Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...

[ Pregleda: 5644 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
213.240.54.*

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 09:03 - pre 214 meseci
http://www.jacatu.de/wbb2/t785...versus-british-nightclubs.html
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 13:01 - pre 214 meseci
CARE! LOL!

Isprva nisam ukapirao, rekoh "sve su to plavuše"...

ALI! Kakve lopate i krembili u UK!?

Mada, malo je pretenciozno, a?

Pozdrav!

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7177 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 13:09 - pre 214 meseci
Citat:

ALI! Kakve lopate i krembili u UK!?


Skokni do nekog kluba u Londonu pa onda komentarisi ;-) Mada, istini za volju, Svedska jeste vrrrrlo dobra sto se tih stvari tice :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

mLAN
Novi Sad

Član broj: 85738
Poruke: 404



Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 13:11 - pre 214 meseci
I jeee...

Imao sam neke predrasude, ali ovo je već dokumentovan dokaz
Mada, da je pretenciozno - jeste.
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

VRider
Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 13:28 - pre 214 meseci
Razlika izmedju Svedske i Srbije i nije tako velika... Sijemo ih za malo.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 13:32 - pre 214 meseci
Preterali su...ali kakve grobine britanske stvaaarno :)
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
80.93.248.*



+43 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 13:49 - pre 214 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Skokni do nekog kluba u Londonu pa onda komentarisi ;-) Mada, istini za volju, Svedska jeste vrrrrlo dobra sto se tih stvari tice :)


Ja sam imao srece da odem u "nocni klub" i u Londonu i u Stokholmu, zavisi sve od ljudi koji dodju i u koji tacno klub odete, verujem da u Londonu ima ovakvih retardacija i mislim da su svedjanke lepse nego engleskinje, zakljucivanje je doneto na osnovu toga sta sam video na ulici, nocnom klubu, kaficu itd, u Londonu stvarno ima mnogo vise spodoba nego u Stokholmu ali mozda zato sto London ima vecu populaciju, anyway nase devojke su najlepse :)

p.s. Ne kaze se dzabe "svedski akcioni" :D
 
Odgovor na temu

The Owner
Nis

Član broj: 94331
Poruke: 32
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 14:09 - pre 214 meseci
HAHAHAHA-HAHAHAHA-HOHOHOHO-HAHAHAHAHA-HAHAHAHAHA stvarno ne znam sta vise da kazem....hehe
Keep your friends close...
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.apalink.co.yu.



+37 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 14:29 - pre 214 meseci
Bome su svedjanke the best, ali ovo... :( :(
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.static.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 14:51 - pre 214 meseci
Pa ovo su sve probrane fotke iz Svedskih klubova... Mislim, otiđite na onaj Rumba Planet, i mislićete da je Kolumbija raj na zemlji, a ono ništa specijalno... To što je na fotkama to karaju samo VIP... Sigurno ima više plavuša u Švedskoj, sigurno su mnogo opuštenije po pitanju sexa, ali mi ih po količini dobrih riba sve zajedno šijemo...

 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net.



+26 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 17:30 - pre 214 meseci
Citat:
ventura: sigurno su mnogo opuštenije po pitanju sexa


Ha ha , kada mi je dosao drug iz sveske u poetu i mi malo lumpujemo po splavovima, dao mi je konstataciju nesto tipa : "kao da se nalazim u javnoj kuci, ovo kod nas nema"

A sto se tice slika izgleda da ovim svedjankama najvise nedostaju brusevi .... :)
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 17:39 - pre 214 meseci
NIje samo Svedska :)

http://www.phun.org/galleries/..._girls/denmark_party_girls.htm

Malo i Dankinja :) hehehe
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
*.vdial.verat.net.



+26 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 21:20 - pre 214 meseci
da li se to meni cini da se ova tema polako krece ka svedskom akcionom :)
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...21.09.2006. u 22:26 - pre 214 meseci
Šta bre da skoknem do Londona, a i ne smem... možda me uhapse na Hitrou?

Izađem lepo ovde ispred zgrade ili do kluba u tržnom centru, i imam šta da vidim!

