voze u fazonu, kad hoće da pretiču, malo krenu u levo, pa onda sačekaju par sekundi, ako niko ne prozuji ili ne krene da trubi, onda je ok, nastavljaju da pretiču...


A neko ko vozi 320 ima predstavu šta je ispred njega? Mislimmmmmm daaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjj...
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.plus.com.



+5 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 23:15 - pre 216 meseci
Vozis 200 i:

- trebas zakociti, a ono zemlja na putu (ispala is slepera, opet normalno; ja sam sa 130 naleteo na balvan 1m x 0.1 x 0.1 koji je ispao sa slepera, pa ti vidi)
- upadne tocak u zljeb prilikom obilazenja
- neki idiot odluci napraviti U turn (licno sam video kola sa konjem (pravim, sa 4 noge i repom) kako prave U turn na NS-BG autoputu)
- ljudi ne gledaju stalno u retrovizor, kad vozac pogleda jednom ocekuje da narednih 10 sekundi niko nece naici i pocinje da obilazi... i tu ti naleces sa 200 i ... kaboom

...

A taj lik iz Cro verujem da je zeljan paznje i da je dao nekom 50 eur da mu napravi sliku u Photoshopu :).
 
Odgovor na temu

SmilieBG
Aleksandar Skodric
NL

Član broj: 13094
Poruke: 1821
*.speed.planet.nl.



+3 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj05.07.2006. u 23:55 - pre 216 meseci
Da je neko mudo, lepo bi otisao u Nirburgring, pa se zezao :)
ceo dan - 135 evra... valjda mu je ostalo toliko sitnisa od tolikih kola :)

Poz,
Sale

PS. 220 kmh je opasna brzina, sve preko toga je kocka sa zivotom...
=========
Uporedi cene i karakteristike za vise od 10.000 proizvoda, izmedju ostalog:
Digitalni foto-aparati
Mobilni telefoni
Skolski pribor
=========
 
Odgovor na temu

milke
Dragan Milić

Član broj: 52025
Poruke: 237
*.dbsch1.nb.home.nl.



+3 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 00:33 - pre 216 meseci
Citat:
Vostoki: U Beogradu je svojevremeno bio neki ludak koji je divljao po gradu, cak je najavljivao policiji kuda ce proci. To je trajalo par meseci. Ali davno, osamdesetih valda. Na kraju je ukrao auto Bregovicu valda, ma ne znam...

Čuveni "Fantom", beli Porše 911, bilo neke 1981. ...
 
Odgovor na temu

Darko Prelic

Član broj: 131
Poruke: 760
*.smin.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 02:46 - pre 216 meseci
Treba da se prihvati univerzalni zakon prema kojem bi svaki vlasnik ferarija bio slobodan da vozi kako god želi, tj. 350kmh ako mu se hoće..

Žašto? Zato što ima ferarija, kraj priče.

Biću začetnik peticije, makar za ovaj naš delić sveta.
I used to be indecisive but now im not so sure.
 
Odgovor na temu

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 03:31 - pre 216 meseci
Nek' on juri, samo da ne ugrozava druge oko sebe. :)

U dijelovima Sjeverne Teritorije (Northern Territory) u Australiji, ne postoje ogranicenja za brzinu, i do sada je dosta kompanija dovlacilo svoje ljubimce da ih testiraju. Ne vidim koje je to uzivanje da tamo drnda po losim putevima, kada ovdje moze da ide u pravoj liniji stotinama kilometara. S' tim da je pustinja i da nema ko da ga vidi. :)
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 09:42 - pre 216 meseci
Kakvi ste vi likovi pola vas nije vozilo preko 200 a pricate da je nemoguce ici preko 300 na nasim putevima, podsjeca me na klince koji pricaju neke gluposti o sexu :)
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 10:28 - pre 216 meseci
E nek' si nam rekao, djetiću... Eto, ona kampanja u CG posle pogibije Sky-a i uvodjenje rigoroznih kazni za prekoračenje brzine - baš su urodili plodom... No aj ti oplevi 200 na sat po vašim putevima pa javi... Ako nadješ bar 100 metara pravog puta...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 10:41 - pre 216 meseci
Citat:

Ne vidim koje je to uzivanje da tamo drnda po losim putevima, kada ovdje moze da ide u pravoj liniji stotinama kilometara. S' tim da je pustinja i da nema ko da ga vidi.


