Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 24406 | Odgovora: 72 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 14:22 - pre 213 meseci
Citat:
ima sve vise ljudi koji vole da pametuju i da daju krajnje tupave predloge na krajnje konkretno pitanje i da pored toga ostavljaju svoje komentare na bas svim temama bez obzira sto nemaju bas nista da kazu


To je sve zbog jednog zanimljivog sporta: povecavanje broja poruka sa leve strane
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 15:03 - pre 213 meseci
Citat:
DaChaS
3 korak isprskas povrsinu sa prskalicom ...koju verovatno ima neki komsija ako je ne posedujes ti ....
4 korak najbolje vreme za prskanje ti je poslepodne pred zalazak sunca da bi prskanje uspelo najbolje je da naredna 2h i vise ne pada kisa


Ako ces da radis ovo sto DaChaS predlaze, dobra maska i one plasticne naocare (tipa Japanska buba, kao sto hemicari nose) mogu biti od koristi. Hemija je hemija, pa posalji porodicu negdje na vikend; ili zatvori sva vrata i prozore, a djeci ne dozvoljavaj da se igraju u isprskanom dvoristu. I preskoci ako je vjetrovit dan, a hemikalije pod kljuc ili sto dalje od djece.

p.s. ako nemas djecu, mozda ih komsija ima - pa budi jednako obazriv.
 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 15:31 - pre 213 meseci
Ako uzme hormonske nema nikakve opasnosti po coveka i zivotinje. Nema potrebe da se panici toliko. Samo treba obaviti jedan dobar razgovor u poljo appoteci.
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 15:56 - pre 213 meseci
Pa nije frka-panika, nego mjere predostroznosti. Razgovor je bitan, ali jos je bitnije sta i kako uradis.
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 16:04 - pre 213 meseci
Citat:
djordje: Ako uzme hormonske nema nikakve opasnosti po coveka i zivotinje.

Je l' ovo tvrdis nakon sto si procitao MSDS, ili nisi potpuno upoznat sa stvarima koje koristis? Jer i tu stoji samo ono trenutno sto znaju, a to je uglavnom koliko-toliko legalni dokument gdje se kompanija maksimalno ogradjuje tako sto ce napisati one stvari koje mora - cista papirologija. I azbest je bio k'o dobar dan u upotrebi u pedestim/sezdesetim/sedamdesetim, pa dvadesetak godina kasnije imas pojave mezotelioma i sl. gluposti (bar u AU).
Drugim rijecima - hemija je hemija.
 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 16:36 - pre 213 meseci
Ima 100% bezbednih ali ne znam naziv ni cenu. Jos u srednjoj skoli je bilo price o tome. I aspirin he hemija pa ne ubija ;)
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 17:06 - pre 213 meseci
Citat:
djordje: Ima 100% bezbednih ali ne znam naziv ni cenu. Jos u srednjoj skoli je bilo price o tome. I aspirin he hemija pa ne ubija ;)


100% bezbjednih? :) OK. Nista, bezbjedno uzivaj u takvom razmisljanju. Pozdrav.
 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 17:19 - pre 213 meseci
Uzivaj u paranoji.

Da znas kako funkcionisu ne bi pricala tako.
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 17:30 - pre 213 meseci
Kao source navodis srednju skolu, i govoris da je nesto 100% bezbjedno, a pri tom ne znas ni naziv niti bilo sta drugo. Nije pitanje paranoje, nego informisanosti, pa sam zato i pitala o MSDS, ali pricamo dva razlicita jezika. Agree to disagree.
 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 17:44 - pre 213 meseci
Bila bi ocajan advokat ;)

rekao sam: "jos u srednjoj skoli", JOS je kljucna rec. Nisam zasnovao ovu pricu samo na tome naravno. Otac jednog mog poznanika ima poljoapoteku i bas se secam da smo jednom prilikom razgovarali o tome.

PS
klasicna paranoja
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 18:37 - pre 213 meseci
Da li neko zna da objasni, na koji nacin deluju ta sredstva, da li se prskaju na zemlju ili po listovima i posle koliko deluje?
I kako to izgleda kad se sasusi odrasla biljka?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 18:58 - pre 213 meseci
Citat:
djordje: Bila bi ocajan advokat ;)

A gdje bi mi bez tebe? :)

Citat:
rekao sam: "jos u srednjoj skoli", JOS je kljucna rec.

Pa svejedno, odatle si povukao informacije - jer zamisli jos onda su vam rekli da je to 100% bezbjedno. Mislim, stvarno, na koje informacije se oslanjas? Stabilne su k'o blato.

