Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!

elitemadzone.org :: MadZone :: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 52840 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

renne
Đekić Renato
Novi Beograd

Član broj: 9675
Poruke: 1187
80.93.254.*



+3 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!22.12.2006. u 17:12 - pre 210 meseci
Evo sad gledam na B92 da je bila ludnica, neki su cekali i vise od 17 sati
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
91.148.99.*

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!22.12.2006. u 19:30 - pre 210 meseci
Gledao sam na dnevniku RTS-a kako je prosečna kupovina težila oko 80 € a da je najveći račun bio 67 k dinara.
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

dalibord5
Dalibor Maksimović
Direktor
MAX SILVER DOO
Beograd

Član broj: 29223
Poruke: 695
212.200.180.*

Sajt: www.maxsilver.rs


+38 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!22.12.2006. u 20:00 - pre 210 meseci
sve mi se cini da tamo nije pazarila sirotinja,zeleci da ustedi.
Vec sitne duse,preprodavci,stekare...
Sada je tren velikih odluka...
bolje je zivjeti sto godina kao milijunas nego sedam dana u bijedi!!!

"Bog je mrtav"-NICE
"Nice je mrtav"-BOG

www.maxsilver.rs
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!23.12.2006. u 19:34 - pre 210 meseci
Rodiću niko neće moći da prismrdi pa otvorili oni još še's Tempo-a na 80 iljada kvadrata.

Gledam onu reportažu b92 ili pink ebem li ga i standrdna slika, svi se zalepili na one kineske VOX televizore, prikazuju nekog čileta a ovaj nagurao u kolica 2 komada i s*** nešto o Srbiji kako nema posla bla bla bla... i dere se ženi DRŽI TAJ TELEVIZOR BEM TI MA.... vrh

A sledeći prilog prikazuju neko matorog koji kao da ga neko puškom tera ubacuje u ona kolica ono jadno ulje prosipa sa strane i dere se onoj pomagačici, ajde ajde brže brže... žalost Kao da nemci napadaju a ulja sad ima i nikad više, a on mi izgleda troši oko 100l dnevno ulja pa mu se ne isplati da kupuje po standardnoj ceni kao u recimo maksiju ili c marketu.

Valjda su ljudi još pod uticajem 90-tih i onih silnih inflacije, kada smo u redu čekali Majka i ja da bi uzeli 4l ulje jer je dozvoljeno samo 2l po osobi
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.SMINpost.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!23.12.2006. u 19:43 - pre 210 meseci
Izgleda da su STR-ovi placali ljudima da cekaju u redu za njih tako da chicha verovatno ne uzima ulje za sebe.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!23.12.2006. u 22:32 - pre 210 meseci
Nikoga ja tu ne žalim, niko tu nije "jadna baka i deka" i "siroti, siroti ljudi"!

To je čist pasjaluk i gomila primitivaca, koji su u stanju da se solidno ponize za sitan ćar, ako ga uopšte tu i ima.

Danas pričam sa resellerom za te usrane "Vox" i "Neo" televizore, DVD-e i home-theatre... čovek ima pun magacin pokvarenih i onih koji nisu potpuno ispravni! Namrštio se samo tako.

Sjajno je što će SVI ti kupci-slepci da navale na servisere za 6-12 meseci... samo ne znam ko će to da popravlja?

Nisam zlurad, nego nisam dovoljno bogat da kupujem TOLIKO jeftine stvari!

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

shone1
Zemun

Član broj: 74044
Poruke: 124
213.137.123.*



Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 00:03 - pre 210 meseci
Ja sam iz Zemuna nisam ni pomislio da idem na otvaranje znajuci da ce da bude ludnica. Ljudi su dolazili iz cele Srbije. Ne mogu da ih razumem da neko predje 400km da bi cekao 17 sati i na kraju kupio ulje u pola cene. Ima li to blage veze sa mozgom. Ako neko ima sliku neka okaci, mislim da bi forum voleo to da vidi.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 01:48 - pre 210 meseci
Ma te "ljude" u redovima je trebalo napalmom , pogotovo one babe , sto nemaju hleba da jedu i kupuju dvd.... gledam nesto na rts-u gde neki lik vuce detetence od 3-4 godine i ceka 8 sati , znaci po racunici ,majmun je probudio dete oko 02. nocu i otisao po minusu da kupuje 50 litara ulja , na kome moze plafon da bude dobar 25 eura .. pa moron je mogao da radi fizikaliju i zaradi iste pare a ne da od sebe pravi nepodobnog roditelja i pokazuje koliko mu zaista malo znaci to dete

