Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Identifikacija clanova nekog kluba !!!

elitemadzone.org :: TechZone :: Identifikacija clanova nekog kluba !!!

[ Pregleda: 5861 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

saibaba
Novi Sad

Član broj: 36420
Poruke: 6
*.220.eunet.yu.



Profil

icon Identifikacija clanova nekog kluba !!!21.02.2005. u 10:32 - pre 232 meseci
Interesuje me najefikasniji nacin identifikacije clanova nekog kluba (ID kartice, fingerprint, foto ...)

Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

cicika
Tijana Dojčinović
Software Developer, GroundLink
Zemun

Član broj: 24659
Poruke: 3104
*.dialup.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Identifikacija clanova nekog kluba !!!21.02.2005. u 11:24 - pre 232 meseci
Skeniranje rožnjače? ;)

Zavisi kakav klub i gde treba da se vrši identifikacija - live ili preko neta, telefonom?

Za live identifikaciju je valjda najpraktičnije, verovatno i najjeftinije za ralizaciju plastificirana kartica sa slikom, logom kluba, imenom i prezimenom člana. Zavisi kakav klub je u pitanju.
Use The Force!
“Who said anything about slicing you up? I just wanted to carve a little Z on your forehead — nothing serious.”
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Moderator
Član broj: 11890
Poruke: 9446
82.117.206.*



+10246 Profil

icon Re: Identifikacija clanova nekog kluba !!!21.02.2005. u 11:35 - pre 232 meseci
Ja sam nesto radio sa beskontaktnim karticama. (pisao neki software ...) Mogu ti reci da je prilicno cool varijanta. Ne znam tacno cene, ali ako te bas zanima, mogao bih da se raspitam.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

rf lab
Milan Blagojevic
Roaming electronics / Siemens HiPath
telekomunikacioni sistemi
Beograd

Član broj: 7356
Poruke: 41
*.ikomline.net.

ICQ: 21433096
Sajt: www.siemens.co.yu/com-e/p..


Profil

icon Re: Identifikacija clanova nekog kluba !!!25.02.2005. u 22:44 - pre 232 meseci
što se tiče tzv. proksimiti sistema, stvarno su najelegantnija varijanta, a to je ovo što je čovek pisao softver - beskontaktne kartice. Ne moraju čak ni da budu kartice mogu da budu privesci za ključeve. I kartice i privesci koštaju reda 3-5 eura, zavisno od količine i kvaliteta. Sistem može da bude od onog da se samo aktivira električna brava, pa do onog da se pravi evidencija/analiza/statistika ulazaka/izlazaka. Ove jednostavnije varijante mogu da koštaju 200-400 eura, a ove druge, kompleksnije i do 1000 eura sa softverom itd...
Pozdrav
HiPath 3500 V5.0 - IP trunking - Voice Mail - PRI
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Identifikacija clanova nekog kluba !!!

[ Pregleda: 5861 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.