Citat:
Nisam zasnovao ovu pricu samo na tome naravno. Otac jednog mog poznanika ima poljoapoteku i bas se secam da smo jednom prilikom razgovarali o tome.

Pa prica se osniva na komentarima koje napises, a ne na osnovu pretpostavke da clanovi imaju telepatski dugmic, pa da su upoznati sa svim pojedinostima. Znaci, prica je zasnovana na osnovu jednog razgovora sa ocem tvog poznanika koji ima poljoprivrednu apoteku. Hajde procitaj ovo jos jedanput. Pa svako ce svog konja da hvali u vezi prodaje (pa tako i taj), ali tvrditi da je nesto 100% bezbjedno u ranijem komentaru, a jos ne znas ni kako se zove ni pojedinosti - ovo samo pokazuje na neinformisanost.

Citat:
PS
klasicna paranoja

Oh, how yes no. Pa covjek i treba da se uplasi kad neko koristi hemikalije sa kojima nije upoznat u potpunosti, niti zna kako (ili cak zeli?) da zastiti sebe, a ni druge dok ih koristi. Da budemo fer, ja bih sva ziva bica evakuisala, pa ti eksperimentisi koliko hoces. :) Nego, jesi pregledao MSDS ili ces da se bavis advokaturom?

 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 19:10 - pre 213 meseci
Vidim da si se "primila" pa ajd' da ti odgovorim

Citat:
Pa svako ce svog konja da hvali u vezi prodaje


Ima on stvari za koje kaze da ne bi preporucio ni neprijatelju. Nije ih on pravio pa da ih brani.

Sem toga ne moram valjda za svaku informaciju da ti kazem izvor. Ova informacija je prilicno pouzdana i verovala ti ili ne, postoje hormonski preparati koji nisu otrovni. Mozes da budes skepticna i tvrdoglava i da me hvatas tu za neke reci, ali to ne menja cinjenicu da ovi preparati postoje. Raspitaj se i nemoj pricati bezveze.

A za koji si preparat ti gledala msds (material safety data sheets) ?

Citat:
Mislim, stvarno, na koje informacije se oslanjas? Stabilne su k'o blato.


Profesor biologije od koji je pricao o tome je doktor (ne medicine :) ) i ne verujem da ce tek tako da lupeta gluposti. I zamisli cuda, prica isto sto i covek sa poljo apotekom... Mozda zajedno rade na prodaji preparata, ko zna..

[Ovu poruku je menjao djordje dana 24.09.2006. u 20:21 GMT+1]
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 19:49 - pre 213 meseci
Citat:
djordje: Vidim da si se "primila" pa ajd' da ti odgovorim...Mozes da budes skepticna i tvrdoglava i da me hvatas tu za neke reci, ali to ne menja cinjenicu da ovi preparati postoje. Raspitaj se i nemoj pricati bezveze...

Pa sam se spotices o svoje rijeci, tako da nema potrebe da te neko hvata u padu. Ja sam te nekoliko puta pitala sta je to toliko 100% bezbjedno sto tvrdis, a ti neuspjesno eskiviras tako sto kazes da je neko skeptican/tvrdoglav/prica bezveze/i da se neko jos 'primio' na ove tvoje komentare. Imam nesto malo vise iskustva sa hemikalijama, pa se cisto ne 'primam' na 100% bezbjedno.

Citat:
A za koji si preparat ti gledala msds (material safety data sheets) ?

? Pa ja sam upravo TEBE pitala ovo pitanje jer tvrdis da je nesto 100% bezbjedno, pa sam htjela da vidim o cemu se radi. Koja svrha da pitas pitanje na pitanje?

O komentarima prica na pricu ne komentarisem - jer je samo prica. Pricam ti pricu.
 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 20:05 - pre 213 meseci
Pa kako da procitam kad ne znam o kojim se preparatima konkretno radi?? Verujem toj dvojici ljudi i mislim da je sa velikim razlogom.

Citat:
Pa sam se spotices o svoje rijeci


Koje?

Ne eskiviram nista. Objasnio sam izvore svojih informacija, ja sam ne znam nista mnogo o tome. Sad ces ti da napadnes sa pricom kako onda ne treba da pricam nesto sto je "rekla kazala" (jer si ustala na levu nogu izgleda). A da li je "rekla kazala" to sto kazu doktor biologije (ne znam tacno koje oblasti) i covek koji je zavrsio poljoprivredni fakultet i drzi poljoapoteku 20 godina, neka odluci onaj ko cita. Jedino ako mislis da si obavestenija od njih... Mozda radis sa hemikalijama vise od mene ali od njih tesko...

