Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

symantec antivirus

[es] :: Windows mreže :: symantec antivirus

[ Pregleda: 2294 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

skundric predrag

Član broj: 130926
Poruke: 2
*.uzzpro.sr.gov.yu.



Profil

icon symantec antivirus22.01.2007. u 08:42 - pre 210 meseci
imam jedan veliki problem. Naso sam se unebranom grozdju. moram da administriram symantec antivirus enterpise a nisam bas vican tome i naravno pojavio se problem. na serveru imam definicie koje su stare oko 1 dan sto je ok, dok se na radnim stanicama nalaze definicije koje su stare od 4 do 10 ili 15 dana. na osnovu ovoga modu zakljuciti da je ovde rec o nekom problemu prilikom updatovanja samih definicija, dok naravno neki racunari imaju azurne definicije. Molio bih Vas za pomoc u sto kracem vremensko roku.
P.S. naravno sve je knjiski postavljeno prema uputstvima ali nece da se updatuju definicije. STA DA RADIM?
 
Odgovor na temu

M E N E
borislav
Temerin

Član broj: 30434
Poruke: 231
195.178.53.*



+1 Profil

icon Re: symantec antivirus06.02.2007. u 11:58 - pre 209 meseci
Dobro, rekao si da si sve skolski podesio (managed-unmanaged, server za liveupdate, schedule...), pa je onda bezveze da te to podsecam
Probaj da pokrenes Manuelni update iz Symantec konzole

Proveri verzije softvera i engine-a. Imao sam slican problem i shvatio da masina na kojoj je drugi engine nije htela da radi update.
Reinstalacija mi je sve resila...
Uhvatili ste me nespremnog
 
Odgovor na temu

predragskundric
skundric_rgz
beograd

Član broj: 106756
Poruke: 4
*.uzzpro.sr.gov.yu.

Jabber: newer walk alone


Profil

icon Re: symantec antivirus15.03.2007. u 10:20 - pre 208 meseci
sve sto je navedeno sam uradio ali ponovo mi se pojedini racunari na mrezi ne updat-uju. pojavljuje mi se u status-u da su of line medjutin oni su na mrezi definitivno. prosto ludim sa symantecom.
skundra
 
Odgovor na temu

Brutalno dobro

Član broj: 53572
Poruke: 200
..306.sgnxx4.customer.tele.dk.



+5 Profil

icon Re: symantec antivirus19.03.2007. u 14:41 - pre 208 meseci
ponekad symantec live update na klijentskim masinama napravi problem... pogledaj event log i vidi da li ima nekih errora vezanih za SLU ... ili otvori SLU konfiguraciju i pogledaj da li je sve dobro podeseno (ovo ces naci u control panelu)...
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: symantec antivirus

[ Pregleda: 2294 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.