Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Usporena mreža sa Windows explorerom

[es] :: Windows mreže :: Usporena mreža sa Windows explorerom

[ Pregleda: 1386 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

viss02

Član broj: 100217
Poruke: 340
195.252.87.*



+5 Profil

icon Usporena mreža sa Windows explorerom03.01.2007. u 00:29 - pre 210 meseci
Pre neki dan pojavio se na mreži problem koji ne znam sam da rešim pa sam odlučio tražiti Vašu pomoć.
Računar na kome je windows server 2003 podešen da bude domain controler, i na njega su povezani kompjuteri (radne stanice) sa windows-ima 2000.
Moj preoblem je u tome što kada korisnik koji se nalazi na clientu iz windows exsplorera mora da čeka mnogo dugo da bi dobio sadržaj sharovanog foldera na serveru, takođe treba mnogo vremena da se pojavi meni desnog klika, rename, delete... Često se događa da se exsplorer "sruši" i onda sve ponovo. Medjutim kopiranje ide brzo. Pokušao sam sve to iz Total Commander-a i sve ide normalno. Takva je situacija sa komunikacijom client - server. Kada sa servera pokušavakm da pristupim deljenim folderima na radnim stanicam sve ide normalno bez zastoja, isto kao kada client pristupa clientu. Na pojedinim kompjuterima sam reinstalirao windows i nije mi to pomoglo.
Vaša pomoć mi je zaista neophodna jer nema strpljenja da zbog 1 foldera čekam po 10 min.
 
Odgovor na temu

viss02

Član broj: 100217
Poruke: 340
82.208.209.*



+5 Profil

icon Re: Usporena mreža sa Windows explorerom08.01.2007. u 20:58 - pre 210 meseci
Rešen problem. Rešenje:reinstalacija windowsa
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Usporena mreža sa Windows explorerom

[ Pregleda: 1386 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.