Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!

elitemadzone.org :: MadZone :: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 30215 | Odgovora: 110 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.static.sbb.co.yu.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!24.01.2007. u 08:23 - pre 209 meseci
Citat:
commissar: "Internet je cudo..... Stizu me'lovi....."


Da ti nije mozda Stiv Haris ti je poslao mejl sta ce da sviraju?? Ne, ozbiljno, reci na odakle ti to i koliko je to pouzdano (mislim ja idem u svakom slucaju ali bih ipak voleo da znam). Tesko mi je da poverujem da ce otici kuci bez "The Trooper", "The Number of the Beast" i "Run to the Hills".
Znam, znam, reci cete te pesme su izlizane k'o vojnicki kazan ali ipak bih voleo da ih cujem uzivo.

I umalo da zaboravim nema moje omiljene "The Clansman" ;(
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
89.216.238.*



+172 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!24.01.2007. u 11:38 - pre 209 meseci
Video sam na yumetal.net, kao i na jos par mesta.
Evo nekih (koje sam uspeo da nadjem):
http://www.maidenfrance.fr/gal...+life+and+death+tour+2006.html
http://blogs.courant.com/eric_...k/2006/10/iron_maiden_fev.html
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

TriK

Član broj: 73139
Poruke: 128
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!24.01.2007. u 18:33 - pre 209 meseci
Imam je,imam jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Kupih kartu.

Sto se tice liste koja je postovana,cini mi se da je obicna budalastina.Ako se pazljivo pogleda vidi se da je prvih 10 pesama sa zadnjeg albuma i to po redu.Koji je to jos bend na svom koncertu izveo sve pesme sa svog albuma i to po redu!?Dajte malo ozbiljnosti.Imaju materijala za dva dana neprestanog sviranja,a da pri tom ne ponove ni jednu pesmu.Svirace stare hitove uz dodatak novih pesama (citaj hitova),tako rade bendovi koji negde dolaze prvi put ili posle mnogo godina.Tako je bilo sa Metallica-om,nadam se bice i sa Maidenima,a posle i sa AC/DC,ponovo Blind Guardian - om,RHCP - om,...

UP THE IRONS!!!
Kad se kamera pokvari: www.videoservisgaja.com
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!24.01.2007. u 22:29 - pre 209 meseci
Ja jos nisam kupio kartu. :( Zvao sam ticket line i kazu mi ladno danas da ce karte biti pustene u prodaju tek za 7 dana. ?!?!? Jel moze neko da objasni ovo? Da li da verujem ovima preko neta ili da kupim kartu "uzivo", ako je uopste nadjem?
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Mefisto_soad
Tel Aviv

Član broj: 73254
Poruke: 358



+404 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!25.01.2007. u 00:14 - pre 209 meseci
Jes gledao ovde ComTrade shop, Obilićeva 19/1, 036/312911.
Poz.
 
Odgovor na temu

njaca

Član broj: 39275
89.216.249.*



Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!25.01.2007. u 00:26 - pre 209 meseci
@Nabukodonosor
pusti ticket line...

Prodaja karata počela je na svim prodajnim mestima Eventima u Beogradu, a ostala prodajna mesta i lokalni promoteri u Srbiji i regionu počeće da ih prodaju 29. januara. "Eventim" će prodavati karte i za zemlje u okruženju.

http://www.eventim-yu.com/index.asp?page=event&IDevent=6497
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
89.216.238.*



+172 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!25.01.2007. u 00:27 - pre 209 meseci
Citat:
TriK: Imam je,imam jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Kupih kartu.

Sto se tice liste koja je postovana,cini mi se da je obicna budalastina.Ako se pazljivo pogleda vidi se da je prvih 10 pesama sa zadnjeg albuma i to po redu.Koji je to jos bend na svom koncertu izveo sve pesme sa svog albuma i to po redu!?Dajte malo ozbiljnosti.Imaju materijala za dva dana neprestanog sviranja,a da pri tom ne ponove ni jednu pesmu.Svirace stare hitove uz dodatak novih pesama (citaj hitova),tako rade bendovi koji negde dolaze prvi put ili posle mnogo godina.Tako je bilo sa Metallica-om,nadam se bice i sa Maidenima,a posle i sa AC/DC,ponovo Blind Guardian - om,RHCP - om,...

UP THE IRONS!!!


E, evo pogledaj jos i ovde (konacno nadjoh), pa mi sad reci da li je nemoguce da bend svira ceo album uzivo. Pogledaj jos pazljivije i vidi da su skoro svuda svirali potpuno iste pesme, potpuno istim redom. Veruj mi, ni meni nije drago zbog toga sto vidim, ali mastanjem necu nista promeniti.
Pozdrav.




Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

njaca

Član broj: 39275
89.216.249.*



Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!25.01.2007. u 00:34 - pre 209 meseci
Rekla bih da ce zaista svirati ove pesme sa liste, jer ce koncert biti odrzhan u okviru njihove turneje "A Matter Of Life and Death"... tako da nije za chudjenje shto su skoro sve pesme sa poslednjeg albuma...
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!25.01.2007. u 17:43 - pre 209 meseci
Nema to veze na kojoj su turneji. I Metallica je bila na St.Anger turneji pa su svirali samo par hitova sa novog albuma. Tako svi rade. Ne sviraju ceo album. Meni je to smesno.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

TriK

Član broj: 73139
Poruke: 128
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!25.01.2007. u 18:39 - pre 209 meseci
Sta god da izvedu bicemo srecni.Zadnji album je fantastican tako da tu nema zamerki za kvalitet.Ali nije li malo preterano svirati sve pesme sa albuma.

Na primer.,na Live albumu Rock in Rio,odsvirali su 70% albuma Brave new World,a koliko znam bili su na turneji kojom su predstavljali isti album.Metallica je odsvirala dve pesme,a koncert je bio u okviru St.Anger turneje.

Ne mogu da prihvatim da je tako nesto moguce.Volim onu Bruce-ovu parolu:"Something old,something new.Something from jurassic period."Valjda ce tako biti kod nas.
Kad se kamera pokvari: www.videoservisgaja.com
 
Odgovor na temu

nebojsa986
BG

Član broj: 111471
Poruke: 75
194.106.178.*

Jabber: nebojsa986


+8 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!25.01.2007. u 19:08 - pre 209 meseci
Nemojte dzaba da se lozite ovo je set lista sa AMOLAD turneje a oni ne dolaze kod nas u sklopu te turneje vec kao neka mini turneja na kojoj idu po mestima gde nisu dugo godina svirali a to znaci i set lista sa drugim pesmama (naravno sve sami hitovi:D )
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
89.216.238.*



+172 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!26.01.2007. u 01:32 - pre 209 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Nema to veze na kojoj su turneji. I Metallica je bila na St.Anger turneji pa su svirali samo par hitova sa novog albuma. Tako svi rade. Ne sviraju ceo album. Meni je to smesno.

Ja sam na netu naleteo na set listu, i to na vise razlicitih mesta. Lista izgleda onako kako izgleda, i to je to. Za razliku od IM-a koji ovde dolaze cetvrti put, Metallica je prvi put ovde nastupala te je zato lista bila takva kakva je bila. Zato su po drugim gradovima sirom Evrope (mesta gde su cesce svracali) svirali vecinom novije stvari.
To da bendovi ne sviraju ceo album je uglavnom tacno, ali ne i uvek. Najpoznatiji primer mi je grupa Queensryche i njihov album Operation: Mindcrime, i zivi koji je usledio - Operation: Livecrime (ceo Mindcrime odsviran uzivo). Par godina kasnije su ponovili to, iako taj album vise nije bio aktuelan, odsvirali su ga celog, plus jos jedna pesma sa narednog Empire-a.
Mozda je novi Maiden album (nisam ga preslusao pa ne znam) konceptualan, pa su zato resili da ga sviraju celog. Stvarno ne znam u cemu je fora, znam samo sta sam nasao na netu, na nekoliko razlicitih sajtova..... Znam takodje da svaki put kad sam nasao na netu set listu za neki bend, da je uvek bila tacna. Iskreno se nadam da to ovde nece biti slucaj, jer sam u ozbiljnoj dilemi da li vredi dati dati dve crvene i jednu zelenu novcanicu da bih cuo pet pesama koje znam (a do njih se smarao za medalju)...... Jos nesto, kad je Maiden u pitanju - na njihovim svirkama uvek ima najvise stvari sa materijala koji je aktuelan. Neka mi neko kaze da gresim.....
@nebojsa986: daj boze da je stvarno tako.
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.static.sbb.co.yu.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!26.01.2007. u 08:17 - pre 209 meseci
Ne znam cemu flejm...
Prvo, vecito spominjete Metallicu. Metallica je (posebno od albuma St. Anger) postala toliki bull-shit da nije vredna spominjanja na ovakvoj temi. Ono sto radi Metallica nema nikakve veze sa Mejdenima. Metallica je komercijala i svirace ono sto ce se najbolje prodati!

