Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!

elitemadzone.org :: MadZone :: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 35362 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

night-shift
Vukašin Sadžak
• Student FTN, • Software developer
• Futog/Novi Sad

night-shift
Član broj: 17930
Poruke: 1213
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.netolerancija.com


+8 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!29.10.2006. u 14:47 - pre 212 meseci
Da li je neko čuo Ratove Zvezda kada Dartvejder kaže Luku da mu je ćale. Kao da sam gledao Kasandru
La parole est d'argent, mais le silence est d'or.
www.netolerancija.com
 
Odgovor na temu

xspeed

Član broj: 49090
Poruke: 110
212.200.115.*



+1 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!29.10.2006. u 20:28 - pre 212 meseci
Negde 95 sam u Madjarskoj gledao KO TO TAMO PEVA sinhronizovano secam se djere misko ono vozi misko
 
Odgovor na temu

Abdee
Srdjan Abdijevic
Novi Sad

Član broj: 42836
Poruke: 1577
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 329875614


+1 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!29.10.2006. u 20:48 - pre 212 meseci
Citat:
ili "Prijatelji", jer jednostavno ne mogu da zamislim da neko može da odglumi Rosa i Džoia ni približno originalu, što uveliko kvari ugođaj.


Pazi ako Dzoi bude imao bosanski akcenat i ono muvanje sa "How you doin?" bude prevedeno kao "S'a ima bo'na?" cela stvar moze da uspe :)
 
Odgovor na temu

zveckoo

Član broj: 18432
Poruke: 370
*.tippnet.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!30.10.2006. u 00:53 - pre 212 meseci
Phuu vama je to vrlo smesno kako madjari sinhronizuju filmove i sve zivo... ali da zivite u B. Topoli nebi vam bilo nimalo smesno.

Pola kablovske TV je madjarski sinhron... ajde jos razumem madjarske kanale.... nego na svim boljim sat kanalima su stavili madjarski sinhron... tako da je kod nas naprimer Discavery, Animal planet,National G, Reality Tv itd... sve ne madjarskom jeziku... Jedino smo National G dobili na engleskom u duplikatu (ide i madjarska varijanta paralelno) posle zesceg cirkusa i moljenja.

A za vreme "piraterije" na kablovskoj HBO je iskljucivo isao na madjarskom. A TV1000 su odma ekspresno ukinuli.. a HBO je donedavno isao na madjarskom bez problema.

A ako Pink primeni sinhronizaciju pukli su totalno... mada ni sad nisu mnogo bolji...

[Ovu poruku je menjao zveckoo dana 30.10.2006. u 02:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!30.10.2006. u 01:12 - pre 212 meseci
Citat:
Abdee: Pazi ako Dzoi bude imao bosanski akcenat i ono muvanje sa "How you doin?" bude prevedeno kao "S'a ima bo'na?" cela stvar moze da uspe :)


hahha :))
s'a ima ba, ha?
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!30.10.2006. u 07:11 - pre 212 meseci
Citat:
Abdee: Pazi ako Dzoi bude imao bosanski akcenat i ono muvanje sa "How you doin?" bude prevedeno kao "S'a ima bo'na?" cela stvar moze da uspe


Hahahaha vrh! Samo sto bi debili vjerovatno previli kao kako ti ide ili cak kako ti radis
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!30.10.2006. u 17:23 - pre 211 meseci
u nekoj domaćoj seriji su već skinuli tu foru za svoje potrebe... čini mi se da je prevod bio "šta ti radiš ovih dana?"
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.adsl.highway.telekom.at.



+2 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!30.10.2006. u 18:23 - pre 211 meseci
CHitam i ne verujem.Pa to ce biti svojevrsna smejurija!!!Idiotizmu nikad kraja.
.
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Silencer
Član broj: 399
Poruke: 480
195.252.78.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!31.10.2006. u 11:29 - pre 211 meseci
Hvala bogu prestao sam da gledam Pink i ostala sranja od srpskih televizija.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
62.108.116.*



+11 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!31.10.2006. u 12:40 - pre 211 meseci
Kada mi se pre godinu-dve pokvario tv lagano sam ga preselio na tavan a u racunare ubacio tv kartice za period privikavanja. Sada i one stoje na polici.
U svetlu poslednjih zbivanja jasan je poguban uticaj televizije narocito u srpskoj izvedbi. Ko ima pristup satelitskim kanalima jos i moze da nadje razlog trosenja vremena.
Sinhronizacija je stvarno odvratno huljenje i bogaljenje originala ali ce zaziveti posto je istovremeno i patriotski i dolazi iz evrope. Titlovi na cirilici a glasovi na staroslovenskom. Titlovi za dokumentarce a glasovi za igrane pretpostavljam.
Sve u svemo ko ima pc i flat internet stvarno nema potrebu da se pati sa kanalima na kojima ide red politicke pa red ekonomske propogande a najkraci film traje 3 sata ( 90min + 90min epp ). Dobra stvar je sto kad platimo 300 din pretplate niko ne proverava da li stvarno i gledamo program. U severnoj koreji se za gledanje stranih kanala robija tako da smo mi u povlascenom polozaju. Jos uvek.
 