 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
91.148.98.*

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 02:29 - pre 210 meseci
Ljudi, mogu da primetim da nam se standard poboljš(a)o!
Nekad smo čekali u redu za hleb i mleko, sad čekamo u red za televizore, dvdove i frižidere!!
Priča za novo otvoreni tempo,
čuo sam da su likovi u kolima dan ranije došli njih troje i menjali se da zadrže poziciju, autobusi iz raznih mesta,
komšija je uzeo zamrzivač, a već ima jedan do pola pun (ili do pola prazan), kaže greota za te pare da se ne kupi!!!!
FUJ!
Sledeće godine neki mega market za letoorganizuje za gole koji uđu 50% popusta, pola Srbije bi se skinulo (bedak što bi to bili penzosi).

http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 06:46 - pre 210 meseci
Press: Juriš na "Tempo" uz rakiju i čvarke
Subota, 23. decembar 2006. 10:19

Više od 2.000 ljudi oko 11 sati stajalo je u petak u redu čekajući otvaranje novobeogradskog "Tempa keš & keri" na Autoputu 1. U prvim redovima tiskali su se gradjani koji su pristigli još oko šest sati ujutru, a medju njima bilo je i onih koji su došli čak dan ranije da "zauzmu najbolju poziciju".

Privučeni velikim sniženjima, jer su pojedini artikli bili i upola jeftiniji, kao i organizovanim besplatnim prevozom iz prigradskih naselja, potrošači su ispred objekta satima čekali otvaranje. Milivoje Ravnjak iz Sremske Mitrovice došao je još prethodnog dana.

"Ispred "Tempa" sam stigao u četvrtak u 18 časova, čak pre obezbedjenja. Evo, stojim već dvanaest sati u mestu, a do otvaranja ima još pet. Hladno je, ali izdržaću valjda. Ukoliko padnem, tu je i Hitna pomoć da pomogne. Ma, prijatelju, važno mi je da sam prvi, pa ovi ostali kada stignu" rekao je Milivoje Ravnjak koji je "potegao" iz Sremske Mitrovice još u četvrtak.

U to vreme na minus dva stepena Celzijusa, ispred novog "Tempa" čekalo je oko 500 kupaca. Na parkingu je već bila kolona od oko 200 automobila.

Milan Jović iz Zemuna na vreme se obezbedio, pa je poneo "hleb, čvarke i pola kile rakije", kako bi mogao da čeka "do proleća".

Neposredno pred otvaranje, masa je počela da gubi strpljenje - započelo je guranje praćeno zvižducima i povicima. Poučeno lošim iskustvom sa ranijih otvaranja veletrgovina, kada je bilo i tuča, obezbedjenje je polako počelo da pušta grupe od po desetak ljudi. Kada je u 11 sati Nikola, najmladji član beogradske porodice Nikolić, svečano otvorio "Tempo", prvi kupci "poleteli" su ka ulazu.

Najveća navala bila je na DVD plejere, ali i kamere i televizore, koji su bili veoma povoljni. Mnogi su, medjutim, ostali praznih šaka. Nezadovoljni zbog toga, gundjali su da su sve pokupile zvanice, "oni iz raznoraznih ministarstava, ali i sami radnici centra".

"Otišla sam do rafa gde su bili postavljeni DVD plejeri, ali ih već nije bilo. Obični gradjani ništa nisu uzeli, a razne budže i radnici "Tempa" u rukama su imali bar po dva DVD-ja " kaže Beogradjanka Milena Stojanović.

Oni koji su imali sreće da medju prvima udju u "Tempo", brže-bolje su iz njega izlazili, zadovoljno gurajući u kolicima televizore, frižidere, usisivače, plejere...
(MONDO)

"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
212.200.219.*



+4 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 09:11 - pre 210 meseci
Neki moj komšija-poznanik mi sinoć priča kako je otišao u petak da "pazari" u taj "Tempo"...

