Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

warcraft 3 frozen

elitemadzone.org :: MadZone :: warcraft 3 frozen

[ Pregleda: 4906 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maxwc3

Član broj: 73964
Poruke: 42
212.62.51.*



Profil

icon warcraft 3 frozen15.08.2006. u 20:14 - pre 215 meseci
kako se instaliraju najnoviji patchevi za frozen trone i koji su najbolji sajtovi za to ako moze neko opsirnije da odgovori ko je vec to radio i normalno da li to vazi samo za originale ili ne
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: warcraft 3 frozen16.08.2006. u 09:32 - pre 215 meseci
Kako se instaliraju? Skines i instaliras. otvoris www.google.com i kucas "frozen throne patch download" ili nesto slicno, on ti izbaci adresu sajta, ti odes tamo, downloadujes...i instaliras ;)
To je sto se tice originala...sa piratima nisam upoznat ja sve radim legalno :P
 
Odgovor na temu

maxwc3

Član broj: 73964
Poruke: 42
212.62.51.*



Profil

icon Re: warcraft 3 frozen16.08.2006. u 12:44 - pre 215 meseci
odgovor prvoj glavi: kljucno pitanje je kako se instaliraju jer da nemam problem ne bi postavio pitanje,inace hvala na odgovoru mnogo mi je pomogo (a kako i nebi od tolike inTELEgencije)

odgovor drugoj glavi: to sto ti radis samo sa originalima to me uopste ne opterecuje jer normalno to te niko nije ni pitao pa onda nemoj da zamaras svoju glavu nego razmisli mozgom iz one prve i konkretno odgovaraj na temu ako te uopste zanima

iz dve glave nista, pa kome ja vise da se obratim
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: warcraft 3 frozen16.08.2006. u 16:06 - pre 215 meseci
Ti bi mogao da prvo razjasnis sa sobom sta hoces. Jer si ocigledno glup kad ne znas da instaliras jedan jedini patch.
Nemoj ovde da trazis pomoc sto se tice piraterije jer pravilnik kaze sledece:

Citat:

14. Stop krađi softvera

Na ES forumima je zabranjeno objavljivanje serijskih brojeva ili "crack"-ova koji omogućavaju nelegalno korišćenje softvera bilo koje vrste. Takođe je zabranjeno postavljanje linkova za ilegalan download komercijalnog softvera. Ovakve teme će biti obrisane, a korisnik opomenut.


Sa takvom arogancijom neces nista postici. Kupi sebi original i zavrsi posao.
 
Odgovor na temu

maxwc3

Član broj: 73964
Poruke: 42
212.62.51.*



Profil

icon Re: warcraft 3 frozen16.08.2006. u 17:47 - pre 215 meseci
Mogao bi neko kao ti da mi objasni da osim toga sto treba da se googlujem i nadjem patch naprimer na www....... i kliknem na download necega pa da normalno sacekam u zavisnosti od mbt/s pa da otvorim prozor gde se to snimilo a ne na sobi pa da ga
prebacim gde mi treba u prog files direktorijumu necega sto mi treba i (hvala homosapijensu bez arogancije ali sa dozom
vredjanja) kliknem INSTALL!!!, u ***o te pa ovo mnogi nisu znali.

Da ti nacrtam posle svega ovoga gore navedenog i TAKODJE posle kliktanja na INSTALL i ZAVRSETKA instalacije patcha (znaci znam postupak instalacije)
ne desava se nista a verzija igre mi je ista kao sto je bila.
E TO JE BILO PITANJE I OKO TOGA MI TREBA OBJASNJENJE (jer ja znam sta hocu i sta sam pitao) posto to kod mene ne funkcionise a tebe da malo zanima ili da si upucen u to a ne GLUP kao sto me nazva ti bi znao o cemu se radi (to ne znaci da sam ti reko da si glup jer se ne spustam na nivo homosapiensa sa tastaturom u ruci nego ti razdvajam pojmove kao sto su neznanje i neupucenost sa jedne i glupost sa druge strane).
Sto znaci i da ja jesam GLUP ti bi bar trebalo kao neko sa viskom znanja da mi pomognes i izbavis me od moga neznanja a ne gluposti, ali ga brate ni ti nemas.