Korisno je biti skeptik ali ne bas toliki.

Ocigledno je da si ovo sve licno shvatila, ali dobro, desava se svima... Nadam se da neces traziti od mene da ti dovedem tu dvojicu kao svedoke i da neces poslati preparate na analizu :P

Citat:
O komentarima prica na pricu ne komentarisem - jer je samo prica. Pricam ti pricu.


Ovo sam pokusao da shvatim ali mi ne ide
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 20:31 - pre 213 meseci
Citat:
Pa kako da procitam kad ne znam o kojim se preparatima konkretno radi?? Verujem toj dvojici ljudi i mislim da je sa velikim razlogom.

Pa ok onda. Ne znas o kojim se preparatima konkretno radi. Polazeci od toga, jer se ne sjecas detalja, onda ides da kazes da vjerujes nekom sa velikim razlogom - ali da li sada mozes da budes siguran u vezi cega im vjerujes? Hajde i da lupe 100% bezbjedno, opet ostaje pitanje - sta konkretno?

Citat:
Ne eskiviram nista. Objasnio sam izvore svojih informacija, ja sam ne znam nista mnogo o tome. Sad ces ti da napadnes sa pricom kako onda ne treba da pricam nesto sto je "rekla kazala" (jer si ustala na levu nogu izgleda).

Ama zanimljivo kako ti vec znas sta ce neko drugi reci, pa ih preduhitris prije nego sto bilo kazu sa onim sto ZNAS da ce reci. I onda opet komentari tipa: ustala na lijevu nogu... Pa koliko to ljudi zivi u tvojoj glavi ili ti pozoves kad ti neko treba?

Citat:
A da li je "rekla kazala" to sto kazu doktor biologije (ne znam tacno koje oblasti) i covek koji je zavrsio poljoprivredni fakultet i drzi poljoapoteku 20 godina, neka odluci onaj ko cita. Jedino ako mislis da si obavestenija od njih... Mozda radis sa hemikalijama vise od mene ali od njih tesko...

Evo pocinje - tvoj tata ima bolji auto od moga i sl. gluposti. Ma svaka cast za DrrrrMrrrr, ali pitanje se odnosilo na specificne hemikalije o kojima si ti tvrdio da su 100% bezbjedne; a ti se sjecas da su oni rekli da su te hemikalije 100% bezbjedne, a ne mozes da se sjetis KOJI su preparati u pitanju. Niko ne osporava njihovu strucnost, niti se ko bavi time. Samo hajde da povezes na sta se tacno odnosi ta njihova tvrdnja o bezbjednosti, a ne gore nonsalantno - 100% bezbjedno, a ne znas sta je tacno u pitanju - nego, hormonski... ?

Citat:
Korisno je biti skeptik ali ne bas toliki.

A korisno je povezati konkretne hemikalije sa necijom tvrdnjom o njihovoj bezbjednosti, pogotovo ako je 100%, pa ne bi ni dolazilo do ovakvih izjava. Ostajem pri svome, i opet bih predlozila evakuaciju zivih bica sa terena gdje ti isprobavas hemikalije.

Citat:
Ocigledno je da si ovo sve licno shvatila, ali dobro, desava se svima... Nadam se da neces traziti od mene da ti dovedem tu dvojicu kao svedoke i da neces poslati preparate na analizu :P

Gledajuci da nisam ne znas koji je preparat u pitanju, nema svrhe, zar ne? :) Sta bi analizirali?

Citat:
Citat:
O komentarima prica na pricu ne komentarisem - jer je samo prica. Pricam ti pricu.

Citat:
Ovo sam pokusao da shvatim ali mi ne ide

Pa prica ide da si pricao jedanput sa tim vlasnikom polj.apoteke, i da ti je nastavnik biologije jos u srednjoj skoli rekao o tim hemikalijama. Znaci, samo prica jer ne znas o kojim se hemikalijama tacno radi, pa je nemoguce povezati sta se na sta tacno odnosi.
 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 20:57 - pre 213 meseci
Citat:
da li sada mozes da budes siguran u vezi cega im vjerujes?


Mogu. Verujes li ti mehanicaru kad ti kaze sta je kvar na kolima? verujes jer je strucan za to.

Citat:
Hajde i da lupe 100% bezbjedno, opet ostaje pitanje - sta konkretno?


