Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?

[ Pregleda: 19844 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jsmith
John Smith
Beograd

Član broj: 8423
Poruke: 105
*.he.net



Profil

icon Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?24.02.2003. u 01:08 - pre 256 meseci
Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?


[Ovu poruku je menjao secret dana 30.11.2004. u 15:17 GMT+1]
„Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno... nikad... kojekude!“

 
Odgovor na temu

impaque
Ivan Savčić
YUnet International
Beograd, Zvezdara

impaque
Član broj: 717
Poruke: 939
*.net.yu

ICQ: 27215173
Sajt: www.imped.net


Profil

icon Re: Najjeftinije fotokopiranje24.02.2003. u 06:54 - pre 256 meseci
Valjda je jevtina "studentska" fotokopirnica u Vasinoj, čim se izađe iz Zmaj Jovine par desetina metara levo postoji prolaz i dvorište u kom je fotokopirnica. Mislim da je strana bila oko 0.8din za studente kad sam fotokopirao poslednji put.
 
Odgovor na temu

Milos Babic
Beograd

Član broj: 6741
Poruke: 41
*.eunet.yu



Profil

icon Re: Najjeftinije fotokopiranje23.04.2003. u 13:00 - pre 254 meseci
Jeftino je i u Rankeovoj, kod Stomatoloskog fakulteta.
Mislim da je 0.69 din. po strani.
Pozdrav,
Milos Babic
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
*.adsl-3.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?18.04.2011. u 18:20 - pre 157 meseci
Jeste da je tema "malo starija", ali za studente uvek aktuelna, fotokopiranje i tvrdo koricenje sa zlatotiskom.
Imate sve na sajtu, pa da ne pisem, zvala sam fotokopirnice oko Pravnog, Tehnickog, ovde je bilo najeftinije. Stampano je i ukoriceno je je 5 diplomskih, za oko 2 sata kako i kazu, sve solidno i korektno, ne morate vise kod knjigovesca, a imaju razne velicine fontova, moze da stane sve sto treba odn. sto vam profesor kaze.
Naslovna:
http://www.copy.rs/
Cenovnik :
http://www.copy.rs/Ostale-uslu...koricenje-stampa-cenovnik.html
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
*.adsl-a-7.sezampro.rs.

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?18.04.2011. u 19:37 - pre 157 meseci
^^


[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 18.04.2011. u 23:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
*.adsl-3.sezampro.rs.



+32 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?19.04.2011. u 00:33 - pre 157 meseci
Pa dobro bako pricaj, jesu te zaklali ili nisu ?
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
109.121.46.*



+32 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?22.04.2011. u 10:32 - pre 157 meseci
Evo kako stvari izgledaju u praksi, plave petorke, sve decaci

 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
82.117.202.*

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?22.04.2011. u 15:58 - pre 157 meseci
Samo bih i ja preporučio copy.rs. Znači, ne uzimaju kao većina lopova po 4, 5 dinara za stranu štampanu iz pdfa na istoj mašini (?!) na kojoj fotokopiranje košta ispod dinar, već im je cena ista i za kopiranje i za štampanje.
 
Odgovor na temu

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?22.04.2011. u 16:29 - pre 157 meseci
Citat:
Burgos: Samo bih i ja preporučio copy.rs. Znači....


...bruka sta firma naplacuje




p.s


Ja znam da se mora od necega ziveti, ali naplata rasheftavanja i savijanja papira ...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Tamara_K
domaćica
Beograd