Razlog kupovine skupih kola dobrog dela ljudi - oni koji ne spadaju u tu kategoriju obicno nisu aktivni po novinama i ne slikaju se sa kilometrazom ;-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.102.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 10:46 - pre 216 meseci
nigde u EU nisu dozvoljene brizine vece od 140 km na sat a ipak novija kola sva idu i voze se preko 140 km/h ,
zar onda ne bi bilo logicno prilikom registracije elektronski ogranciti brzinu na 140km/h ?

Inace moje licno misljenje, coveka koji vozi karavan i ide preko 180km/h treba u ludnicu strpati a auto pod presu
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 11:00 - pre 216 meseci
Što, karavani nisu sigurni? Evo ja vozim jednog, ne shvatam zašto tako misliš...
 
Odgovor na temu

Lalemajstormoler

Član broj: 24430
Poruke: 1327
80.93.231.*



+6 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 11:21 - pre 216 meseci
Citat:
mkdsl: Što, karavani nisu sigurni? Evo ja vozim jednog, ne shvatam zašto tako misliš...
Pa ne verujem ni ja da ga vozis preko 190 kmh,jel su karavani zaista opasni i nestabilni pri tim brzinama,vozio sam jednog Mercedesa karavana 170 kmh sav se lelujao po putu,mozda i zbog vetra ne znam.
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.102.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 12:02 - pre 216 meseci
Citat:
mkdsl: Što, karavani nisu sigurni? Evo ja vozim jednog, ne shvatam zašto tako misliš...


Nisu sigurni pri vecim brzinama , isto kao i dostavna vozila ... pri tom mislim na karavane koji se ovde voze a to su uglavnonom neki pasasat-i
b2 , b-3 itd. .Naravno da je audi q7 stabilniji od yuga pri vecim brzinama ali pricamo o prosecnim vozilima u srbiji ....

Mene jeza uhvati kada vidim neki passat osamdeset i neko godiste kako ide 180km/h ... sav se leluja po putu a sumanuti vozaci samo po gasu..
sto je najgore tih likova ima jako puno .

Isto vazi i za zastave koje idu 140kmh , dostavna manijacka vozila , drumske krstarice :) ,
autobuse nis expresa :) , cigane sa self-made vozilima , konje , kombajne , traktore , pandure i vozila u pratnji , vozace na cg table .

Neko je rekao da u su najgori bg i pg vozaci .. slazem se ali bg ima 4 mil stanovnika i nalazi se u srbiji a cg .. 500.000 , prosecno
mnogo vise divljaju . (pogotovo novo nastali srpski vozaci u sa CG tablama u srbiji )
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.vodafone-net.de.



+7177 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 12:08 - pre 216 meseci
Citat:
Milos niks
nigde u EU nisu dozvoljene brizine vece od 140 km na sat a ipak novija kola sva idu i voze se preko 140 km/h ,
zar onda ne bi bilo logicno prilikom registracije elektronski ogranciti brzinu na 140km/h ?


Ovo bas nije tacno - recimo da u EU zemlji sa najvecim brojem gradjana ovo ne stoji ;-) U Nemackoj generalno na auto putevima van gradskih zona nema ogranicenja brzine - osim u losim vremenskim uslovima ili u slucaju nekih radova i sl... (kada vidite znak 130 u krugu cija je kruznica zuta - to znaci da je 130 preporucena maksimalna brzina, ali ne maksimalna dozvoljena - sto bi bilo prikazano crvenom kruznicom kao u vecini drugih zemalja)

Naravno, ako se vozi iznad preporucene brzine postoje neke posledice kao sto sam vec rekao - u slucaju udesa skoro pa nemate sansu da dobijete pare od osiguranja, a takodje i ako ste napravili jos stete nad tudjim zivotima i imovinom, imate ozbiljan problem :-)

Inace sa vecinom uobicajenih automobila (srednja klasa) po Nemackoj se ne vozi iznad 160-180 na auto putevima, jer preko obicno potrosnja benzina skace u nebo, a benzin nije bas jeftin resurs ovih dana ;-) Naravno, ko vozi kola od 100K+ evra obicno nema tu brigu, pa se moze videti svasta u prvoj traci (tipa vozis 160 a pored tebe proleti neki Ferrari - pitaj boga koliko ide)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.ilink.static.sezampro.yu.



+896 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 13:16 - pre 216 meseci
Ja sam vozio 5 godina star BMW M5 (presao je bio oko 80.000km tada), odrzavan auto, Nemacki naravno (ujak mi je posedovao taj auto).

