Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kada se ocekuje "primirje" ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kada se ocekuje "primirje" ?

[ Pregleda: 3609 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.beobug.com.



+26 Profil

icon Kada se ocekuje "primirje" ?20.09.2006. u 14:22 - pre 213 meseci
Vec duze vreme besni rat na nasim malim ekranima tv prijemnika. Ovaj rat za razliku od mnogih dobijamo svakoga dana, mada uz gubitke. Prle i Tihi na prvom kanalu redovno zaprasuju nemce koji su okupirali srbiju a na pinku je malo raznovrsniji program, sa cerskom bitkom, drugom ofanzivom itd.

Pitanje je kada ce konacno ovo prestati.
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

Ranzo

Član broj: 112917
Poruke: 14
212.200.118.*



Profil

icon Re: Kada se ocekuje "primirje" ?20.09.2006. u 14:29 - pre 213 meseci
smesno je sto sam i ja primetio druge banalne znake, pa vise iz sale rekao da se sprema neki rat

u jako kratkom vremenskom periodu je onaj artisari ili ko vec rekao da se srbi dizu na oruzje ili tako nesto, video sam klinca u gradu sa puskom (plasticnom naravno) kako sedi na stepeniku u sred bulevara i kao da ceka nesto, bilo ono predstavljanje vojske ispred skupstine, emisija o specijalnim jedinicama na b92 i isto primetih otpisane da su poceli da se prikazuju

mnogo mi nekako :)
 
Odgovor na temu

time

Član broj: 41765
Poruke: 974
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: Kada se ocekuje "primirje" ?20.09.2006. u 14:47 - pre 213 meseci
Samo cekam da krene ona pesma na tv-u "volimo te otadzbino nasa..." sve je isto samo njega nema.Steta samo sto nam je moral mnogo visoko pa ce politicari morati da salju svoju decu da brane vec davno izgubljeno.Zelim im svu srecu!
 
Odgovor na temu

ypow
freelancer
selo Žarkovo

Član broj: 64891
Poruke: 159
217.24.27.*



Profil

icon Re: Kada se ocekuje "primirje" ?22.09.2006. u 01:27 - pre 213 meseci
evo danas na tv-u čujem i sadašnjeg predsednika kako izgovara reči ...suverenitet i teritorijalni integritet... Zbog zadnjeg koji je to izgovarao, Bog dušu da mu prosti, nismo se lepo proveli

Al nije loše pogledati po neki filmić, ja iskreno ni jedan takav nisam ceo odgledao, a čine mi se zanimljivim, isto koliko i američke pucačine...
I see dead pixels...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kada se ocekuje "primirje" ?

[ Pregleda: 3609 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.