Član broj: 182008
Poruke: 277
109.121.46.*



+32 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?23.04.2011. u 01:22 - pre 157 meseci
Pre nekoliko dana bila sam u prilici da hitno odstampam i ukoricim diplomski rad, rad ima 70 strana, u 5 primeraka znaci 5x70 = 350 strana + koricenje.
Prvo sam zvala :
http://www.copystudio.rs/ [totalna ANTIpreporuka !]
kod hotela Metropol u Brace Nedica, “preljubazna” devojka koja radi tamo mi je rekla da je stampanje po strani 3,5 RSD, reda radi pitala sam je i koliko kosta koricenje 5 primeraka sa zlatotiskom, kazala je cenu od 5 hiljada i nesto, kada sam je pitala koliko je to po primerku odgovorila je da taj broj podelim sa 5. Toliko o njihovim cenama i ljubaznosti.
Da, jos me pitala da li vise puta treba da se otvara medij, kao svako otvaranje se naplacuje oko 20 RSD. Tu je i bio kraj naseg razgovora.
Sledeci na rad su dosli :
http://www.copycentar.rs/
u Kumanovskoj ( a moze da se udje i iz Brace Nedica ) i ovde je bilo skuplje, nego u fotokopirnici koju sam preporucila. Sto se koricenja tice, moze ali ne istog dana i kostalo bi 650 RSD. Posto je rok bio kratak, ni ovo mi nije odgovaralo ( za ove kopirnice znam, jer su u mom kraju, faks sam zavrsila jos poodavno) .
Citat:
triac: ...bruka sta firma naplacuje




p.s


Ja znam da se mora od necega ziveti, ali naplata rasheftavanja i savijanja papira ...

Usput i oni naplacuju iste usluge.
http://www.copystudio.rs/download/cenovnik_copy_studio_2009.pdf



Student je ima njihovu karticu, kojom se ostvaruje 15 % popusta, ali jednom sam stampala tu i receno mi je da je to vec uracunato u cenu. Ovde fotokopiranje jeste jeftinije za 10 para po strani, ako se radi od 101 – 500 kopija, kosta 1,90, a stampanje 2,00 RSD, ali su mi preko telefona rekli da je stampanje 350 str. naplacuju 2,5 din/str ?
Dakle i koricenje i stampanje su skuplji, ako je verovati informacijama iz telefonskog razgovora, uz to ne moze biti gotovo odmah.
Konacno sam pocela da trazim po netu i nasla
http://www.copy.rs/
preporucila sam ih samo zato sto su zaista uradili onako kako pise na sajtu i sto se tice cene i sto se tice vremena, uz ogradu da se ceka, ako je neko ispred vas. Takodje ne uslovljavaju cenu kolicinom teksta u zlatotisku i imaju razne velicine fontova, latinicu, cirilicu, sto se moze videti iz radova, zato sam i prilozila sliku, sve sto vam je profesor rekao da navedete moze stati.
Onda mi je doslo da napisem negde preporuku, jer vrlo retko cete naici na nekoga ko je ljubazan i korektan, svi bi da vas zavrnu. Odlucila sam se za ES posto sam clan foruma, a znam da ima dosta studenata, kojima ce ovo trebati, pa zasto da u :
http://www.copystudio.rs/
budu opljackani i plate 5000 i nesto za koricenje, umesto 3000 RSD, a sto se stampe tice 3,5 umesto 2,0 RSD ?
Eto, ako ima povoljnije napisite, valjda je zato tema i otvorena.
 
Odgovor na temu

outlawbg

Član broj: 277898
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?29.04.2011. u 10:28 - pre 157 meseci
I ja sam bio u Copy Centru www.copy.rs radio sam stampu i tvrdo koricenje. Meni je sve bilo gotovo za sat vremena kazu ubrizali su termine, nije bila guzva sve je istampano za 2-3 minuta, kazu da trenutno stampaju oko 1000 strana u minuti. Sve su nove masine a kvalitet je extra. Svaka Preporuka.

E da pitao sam i za rasheftavanje i zaheftavanje posto sam preko ovog posta dosao do njih. Oni to ne naplacaju uopste to je cena definisana samo za velike tiraze gde masina radi automatsko heftanje.

Eto informacije iz prve ruke.

Hvala Tamara ...
 
Odgovor na temu

joksimbgd

Član broj: 182747
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?15.05.2017. u 15:58 - pre 83 meseci
Svaka preporuka: http://copyday.rs/

Ja sam naručio online i iskoristio njihov kupon za popust Pozvali su me da potvrde narudžbinu, javili kada je bilo gotovo, ja došao platio i pokupio - milina.

Evo ga kupon (možda još uvek radi): copyday
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Gde je najjeftinije fotokopiranje u BG?

[ Pregleda: 19844 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.