Citat:
commissar: Znam takodje da svaki put kad sam nasao na netu set listu za neki bend, da je uvek bila tacna. Iskreno se nadam da to ovde nece biti slucaj, jer sam u ozbiljnoj dilemi da li vredi dati dati dve crvene i jednu zelenu novcanicu da bih cuo pet pesama koje znam (a do njih se smarao za medalju)...... Jos nesto, kad je Maiden u pitanju - na njihovim svirkama uvek ima najvise stvari sa materijala koji je aktuelan. Neka mi neko kaze da gresim.....


Imam bolji predlog Daj jos jednu crvenu i kupi album! Preslusaj ga vise puta i kad odes na koncert sve ces pesme znati

Citat:
commissar: Mozda je novi Maiden album (nisam ga preslusao pa ne znam) konceptualan, pa su zato resili da ga sviraju celog.


Nije konceptualan, ali verovtno Mejdeni smatraju da je svaka pesma dobra i da ne mogu da se odluce koju da sviraju

Zakljucak:
Sta vam ljudi??! Mejdeni dolaze kod nas! Nek sviraju sta hoce (od njihovih stvari naravno) i mi treba da cvetamo! 15 godina cekam na ovaj koncert i zaista mi nije vazno sta ce da sviraju. Svirace njihove stvari (znaci dobre stvari) i to je dovoljno! Svako ko misli da nisam u pravu, ne treba da ide na koncert, neka prepusti kartu onome kome je zaista potrebna.

[Ovu poruku je menjao Fedya dana 26.01.2007. u 10:15 GMT+1]
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

dejankr
Dejan Krsmanovic
JavaEE programer
Beograd

Član broj: 7842
Poruke: 384
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!26.01.2007. u 09:40 - pre 209 meseci
Citat:
Fedya: Ne znam cemu flejm...


U stvari ovako počinje flame: :D
Citat:
Fedya:
Metallica je (posebno od albuma St. Anger) postala toliki bull-shit da nije vredna spominjanja na ovakvoj temi. Ono sto radi Metallica nema nikakve veze sa Mejdenima. Metallica je komercijala i svirace ono sto ce se najbolje prodati!
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.static.sbb.co.yu.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!26.01.2007. u 09:53 - pre 209 meseci
Ne, nije to flejm, posto je Metallica ovde offtopic.
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
89.216.238.*



+172 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!26.01.2007. u 10:21 - pre 209 meseci
Citat:
Fedya:Imam bolji predlog. Daj jos jednu crvenu i kupi album! Preslusaj ga vise puta i kad odes na koncert sve ces pesme znati

Ima i to smisla, ali znas i sam da ne mora da se da crvena novcanica da bi se nabavio neki album
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.adsl.beocity.net.



+67 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!26.01.2007. u 12:06 - pre 209 meseci
riight, ja samo da kazem da je i ispljuvana metallica skoro odsvirala ceo Master Of Puppets negde,,,
a da je Pink Floyd takodje svojevremeno svirao cele albume live...
 
Odgovor na temu

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
89.216.238.*



+172 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!26.01.2007. u 12:54 - pre 209 meseci
Dream Theater je na jednoj svirci odsvirao ceo The Number of the Beast, pa ti vidi!
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.static.sbb.co.yu.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!30.01.2007. u 11:28 - pre 208 meseci
U ljudi mnogo ste se zapustili pa zar da dopustimo da ovakva tema ode u zaborav
Gde je nestrpljenje

Salim se, nego, nadjoh jedan starili link u kojem se kaze
Citat:

Menadzer benda Rod Smolvud (Smallwood) najavio je spektakularnu scensku produkciju, kao i da ce Ajron Mejden svirati hitove koje njihovi obozavaoci nisu mogli da cuju uzivo duze vremena, ali i izabrane pesme sa novog albuma „A Matter of Life and Death“.


Znaci mozda ono nije prava set lista (party) !!

Source:
http://www.seecult.org/portal/...db6ffc39971b8e8a0c6d4934e58d9c
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

toroman
Srećko Toroman
www.wowd.com
Beograd / Banja Luka

Član broj: 52673
Poruke: 159
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: toroman.wordpress.com


Profil

icon Re: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!30.01.2007. u 15:23 - pre 208 meseci
Jebiga, da su malo jevtiniji, poslušo bi ih i ja, ovako, jedino "preko bare" ako dopre zvuk ;)

Sve je to biznis i kolko vas bude došlo tolko će dobro i da sviraju :)

Dobar provod svima koji idu. TT :(


Programeri su odgovorili na Hamletovo pitanje "Biti il ne biti?" :
0x2B | ~0x2B = 0xFF
(kao ono - ff - teško pitanje!)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 14. mart 2007 - Iron Maiden u Beogradu?!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 30215 | Odgovora: 110 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.