E sad za ovo drugo ti stvarno kazem da jesi GLUP posto stvarno ne znam ko ovde trazi piratski softver i postavlja pitanje u vezi piraterije. Pitanje je (za pismene naravno) bilo u vezi patcha da li radi samo na originalima ili ne a ti brate ako znas odgovor onda podeli svoje neiscrpno znanje i nemoj da vredjas, a ako neznas nemoj da lupas gluposti i da nam solis pamet o tome kako cemo da se googlujemo i skidamo sadrzaje sa neta.

NESTO NEVEZANO ZA TEMU: pazi brate, ovo ce mnogo ljudi da vide i da prelistavaju i citaju a tvoje i moje ime mogu uvek da procitaju pa zato vodi racuna da ono sto pises ima smisla. Ja licno nemam nista protiv tebe ali bi stvarno trebalo uvek da se javis ako mozes da pomognes ljudima u vezi njihovog problema jer zato valjda sve ovo i postoji a ne da gubis vreme pokusavajuci da napravis nekog na budalu i sto je najgrdje pritom ispadnes glup.
I svaka cast tebi sto ti je sve legalno jer ti opet kazem da me to ne zanima sto opet ne znaci da ja imam nelegalan softver nego zato sto te to nisam pitao, samo nemoj da budes od onih peskirica sto se hvale kako im je sve legalno a brdo piratskih filmova i drugog sadrzaja su prevalili preko ruku jer je stvarno NEMORALNO.


ko nezna i nezna da nezna kloni ga se
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: warcraft 3 frozen16.08.2006. u 18:38 - pre 215 meseci
Ti si pitao sledece:
Citat:
maxwc3: kako se instaliraju najnoviji patchevi za frozen trone i koji su najbolji sajtovi za to ako moze neko opsirnije da odgovori ko je vec to radio i normalno da li to vazi samo za originale ili ne


KAKO SE INSTALIRAJU!?!? Pa na gluplje pitanje gluplji odgovor nisi mogao da dobijes. Najbolje sajtove bi mogao sam da izguglas. Sto se tice poslednjeg dela pitanja, ja sam ti rekao da to provereno radi sa originalima, a da sa piratima ne radim i da ne znam.
Ja stvarno ne kontam sta tebi nije jasno? Da si u svom prvom postu napisao kakav tacno problem imas, verovatno bi ti neko izasao u susret. Nemoj da ocekujes da ja kad vidim tvoju poruku bacam pasulj i gledam u kuglu da bi video koji ti problem imas.

NESTO NEVEZANO ZA TEMU: Ja tebi nisam nikakav brat i nemoj tako da me nazivas. Druga stvar, ja sam na ESu jos od 2001. godine i imam dovoljan broj poruka na ovom forumu, tako da ljudi imaju osnov da vide kakav sam. Ti si se "juce" registrovao i nemas 10 poruka na ovom forumu, tako da ne bi trebao da mi solis pamet po mnogo.
Ja sam tebi prvi put odgovorio u skladu sa tvojim pitanjem.
Zdravo!


I jos jedna stvar, sada cu ti reci da nemas pojma, jer patch za WC3 mozes da startujes iz bilo kog direktorijuma. Uopste nije potrebno da ga kopiras u direktorijum gde ti je instalirana igrica.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: warcraft 3 frozen16.08.2006. u 18:50 - pre 215 meseci
OK, obojica. Smitite strasti.
Neca ti je u prvom odgovoru lepo rekao. Kako si postavio pitanje, tako si dobio i odgovor. Ako ti ne radi na standardan nacin, onda to i napomeni.
 
Odgovor na temu

maxwc3

Član broj: 73964
Poruke: 42
212.62.51.*



Profil

icon Re: warcraft 3 frozen16.08.2006. u 19:24 - pre 215 meseci
ok NECO ako tako mogu da te nazovem jer ono brate je bilo po srpski a nikako nisam mislio na stvarnu bratsku vezu. Ono u vezi direktorijuma sam pisao uopsteno a ne iskljucivo za wc3 pa su te opet ponele emocije u pisanju odgovora i opet indirektno vredjas ali nema veze jer za wc3 znam da moze da se pokrene odakle hoces.
inace sam skoro na ESu jer mi je normalna veza tek od prekljuce ali ti to opet ne daje za pravo da me spustas na nivo balavca koji je juce kupio kompjuter a mene licno je pogodio tvoj citat mada sam posle uvideo da se on ponavlja pa se pitam da li je bio namenjen meni ili ga uopsteno koristis a ako je ovo drugo onda IZVINI ako je onoprvo onda HAVE A NICE DAY.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: warcraft 3 frozen

[ Pregleda: 4906 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.