One "švedžanke" su neozbiljna kategorija u odnosu na ovo ovde! Znači, razbiven akvarijum! Pritom, nastupam sa pozicija oca dve devojke koje tako nekako izgledaju i oblače se. Nema pedofilskih aluzija! Samo estetika!

Ma, Ivane... srbijanke rulez!

Veći je problem što su momci ovde kao ukalupljeni i liče na one iz "Specijalnog Suda", iza stakla! Devojke baš ne mogu da biraju. A ako nisu takvi, slabo se kupaju i imaju stomake sa 22 godine! Čast izuzecima!

Pozdrav!

 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...22.09.2006. u 13:17 - pre 214 meseci
Citat:
ventura: sigurno su mnogo opuštenije po pitanju sexa

Ma, sigurno, samo mi koji ne znamo jezik bolje da se drzimo ovih britanki. Evo sta se jednom nasem dogodilo...
Otisao on u takav jedan klub, odvojio jednu Svedjanku, odveo u sobu, pa zapoceo onu "bezobraznu radnju" sto se na ES obicno oznacava sa ***.
I tako, "radi" on pola sata, sto se njega tice dosta mu je, nego hoce da ostavi dobar utisak o Srbima, pa pita:
- Jel' finish?
A ova zacodjeno pogleda pa kaze:
- FINISH ??? NOT FINISH !!!
nastavi on jos pola sata, pa opet pita:
- Jel finish?!
a ova opet kao i prosli put:
- NOT FINISH !!!
Nastavi ovaj jos pola sata, pa skoro mrtav pita:
- Jeeeel fiiiniiish?
A ova odgovara:
- NOT FINISH !!! SVEDISH !!! SVEEEDIIISH !!!
Plavusa je to... mislila da je on pita da li je Finkinja...
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

Astral Projection

Član broj: 36254
Poruke: 714



+4 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...22.09.2006. u 16:52 - pre 214 meseci
Hahaha
ziva istina :D
:(){ :|:& };:
Peace, Love, Unity, Respect!
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Nenad Vranjanac
Član broj: 36176
Poruke: 2840
194.106.187.*



+3 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...23.09.2006. u 13:10 - pre 214 meseci
ma svedjanke rulz. nisam verovao dok nisam svojim ocima video...
mozda je kod njih ruznim ljudima zabranjeno da izlaze? ;-)
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.apalink.co.yu.



+37 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...23.09.2006. u 13:19 - pre 214 meseci
Ili je mozda Ali G premijer drzave, pa je uveo zakon da samo lepe devojke mogu da udju u zemlju :) ? ... Hheehhe ali su stvarno rulz.
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.plus.com.



+5 Profil

icon Re: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...23.09.2006. u 18:28 - pre 214 meseci
Pa evo malo da rasvetlim situaciju...

U finim klubovima u Londonu i cice su extra fine (kao i svuda u svetu).

U obicnim klubovima (gde je "jeftin" upad i pitje, jedini uslov ulaska da si 18+) cice su... pa skoro ko na tim slikama :).

Evo mog tumacenja ove pojave...

U UK je gojaznost dosta veliki problem (i ne bila, kad im je nacionalno jelo Fish&Chips), pa pogadjate ima puno... DEBELIH ljudi. To ima za posledicu de se debele devojke devojke uopste ne stide svog izgleda, niti im on narusava samopozudanje. Stavise, mnogo su glasnije i agresivnije od mrsavih.

Ima jos jedna zanimljiva posledica masovne gojaznosti... a to je sport poznat u narodu kao "pull the pig". Utakcime se odvijaju u klubovima, igraci su nekoliko muskih kompanjona, a pigs, su pogadjate, dobro popunjene devojke. Cilj igre je do kraja veceri smuvati (eng. pull) sto deblju devojku (eng. pig). Naravno, igra se u novac, pice, veceru i slicno.

Eastern european girls rule!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Razlika između švedskog i britanskog (noćnog) kluba ...

[ Pregleda: 5644 | Odgovora: 18 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.