Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung Digimax S800-iskustva

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Samsung Digimax S800-iskustva

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37149 | Odgovora: 363 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goci_18

Član broj: 74109
Poruke: 24
213.149.123.*



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva22.01.2007. u 16:03 - pre 210 meseci
Samsung Digimax S800
iskustva/prednosti/mane....

[Ovu poruku je menjao Goci_18 dana 28.01.2007. u 16:12 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Goci_18 dana 28.01.2007. u 16:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nevelina
JAM AZANJSKI
beograd

Član broj: 97087
Poruke: 4
*.adsl.beocity.net.

Sajt: [email protected]


Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva27.01.2007. u 20:36 - pre 210 meseci
ovo je neverovatno koliko si providan i smrdis na kilometar -na ove lopove iz beocitija
jan
 
Odgovor na temu

nevelina
JAM AZANJSKI
beograd

Član broj: 97087
Poruke: 4
*.adsl.beocity.net.

Sajt: [email protected]


Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva27.01.2007. u 20:46 - pre 210 meseci
ja sam ih skoro zvao i zalio se na protok , inace sam pretplacen na 768kb/s
pitao sam ih konkretno da li je problem kod njih ili je problem kod mene posto
zadnjih 20-ak dana ne mogu nista da skinem preko 10-12 kb/s
a narocito preko rapidshare-a
rekose mi da je stanje tako kakoje i da moram biti zadovoljan jer nemam ogranicenja sto se tice surfovanja i e-mail-a i vaudio video streaming,
ja ih upita da li su oni normalni i da li iko pametan ima nameru da uplati 768kb da bi proveravao postu ili otvarao internet stranice
tehnicar mi ladno rece da ga boli k...c!!!
prosto sam bio ostao bez teksta molim vas za pravni savet
da li cu nesto postici ako zovem trzisnu inspekciju ili
gde da se zalim, ako ne otici cu im direktno u knez mihajlovu i ispljuvati one jadne devojke na salteru
OVO JE STRASNO!!!!!!


jan
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
80.74.165.*



+32 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva27.01.2007. u 23:32 - pre 209 meseci
Otkako su uveli ova ogranicenje mora da im se svi korisnici zale pa su verovatno popizdeli i ti na podrsci i direktori i svi redom u beocity-ju. Bila je ovde krenula neka ideja o pravljenju sajta gde ce nezadovoljni korisnici moci da kazu svoja iskustva i urade antireklamu za odredjenog neodgovornog provajdera, ali izgleda da je ta ideja pala u vodu. Verovatno neces nista dobiti sa trzisnom inspekcijom, verovatno su se kerovi ogradili od svega ali mozda treba pokusati, ako nista drugo makar ih maltretirati sto je vise moguce.
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva28.01.2007. u 09:42 - pre 209 meseci
Citat:
nevelina: ja sam ih skoro zvao i zalio se na protok , inace sam pretplacen na 768kb/s
pitao sam ih konkretno da li je problem kod njih ili je problem kod mene posto
zadnjih 20-ak dana ne mogu nista da skinem preko 10-12 kb/s
a narocito preko rapidshare-a
rekose mi da je stanje tako kakoje i da moram biti zadovoljan jer nemam ogranicenja sto se tice surfovanja i e-mail-a i vaudio video streaming,
ja ih upita da li su oni normalni i da li iko pametan ima nameru da uplati 768kb da bi proveravao postu ili otvarao internet stranice
tehnicar mi ladno rece da ga boli k...c!!!
prosto sam bio ostao bez teksta molim vas za pravni savet
da li cu nesto postici ako zovem trzisnu inspekciju ili
gde da se zalim, ako ne otici cu im direktno u knez mihajlovu i ispljuvati one jadne devojke na salteru
OVO JE STRASNO!!!!!!


ha ha ;) svasta cu jos da cujem....koji su to seljaci
 
Odgovor na temu

nevelina
JAM AZANJSKI
beograd

Član broj: 97087
Poruke: 4
*.adsl.beocity.net.

Sajt: [email protected]


Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva28.01.2007. u 13:41 - pre 209 meseci
MOLIM VAS ne odustajte od namere tj. obavestite
sve moguce klince koji imaju nameru da se pretplate na ADSL
KOD BEOCITY-JA I UPOZORE NA PREVARU KOJA IH CEKA
TAKODJE TREBA OBAVESTITI PUTEM E -MAIL-A SVE
MOGUCE ORGANIZACIJE I DRUSTVA
PRVO NARAVNO OD POJEDINACA,PA I SAM TELEKOM
A TRZISNU TREBA ZVATI 5 PUTA DNEVNO DOK IM NE
DOSADI I ODU SAMI DA PROVERE,
NE TREBA SE POMIRITI SA TIME STO NAM RADE
DOSTA SMO SE MIRILI SA SUDBINOM OD 1991 PA SVE DO SADA
NEMOJTE ODUSTAJATI NEKA VIDE DA NISMO GLUPI I
NEOBRAZOVANI!!! OVO JE TEROR!!!!!!

jan
 
Odgovor na temu

nevelina
JAM AZANJSKI
beograd

Član broj: 97087
Poruke: 4
*.adsl.beocity.net.