Uzeo je 20 litara ulja, 50 kila šećera i zvao je ženu mobilnim da joj kaže da ima da se kupi jeftino servis za ručavanje... 700 dinara. Sav srećan je sve to pokupovao i došao kući.

Njegova žena (mučenica koja inače to finansira, komšija je bez posla ) mi je žalosno rekla jutros da je potrošio skoro 100 evra za tu kupovinu, a da joj ništa od toga nije preko potrebno, a pogotovo ne u tolikim količinama. Usput, otišao je u 14, a vratio se u 20 h... tamo je otišao busom, a vratio se TAKSIJEM!!!

Mislim da ću da prestanem da se družim sa njim, ili da svedem kontakte na neophodni minimum.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Bananaman

Član broj: 13587
Poruke: 76
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 13:43 - pre 210 meseci
Citat:
Milan Jović iz Zemuna na vreme se obezbedio, pa je poneo "hleb, čvarke i pola kile rakije", kako bi mogao da čeka "do proleća".


"Gospodine Jovicu, da li zelite soping u novootvorenom Tempu kes and seri?"

"Nikad ga nisam probao..."



Pola Srbije cine ovakvi polu-ljudi. Ta karakterna crta da se nesco usicari pa makar i preko leseva drugih je toliko jaka da nadmasuje prakticno sve druge. A koliko je taj polu-svet jadan i povodljiv je neverovatno. Pre par meseci je bio tekst u jednim dnevnim novinama u kojem su se ljudi masovno hvalili kako su u jednoj banci uzeli kes kredit i pare od njega odmah stavili u istu tu banku na dinarsku stednju po neverovatno povoljnoj kamati (15% godisnja kamata na orocen ulog, a na kredit samo 2,2% mesecno).
The Time is Near!
 
Odgovor na temu

M-84 AB1

Član broj: 85667
Poruke: 519
*.dialup.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 15:14 - pre 210 meseci
Citat:
(15% godisnja kamata na orocen ulog, a na kredit samo 2,2% mesecno).


WTF?????
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 15:25 - pre 210 meseci
E, vise gluposti izrecenih na jednom mestu odavno ne procitah. Pa svuda u svetu su ljudi isti. Pa zasto ovakva pljuvacina? Te to su poluljudi, polusvet, sverceri... Pa kako nazivate one amere sto cekaju 24h da bi kupili povoljno PS3, ili ona silna cekanja i tuce po zapadu, sad kad su bozicne rasprodaje? Ili ono kad se prevrnuo sleper banana u nekom selu u Austriji, i za 10min ni jedne banane.:) Sta, to je u redu, to su civilizovani ljudi, a samo kod nas je stoka? Pa svake godine je ona silna raprodaja u Harrods-u i ljudi takodje cekaju po 10-20 sati. I to je za vas OK? Ili vi kupujete iskljucivo Sony Braviu, i najskuplji DVD... pa je ovo za vas sok, da neko kupi tamo nekog kineza za male pare.
Da ne bude nesporazuma, NE, ja nisam bio na otvaranjima, i nisam kupovao tamo.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 17:41 - pre 210 meseci
Citat:
vlada01us: E, vise gluposti izrecenih na jednom mestu odavno ne procitah. Pa svuda u svetu su ljudi isti. Pa zasto ovakva pljuvacina? Te to su poluljudi, polusvet, sverceri... Pa kako nazivate one amere sto cekaju 24h da bi kupili povoljno PS3, ili ona silna cekanja i tuce po zapadu, sad kad su bozicne rasprodaje? Ili ono kad se prevrnuo sleper banana u nekom selu u Austriji, i za 10min ni jedne banane. Sta, to je u redu, to su civilizovani ljudi, a samo kod nas je stoka? Pa svake godine je ona silna raprodaja u Harrods-u i ljudi takodje cekaju po 10-20 sati. I to je za vas OK? Ili vi kupujete iskljucivo Sony Braviu, i najskuplji DVD... pa je ovo za vas sok, da neko kupi tamo nekog kineza za male pare.
Da ne bude nesporazuma, NE, ja nisam bio na otvaranjima, i nisam kupovao tamo.