Odgovor na temu

D.i M.e
Milan Dinić
Veliki Šiljegovac

Član broj: 20553
Poruke: 709
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.milandinic.com


+2 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!12.11.2006. u 14:20 - pre 211 meseci
Pitao ovde neko kako će za gluve: koliko ja znam na zapadu idu titlovi na teletekstu, to je po zakonu obavezno.
Inače, koji je bio izvor ove informacije da će Pink ovo uvesti, pošto to nevideh na provj stranici?
 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.scnet.yu.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!12.11.2006. u 15:00 - pre 211 meseci
da ne znaš slučajno koji program po zakonu mora imati titlove za gluve?

postoje posebne vesti za osobe oštećenog sluha... i mislim da se program koji ide uživo izuzima iz toga... ali mi i dalje nije jasno kako je to regulisano...
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!21.11.2006. u 19:25 - pre 211 meseci
Trenutno na Kosavi (sa nacionalnom frekvencijom) sinhronizovana serija. Jednom recju idiotizam.
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

RAMBRAKER
Beograd

RAMBRAKER
Član broj: 81496
Poruke: 108
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!21.11.2006. u 21:14 - pre 211 meseci
Auuuuuuu, pa stashno BRE !!!
Sta cu onda da gledam na TV-u ?
Osecam da cu prvih par dana da se prevrcem od smeha , a posle cu da placem !!
"Anyone can modify an American 5 - 6 liter engine. Only a true artist can get the maximum of a small engine,
and a small engine in a way remembers this." (Camillo Alquati, famous Italian tuner)
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
*.dialup.neobee.net.



+109 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!21.11.2006. u 21:41 - pre 211 meseci
Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!
To ce valjda biti pocetak kraja Pinka (bogu hvala)
 
Odgovor na temu

D.i M.e
Milan Dinić
Veliki Šiljegovac

Član broj: 20553
Poruke: 709
*.dialup.neobee.net.

Sajt: www.milandinic.com


+2 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!22.11.2006. u 00:12 - pre 211 meseci
Citat:
operacija: Trenutno na Kosavi (sa nacionalnom frekvencijom) sinhronizovana serija. Jednom recju idiotizam.

Koja je serija u pitanju i kako je izgledala ta sinhronizacija?
 
Odgovor na temu

voja_pfc
beograd

Član broj: 12029
Poruke: 321
*.beotel.net.

Sajt: www.prijevodi-online.org


+5 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!22.11.2006. u 10:23 - pre 211 meseci
Uzas, uopste mi nije ni jasno kako je Pink 2 dobio dozvolu za rad, ne verujem da ce i za 1% popraviti program u odnosu na pre.
A ovo sad je neverovatno.... kakvi debili rade tamo....
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!22.11.2006. u 12:09 - pre 211 meseci
Citat:
Sta cu onda da gledam na TV-u


Ma kakav TV kad je tu net...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

Zoran Rodic
Beograd

Član broj: 57538
Poruke: 3215
*.adsl.static.sezampro.yu.

Sajt: zoranrodic.in.rs


+63 Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!22.11.2006. u 12:18 - pre 211 meseci
Izuzetno mi je mrsko da se ukljucim u ovu temu upravo zbog pomenute televizije.
Mada, to je za pohvalu, jer obracaju paznju na veliki broj nepismenih koji inace cine njihovu ciljnu grupu i naravno vecinu u ovoj zemlji.
Osim Grand parada i ostalih .... sada ce biti u prilici da cuju i ko je kome otac a ko kome majka i ko koliko koga voli.

Ono sto je gorko u celoj prici je pilula koju cemo popiti i od B92.
Mozemo se kladiti da ce i oni uskoro krenuti sa slicnom pricom, jer i njih sve vise pocinju da prate nepismeni.

Nemam nista protiv nepismenih, da se razumemo, ali mislim da oni ipak treba da se prilagode pismenima a ne obrnuto.
Sto se tice tog tripa i njegovog prisustva na "zapadu" ili "istoku" , vazi isto pravilo samo treba shvatiti da je nepismenost sirok pojam.


ne znam ko je uradio ovu slicicu, pokupljena je sa devprotalk-a , ali mu se zahvaljujem jer krasi zid moje kancelarije
Lomografija je kad imaš sa čime, a nećeš … a Pinhole kad nemaš sa čime, a hoćeš! tm

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

techtris
Beograd

Član broj: 6016
Poruke: 437
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!22.11.2006. u 16:20 - pre 211 meseci
Mitrović se, naravno, prvo odlučio za probni balon na svom drugom programu. Jasno je da Košava nema para za sinhronizaciju serija.

Citat:
D.i M.e: Koja je serija u pitanju i kako je izgledala ta sinhronizacija?


Zahvaljujući korisniku Kablovskog foruma Grimbotu koji je uploadovao nekoliko minuta serije na YouTube imate priliku da uživate
http://www.youtube.com/watch?v=BA69phXARgY





[Ovu poruku je menjao techtris dana 22.11.2006. u 18:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sinhronizacija stranih serija na Pink-u!

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 35362 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.