Zato sam mu i hiljadu puta rekao da porazgovara sa ljudima u apoteci, vrati se i procitaj ako ne verujes.

Citat:
Ama zanimljivo kako ti vec znas sta ce neko drugi reci, pa ih preduhitris prije nego sto bilo kazu sa onim sto ZNAS da ce reci. I onda opet komentari tipa: ustala na lijevu nogu... Pa koliko to ljudi zivi u tvojoj glavi ili ti pozoves kad ti neko treba?


Tvrdoglava si do bola.

Citat:
a ti se sjecas da su oni rekli da su te hemikalije 100% bezbjedne, a ne mozes da se sjetis KOJI su preparati u pitanju.


Upravo tako. Mnogo je lakse zapamtiti nesto tipa: "100% je bezbedno a ubija travu" nego: "hiperkurtominicid"

Citat:
Evo pocinje - tvoj tata ima bolji auto od moga i sl. gluposti. Ma svaka cast za DrrrrMrrrr


Ljudi su dovoljno kvalifikovani da kazu tako nesto. Verovatno vise nego ti i ne vidima kakve to veze ima sa "voj tata ima bolji auto od moga i sl. gluposti."

Citat:
i opet bih predlozila evakuaciju zivih bica sa terena gdje ti isprobavas hemikalije.


Ako procitas pazljivije temu videces da ih ne isprobavam ja. Previse si filmova gledala. Idi malo na selo da vidis koliko je u realnom svetu moguce "evakuisati" sve zivo oko podrucja na koje delujes raznim preparatima. Pusti malo knjigu i teoriju idi i vidi kako to prakticno izgleda.

Citat:
Pa prica ide da si pricao jedanput sa tim vlasnikom polj.apoteke, i da ti je nastavnik biologije jos u srednjoj skoli rekao o tim hemikalijama. Znaci, samo prica jer ne znas o kojim se hemikalijama tacno radi, pa je nemoguce povezati sta se na sta tacno odnosi.


Znam da se odnosi na ubijanje biljaka (trave) bez opasnosti po zivotinje i ljude.

Ti sve vidis crno-belo. Ako ne znam kako se preparat zove, ne mora da znaci da da ne znam da ppostoji. To ti je kao da me pitas koji tip motora ima letelica koja je isla na mesec i ja ti kazem da ne znam, a ti onda meni: "onda ne znas ni da je neko isao na mesec".

Citat:
Pa prica ide da si pricao jedanput sa tim vlasnikom polj.apoteke


Pricali smo i vise puta, mada to nije uopste relevantno.

Citat:
Ma svaka cast za DrrrrMrrrr


Zasto svaka cast?

[Ovu poruku je menjao djordje dana 24.09.2006. u 22:18 GMT+1]
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 21:34 - pre 213 meseci
Citat:
Citat:
da li sada mozes da budes siguran u vezi cega im vjerujes?

Citat:
Mogu. Verujes li ti mehanicaru kad ti kaze sta je kvar na kolima? verujes jer je strucan za to.

A sto bi ti da pitas pitanje kada znas sta ce neko drugi reci?

Citat:
Citat:
Hajde i da lupe 100% bezbjedno, opet ostaje pitanje - sta konkretno?

Citat:
Zato sam mu i hiljadu puta rekao da porazgovara sa ljudima u apoteci, vrati se i procitaj ako ne verujes.

Pa ti si lupio 100% bezbjedno, a nisi znao tacno u vezi cega.

Citat:
Citat:
a ti se sjecas da su oni rekli da su te hemikalije 100% bezbjedne, a ne mozes da se sjetis KOJI su preparati u pitanju.

Citat:
Upravo tako. Mnogo je lakse zapamtiti nesto tipa: "100% je bezbedno a ubija travu" nego: "hiperkurtominicid"

I druge stvari mogu da ubiju travu, a nisu 100% bezbjedne. Gdje je ta garancija od 100%?

Citat:
Citat:
Evo pocinje - tvoj tata ima bolji auto od moga i sl. gluposti. Ma svaka cast za DrrrrMrrrr

Citat:
Ljudi su dovoljno kvalifikovani da kazu tako nesto. Verovatno vise nego ti i ne vidima kakve to veze ima sa "voj tata ima bolji auto od moga i sl. gluposti."