Pa ako retardirani amerikanci to rade na otvaranju onda je OK i mi to treba da radimo jer bože moj ZAPAD je takav (kud svi tud i mali mujo)!?

Izvini da te pitam, navedi mi razlog zašto nisi hteo da ideš na otvaranje? Ne verujem da te nije interesovalo, mene eto recimo jako interesuje svako otvaranje nekog hipermarketa ali neću da idem iz prostog razloga, jer neću da budem deo cele one farse oko seljačenja i tuče oko par kineskih televizora.
 
Odgovor na temu

katilovic

Član broj: 112206
*.mediaworksit.net.



+1 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 18:32 - pre 210 meseci
Citat:
Pa kako nazivate one amere sto cekaju 24h da bi kupili povoljno PS3


Ti Ameri (i Japanci i ini) cekali su i po tri dana i noci ispred radnji, ne bi li kupili svoje omiljene gedzete. Da si pratio agencijske izvestaje tih dana, video bi da je tamo opustena atmosfera, zezanje, zurka na otvorenom... I prvog dana, cena PS3 bila je ista kao i drugog, treceg... Tako da je motiv ono sto razlikuje ljude koji cekaju PS3 i ljude koji zlostavljaju svoju decu na temperaturi ispod nule ne bi li usicarili par desetina evra...

Sto se tice rasprodaja na zapadu, imao sam prilike da ucestujem u tim "dogadjajima" svakog 31. decembra od 1999-2003. (uglavnom Nemacka) i mogu reci da je fora da tog dana sve radnje rade do 14h i da je popust 30-80%, da su ljudi opako nervozni, da kupuju mnogo (ali ne da bi preprodavali), ali da je sve vreme vladao red od ulaska, preko biranja robe, do stajanja bez reci u kilometarskom redu ispred kase. I culo se i "molim" i "izvinite" i "hvala" - nije se gazilo po tudjim telima da bi se dokopalo DVD plejera ili televizora...

LM, u ovim "Tempo-zurkama" nema ni grama ljudske obzirnosti - cista grabez. To je ono sto polusvet ovde razlikuje od polusveta u malo razvijenijim drustvima, bez ikakve glorifikacije tih istih drustava.
 
Odgovor na temu

vlada01us

Član broj: 2291
Poruke: 393
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 19:42 - pre 210 meseci
Sta bre kulturno to tamo rade??? Jesi li stvarno prisustvovao pocetku neke rasprodaje. Pogotovo kad se radi o zatvaranju neke prodavnice, pa se roba prodaje za minimalnu cenu. Ona se najavljuje bar 7dana ranije, ljudi dolaze, gledaju sta gde stoji, cekaju satima i kad se vrata otvore, to je opsti grabez. Svako juri da uzme ono sto je ranije osacovao. Ha, molim, izvini... Ma nema toga. Zaboravih gde, ali skoro su imali neku rasprodaju, ali samo za kupce koji dodju skroz goli. Pa se nakupilo 100tinak golaca, i staro i mlado. Pa bar se nasi ne bi spustili toliko nisko. E sad, kao sto rekoh, ljudi su svuda isti, samo su nasi "malo" siromasniji, pa kupuju i za preprodaju.
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 19:58 - pre 210 meseci
Citat:
vlada01us: Pa bar se nasi ne bi spustili toliko nisko.


Ovi naši bi i g**** jeli za kutiju šarenih balona, što je džabe i bogu je drago.
 
Odgovor na temu

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl-1.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 21:23 - pre 210 meseci
Nisam ja rekao da smo mi Srbi bolji ili gori od ostalih naroda, nego se JA (verovatno i puno ljudi ovde) razlikujem od onih koji su tamo čekali celu noć! Ne bih ni u USA sedeo kao moron tri dana pred radnjom, to ne radim ni ovde.

Inače, nisu se oni SVi zezali tamo sjajno, jedan je i ubijen u redu za PS3.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Bananaman

Član broj: 13587
Poruke: 76
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!24.12.2006. u 22:03 - pre 210 meseci
Pa rekoh ja.. extra zurka
The Time is Near!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Otvaranje Tempo-a u Novom Sadu>>>SRAMOTA!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 52840 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.