Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dali neko vozi BMW M3 ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Dali neko vozi BMW M3 ?

[ Pregleda: 5518 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aligator

Član broj: 1432
Poruke: 327
*.adslplus.ch.

ICQ: 139315504


Profil

icon Dali neko vozi BMW M3 ?16.10.2006. u 21:21 - pre 213 meseci


Dali vozi neko od clanova foruma BMW M3 ?

Interesuju me vasa misljenja o tom autu...

 
Odgovor na temu

nekoko

Član broj: 82755
Poruke: 53
*.dial-up.arnes.si.



Profil

icon Re: Dali neko vozi BMW M3 ?16.10.2006. u 21:51 - pre 213 meseci
Mislim da je dobro auto ali skupo :)
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
62.240.5.*



+6455 Profil

icon Re: Dali neko vozi BMW M3 ?16.10.2006. u 22:30 - pre 213 meseci
Jel se računa M6? :)
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Dali neko vozi BMW M3 ?16.10.2006. u 22:33 - pre 213 meseci
To su dva M3

Vozi moj drugar jednog E36, on ga je u Njemackoj uzeo u extra stanju sa sve servisnom knjizicom i brdom opreme za 16.000, nije jeftino, ali takvo zadovoljstvo se ni ne moze dobiti jeftinije...ako planiras da uzimas gledaj manuelca naravno, i ne libi se da uzmes limuzinu jer su takve uglavnom "mekse" vozene (porodica, putovanja itd.)
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dali neko vozi BMW M3 ?16.10.2006. u 23:48 - pre 213 meseci
Licno moj omiljeni auto i mislim da je to savrsenstvo automobilizma kakvog danas poznajemo.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 17.10.2006. u 02:24 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Dali neko vozi BMW M3 ?17.10.2006. u 11:07 - pre 213 meseci
Vozio sam dve trojke, 1,8 i 2,0.
To je eksta lep i dobar auto, sto se mene tice, nema ni jednu manu.
Jedino sto nije za nas balkance (ukljucujuci i mene). To je imidz auto, cak i neka vrsta statusnog automobila.
A mi smo u sustini sirotinja. Cak i ovi tajkuni su sirotinja, istina duhovna. Jednostavno, uz neke stvari, ide i "stil" zivota. Ovo sto mi zivimo u Srbiji je vise prezivljavanje ili opstanak. Nebitno da li neko ima stotine hiljada evra ili sto evra. Svi su "u frci".
Shodno tome, stedi se puno, traze se "jeftini" majstori, koji samo nesto "premoscavaju" na BMW masinama...

Ako napravis "stil" zivota, opusten, veseo i zadovoljan, "trojka" moze samo da ti doprinese uzivanju. A vec si dosta "nagradjen". Ako mislis da samo sa autom (modelom koji vozis) "iskocis" iz svakodnevice, moze i tu M3 da ti malo pomogne, ali treba da si veeliki entuzijasta. Da ti nije zao da ga "prepustis" losem benzinu, losim uljima, losim "majstorima", losim putevima, a odrzavanje ce znacajno da kosta (mislim u odnosu na Balkanski standard).

Poz.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Dali neko vozi BMW M3 ?17.10.2006. u 11:56 - pre 213 meseci
@Aligator
Javi mi se na PP da ti dam link gde da se raspitas, jer sam postavio link ali je Gojko obrisao. Nije mi jasno cemu tolika cenzura?!? Kao da zivim u komunistickom SSSR-u! Ovo je jedini forum na planeti na kome ne smes da ostavis link i time pomognes nekome.

A ono sto sam rekao u prvoj poruci je: "Ovo nije forum gde ces da nadjes odgovor na tvoje pitanje. Ima dosta domacih foruma gde odgovor mozes da nadjes za dva minuta. Sve su to usko strucni forumi."

Javi se na PP, ali posto znam da Gojko ima mogucnost citanja privatnih poruka, moguce je da ce da mi i to obrise.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Dali neko vozi BMW M3 ?19.10.2006. u 11:29 - pre 213 meseci
Nije ni ovaj forum "nestrucan", a moze da se "dogodi" i da na nekom specijalizovanom forumu, "naleti" na prosto zaludjenike, koji padaju u nesvest od odusevljenja kada se spomene BMW. S obzirom ko sve vozi, ko "odrzava" i kako, nema nesto puno "strucnosti" na Balkanu. A iskustva sa drugih podrucja ili kontinenata nisu primerena nasem standardu, a posebno mentalitetu, a i odnos prema automobilizmu je prilicno drugaciji.

Tako da nije nesto "korektno" upucivati na druge forume. Ili dati odgovor, licno, a ne "imam ja druga", ili "idi tamo i pitaj", tamo "bolje" znaju. Jednostavno, odakle kriterijum "ko je bolji", ako vec neko sam nema neko saznanje, ili se "slepo" veruje necijoj "agresivnijoj" prici, ili neko nema dovoljno samopouzdanja.

A mozda je covek i "tamo negde" vec pitao.

Varijantu "skupljanja musterija" ne zelim da spominjem, moslim da je nazamislivo nekorektna, ali nije i nemoguca.

Poz.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Dali neko vozi BMW M3 ?

[ Pregleda: 5518 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.