Probao sam ga na auto-putu BG-ZAG od aerodroma prema centru. Brzina od oko 210km/h je bila brizna s kojom sam smeo maximalno da vozim par sekundi na toj deonici. Sve preko 160-170km/je bilo jako, jako nebezbedno (iako je auto bio u savrsenom stanju i 210km/h prosto nije ni osecao). Prvo - prelazi se velika distanca za jednu sekundu. Dok odreagujes ako neko izleti u makazice ili neko naglo zakoci, nema sanse da iskontrolises bilo kakav auto. Od reakcije pa do kocenja uvek prodje barem jedna sekunda, a to je 50-60m/s, pa onda zaustavni put sa te brzine, kolotrazi na putevima, rupe... Da ne pricam o tome da nekim manevrom pri toj brzini pokusasas nesto da izbegnes. NEMA SANSE. Pogledajte malo emisiju Fifth Gear, ljudi testiraju sve moguce uslove voznje, i tesitrali su razne sudare pri brzinama od 120-140KM/h - cak i najbezbedniji automobili (sa 5* na crash testovima) se pri tim brzinama lome kao cackalice i pravi se takav karambol. Ne daj boze da pukne guma ili da naglo cimnete volan da izbegnete nesto - dovoljno mi je bilo sto sam video kako to izgleda u tim emisijama.

Video sam nekoliko puta kako ljudi slecu sa novosadskog puta ili skoro da izgube kontrolu NA PRAZNOM PUTU. Recimo ja vozim 140KM/h (nikad preko te brzine) i pretekne me neki manijak u BMW-u, koji mozda ide i svih 170-180kmh. Naleti u toku preticanja na kolotraz i osisao je travu SA SUPROTNE STRANE i zamalo izleteo! To se desavalo nekoliko puta (najnoviji tipovi Audija, BMW-a... ljudi besne i nekontrolisu se, a ne znaju kako da voze tom brzinom).

Nije stvar, svaki dobar auto moze da ide super brzo, problem je prvo reakcija vozaca (cak i ako on nije kriv), stanje kolovoza, nepredvidive okolnosti (neko vam izleti iz suprotne trake, zanosenje slepera, uletanje u makazice, izletanje sa sporednih puteva...). Onda pri velikim brzinama jednostavno nema pomoci. Bas je juce ili prekjuce bila emisija (5. brzina) o tome.

Pa, sad ako ne postujete svoj i tudji zivot - vi vozite brzo.
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.102.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 14:06 - pre 216 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ovo bas nije tacno


Upravo tako "jedino" i to bas jedino u nemackoj na autoputevima i na autoputevima van naseljenog mesta nema ogranicenja brzine ali se sve preko 130km/h smatra za
neobazrivu voznju i po defaultu si kriv za sve sto se desi a ti ucestvujes u tome:)

evo tablice dozvoljenih brzina ...

http://www.answers.com/topic/speed-limit
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 15:08 - pre 216 meseci
Spomenuli ste FANTOMA

Pre par minuta sam na STB "naleteo" na emisiju mobilAuto i bio je prilog o snimanju filma o "FANTOM"-u.
( momku koji je 79-te u Porseu 911 jurcao po Beogradu )
Film bi trebao da bude gotov u decembru.
 
Odgovor na temu

srdjee

srdjee
Član broj: 5097
Poruke: 673
*.ADSL.neobee.net.



+25 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 17:11 - pre 216 meseci
Ehh,
ta Nemacka




nije GOTOVO
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
..nis2-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 20:22 - pre 216 meseci
Sve u svemu svi ti "frajeri" što voze "besna" kola nenormalnim brzinama su u suštini iskompleksirani tipovi koji time prikrivaju neke svoje mane.

Ako već hoće da pokažu da imaju muda pravac trkačke staze u suprotnom sam za to da im se trajno oduzmu dozvole.

Paćenici...

Citat:
Treba da se prihvati univerzalni zakon prema kojem bi svaki vlasnik ferarija bio slobodan da vozi kako god želi, tj. 350kmh ako mu se hoće..

Žašto? Zato što ima ferarija, kraj priče.


Vrlo duhovito...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.smin.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj06.07.2006. u 20:29 - pre 216 meseci
Baš bih voleo da Vas - gurue samokontrole, vidim za volanom auta od 500 konja, i ubeđen sam da vi nikada ne bi ste stisnuli gas do daske na otvorenom putu, jer bože moj, to je protiv propisa...

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 22-godišnji Marinko Zovko, vlasnik automobila Mercedes Brabus divlja po hrvatskoj

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 63982 | Odgovora: 183 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.