Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

O cemu se tacno radi, prevara ili ne?

elitemadzone.org :: MadZone :: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?

[ Pregleda: 4457 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ArtifeX

Član broj: 39865
Poruke: 192
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon O cemu se tacno radi, prevara ili ne?13.11.2006. u 19:15 - pre 211 meseci
Dobio sam mejl:

Citat:
Postovani,

Podsecamo Vas da je krajnji rok za podnosenje prijave 3. decembar.
Vasu prijavu mozete podneti na adresi http://www.green****.com/gc/form/form1.php

Regulisanjem troskova prijave uspesno ste zavrsili proces prijavljivanja.

Mi cemo potpuno pregledati vasu USA prijavu zelene karte, radi ispravnosti i saglasnosti sa svim tehnickim propisima, i bez greske proslediti u program lutrije USA zelene karte.

Ukoliko ste u medjuvremenu regulisali Vasu prijavu ili ste greskom dobili ovaj email, molimo Vas da ignorisite ovo obavestenje!


Srdacan pozdrav,

GreenCardSerbia Team


Posetio sam njihov sajt i pogledao ga onako povrsno, interesuje me o cemu se tacno radi i da li je to prevara samo da uzmu lovu ili sta, da li je nekom poznato o cemu se radi?

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 14.11.2006. u 00:46 GMT+1]
||< ArtifeX >||
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
194.106.187.*



+3 Profil

icon Re: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?13.11.2006. u 23:32 - pre 211 meseci
Pa ako im nishta nisi slao ili imao veze sa greencard do sad poslushaj ih i ignorishi ovo obaveshtenje :)
A ako si se prijavio za to, mislim da imash na [es] neshto o greencard, da li je prevara ili ne.
 
Odgovor na temu

klompica
LA

Član broj: 71655
Poruke: 36
*.no.no.cox.net.



+2 Profil

icon Re: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?14.11.2006. u 02:11 - pre 211 meseci
PREVARA!!!! Kao prvo prijavljivanje za zelenu kartu (lutrija) je potpuno besplatno i moguce jedino preko njihovog zvanicnog sajta! SVI OSTALI POKUSAVAJU DA NA PREVARU ZDIPE KOJU KINTU! Neznam zasto ovo pisem kada sebi smanjujem sanse da dobijem? Ali ja sam vec u USA i radim i zivim na crno sa super platom i mogu ovako jos sto godina. Sad se malo hvalim znas ono Srbin nije j... dok nekaze svima Idi na zvanican sajt i ne nasedaj prevarantima, puno srece i dabogda dosao u Ameriku
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.lv.lv.cox.net.



+6455 Profil

icon Re: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?14.11.2006. u 02:45 - pre 211 meseci
Nije prevara, ali je bespotrebno... Registraciju za džabe možeš napraviti na oficijalnom sajtu US vlade, samo treba malo čitanja uputstava...
 
Odgovor na temu

SqlByte
bg

Član broj: 65900
Poruke: 269
194.106.187.*



+3 Profil

icon Re: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?14.11.2006. u 14:42 - pre 211 meseci
Citat:
klompica: Ali ja sam vec u USA i radim i zivim na crno sa super platom i mogu ovako jos sto godina. Sad se malo hvalim znas ono Srbin nije j... dok nekaze svima


Nadam se da si ovo pisao iz nekog net caffea. Znash, Gojko ce teshka srca morati da isporuchi logove sa [es] zaedno sa tvojim IP-om :P

 
Odgovor na temu

spartak

Član broj: 5625
Poruke: 631
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?14.11.2006. u 15:20 - pre 211 meseci
Citat:
SqlByte: Nadam se da si ovo pisao iz nekog net caffea. Znash, Gojko ce teshka srca morati da isporuchi logove sa [es] zaedno sa tvojim IP-om :P


Nema brige, i nalog je otvorio (IP mu dodeljen) na crno. Za cash :-)
 
Odgovor na temu

dr.NPN

Član broj: 55785
Poruke: 908
*.flashnet.co.yu.



+9 Profil

icon Re: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?15.11.2006. u 02:07 - pre 211 meseci
Citat:
SqlByte: Nadam se da si ovo pisao iz nekog net caffea. Znash, Gojko ce teshka srca morati da isporuchi logove sa [es] zaedno sa tvojim IP-om :P
Pa mogu da mu sisaju k... ilobajte
Zanimljivi i korisne spravice za vas dom! Posetite www.sniff.rs
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: O cemu se tacno radi, prevara ili ne?

[ Pregleda: 4457 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.