Pa sam si dao odgovor na svoje pitanje: cim sam rekla da imam iskustva sa hemikalijama, ti si odmah skocio i poceo da listas kvalifikacije, iskustvo i sl., kada uopste nije pitanje o tome. Stvar je sto ti ne mozes da se sjetis koja je hemikalija u pitanju, a i dalje Maksim lupa da je 100% bezbjedno, i vazno je da si cuo da je bezbjedno - ali u vezi cega - nemas pojma.

Citat:
Citat:
i opet bih predlozila evakuaciju zivih bica sa terena gdje ti isprobavas hemikalije.

Citat:
Ako procitas pazljivije temu videces da ih ne isprobavam ja. Previse si filmova gledala. Idi malo na selo da vidis koliko je u realnom svetu moguce "evakuisati" sve zivo oko podrucja na koje delujes raznim preparatima. Pusti malo knjigu i teoriju idi i vidi kako to prakticno izgleda.

E stvarno si derle - to sam vec i licno radila - i na vecem terenu i na manjem, ali ti ne mozes sam da se spases od sebe, to je sigurno - opasan si po okolinu, stavise toksican stav u vezi lupanja 100%, 100%, 100% bezbjedno.

Citat:
Ako ne znam kako se preparat zove, ne mora da znaci da da ne znam da ppostoji.

Pa ti mozes da znas da postoji, ali ne mozes da kazes da je 100% bezbjedan jer ne znas na koji se tacno preparat odnosi.

Citat:
Citat:
Pa prica ide da si pricao jedanput sa tim vlasnikom polj.apoteke

Citat:
Nigde ja nisam rekao da sam pricao JEDNOM sa tim covekom. Ne izmisljaj! U toj apoteci sam proveo dosta vremena sa drugom koji radi tu.


Ja idem samo po onom sto i sam napisao:
Citat:
Otac jednog mog poznanika ima poljoapoteku i bas se secam da smo jednom prilikom razgovarali o tome.
 
0

_djevojka_

Član broj: 51707
Poruke: 539
..2-tull-pth.comindico.com.au.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 21:40 - pre 213 meseci
Pa jesi rekao ili nisi rekao? Onda se sjetis da si ipak rekao (vidi svoj komentar iznad), i onda odlucis da nije relevantno?
Citat:
Pricali smo i vise puta, mada to nije uopste relevantno.


Citat:
Citat:
Ma svaka cast za DrrrrMrrrr

Citat:
Zasto svaka cast?

Opet si izvadio iz konteksta. Rekla sam svaka cast za DrrrrMrrrr znaci za rad/studije/usavrsavanje, ali uopste nije pitanje o tome koliko su potkovani, nego sto ti ne mozes da povezes da je tvrdnja o 100% bezbjednosti besmislena kada ne znas sta je tacno u pitanju.

Ovim se iskljucujem iz rasprave, jer ako do sada nisi mogao ukapirati, pored svakog moguceg objasnjavanja, onda nema nade.

Sretno.
 
0

djordje
Novi Sad

Član broj: 3704
Poruke: 1725
*.dynamic.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?24.09.2006. u 21:53 - pre 213 meseci
Citat:
Pa jesi rekao ili nisi rekao? Onda se sjetis da si ipak rekao (vidi svoj komentar iznad), i onda odlucis da nije relevantno?


Upravo tako. A zasto jeste relevantno?


Citat:
nego sto ti ne mozes da povezes da je tvrdnja o 100% bezbjednosti besmislena kada ne znas sta je tacno u pitanju.


Znam sta je tacno u pitanju i to sam ponovio vise puta: UBIJANJE BILJAKA BEZ RIZIKA PO COVEKA I ZIVOTINJE. Vrati se i procitaj. Ti to mozes izvrtati koliko hoces, ali znam o cemu pricam. Jedino sto ne znam je naziv konkretnog preparata, sto i nije cudo jer nemaju imena koja se lako pamte, a nije me mnogo ni zanimalo. To da bezopasni postoje sam zapamtio kada je profesor pricao upravo zato sto je i meni bilo cudno. Kasnije mi je to potvrdio i ovaj drugi covek.

Citat:
Rekla sam svaka cast za DrrrrMrrrr znaci za rad/studije/usavrsavanje


Izvadio iz konteksta u kojem se NE vidi da ti cestitas coveku za rad/studije/usavrsavanje.

Evo igrali smo se sudnice. Nadam se da ti se zivci osecaju lepse.

Citat:
Ovim se iskljucujem iz rasprave


E hvala Bogu...
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da unistim travu tamo gde je nepozeljna ?
(Zaključana tema (lock), by ton_majstor)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 24406 | Odgovora: 72 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.