Sajt: [email protected]


Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva28.01.2007. u 13:43 - pre 209 meseci
Republicka tržišna inspekcija nadležna je za:
- Nadzor prometa robe i usluga
- Kontrolu u cilju zaštite potrošaca

Tržišna inspekcija
Odeljenje Beograd, Omladinskih brigada 1, tel. 602-555, faks 3117-417
- Odsek za rešavanje prijava gradana (dežurna služba), 27. marta 43-45, 3227-376, 3227-788 (07.30-22.00)
- Odsek za kontrolu usluga, Omladinskih brigada 1, tel. 2694-592
ZOVITE !!!!
jan
 
Odgovor na temu

miki_250
milan markovic
beograd

Član broj: 81008
Poruke: 211
91.150.97.*



+2 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva29.01.2007. u 19:18 - pre 209 meseci
od toga nema nista oni su posebna bagra a telekom boli uvo sta oni rade sa p2p itd....tako da bi bilo bolje da lepo sa njima raskrstite i predjete kod nekog drugog provajdera....
 
Odgovor na temu

Edgar
E. A. Poe
bgd

Član broj: 129058
Poruke: 25
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva30.01.2007. u 02:04 - pre 209 meseci
zvao sam tržišnu prošle nedelje i rekli su mi da moram da tužim bgshitty. ja rekoh da nemam nameru da se uzdam u naše sudstvo na šta su mi oni predložili da se nas 20-30 udruži i u nadeležnoj opštini, a to je mislim stari grad, podnesemo dal žalbu dal opet nekakvu tužbu - al oslobođenu takse - pa da ih ganjamo kao neka vrsta udružanja građana. ja mislim da bi bilo pametno snimiti dokumentarac o njima i prikazati ga na televizijama i festivalima kratkometražnih filmova. u svakom slučaju treba obelodaniti njihovu rabotu a ne da ćaskamo o tome na forumima. baš me zanima ko je taj čolić i kako će se ponašati pred kamerama?
Poe
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva30.01.2007. u 09:40 - pre 209 meseci
a sta bi sa onim sajtom?
to bi bila dobra ideja
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
80.74.165.*



+32 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva30.01.2007. u 13:07 - pre 209 meseci
Citat:
biotech: a sta bi sa onim sajtom?
to bi bila dobra ideja


Kao i sve drugo u Srbiji od toga izgleda nema nista. Polako pocinjem da shvatam da su ljudi samo sposobni da caskaju na forumima i da predlazu tako raznorazne stvari. Malo podignu ovde prasinu pa se pomire sa sudbinom. Dokle god se budemo ponasali kao ovce i treba da nas sisaju.
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
212.200.219.*



+90 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva30.01.2007. u 18:49 - pre 209 meseci
Citat:
barakuda111: Kao i sve drugo u Srbiji od toga izgleda nema nista. Polako pocinjem da shvatam da su ljudi samo sposobni da caskaju na forumima i da predlazu tako raznorazne stvari. Malo podignu ovde prasinu pa se pomire sa sudbinom. Dokle god se budemo ponasali kao ovce i treba da nas sisaju.


Barem da nas sisaju, ne valja sto nas shishaju. Mi sisamo. Do ulaska u EU, mozemo samo da mastamo o nestanku ovih prevarantskih gadova sa scene. A i tada je pitanje, doakace smradovi i Evropi (mada sumnjam da cemo ikada tamo).
 
Odgovor na temu

clint_eastwood

Član broj: 129183
Poruke: 13
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva01.02.2007. u 21:34 - pre 209 meseci
Na Novom Beogradu.
Ma zabole me preci cu na kablovski za 600 i nesto dinara dok mi ponovo ne uvedu adsl.
Taj kablovski od 600 din mi je dovoljan za surf sto trenutno i sa ovim sugavim beocity adsl-om jedino mogu da radim.
 
Odgovor na temu

talichnitom

Član broj: 133528
Poruke: 7
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva09.02.2007. u 20:47 - pre 209 meseci
Moj vid pasivne borbe cje biti promena provajdera... Moje pare necje da hrane njihove pohlepne guzice, makar nemao net 3 meseca, ili uopshte.
 
Odgovor na temu

svetionik76
Valjevo

Član broj: 121882
Poruke: 101
212.200.180.*



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva10.02.2007. u 05:57 - pre 209 meseci
Ono što ne mogu da shvatim-zbog čega napadate Beocity kad oni nude P2P paket u kome su garantovane brzine!
Diferencirali su ponudu i prilagodili je ciljnim grupama.
Šta je u tome loše?
Molim vas objasnite!?
 
Odgovor na temu

mrkidivx

Član broj: 15771
Poruke: 1932
*.static.sbb.co.yu.

ICQ: 207552161


+1 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva10.02.2007. u 07:47 - pre 209 meseci
Možda zato što kod drugih za manje love može da se skine više...
I never wanna be a mod!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva10.02.2007. u 13:38 - pre 209 meseci
Citat:
svetionik76: Ono što ne mogu da shvatim-zbog čega napadate Beocity kad oni nude P2P paket u kome su garantovane brzine!
Diferencirali su ponudu i prilagodili je ciljnim grupama.
Šta je u tome loše?
Molim vas objasnite!?
Ti kao da ne citas ni teme na ES-u a i sire? Za iste novce koje oni traze za tu, tzv. prilagodjenu ili diferenciranu ponudu, u nekim zemljama se dobije mnogo vise. Nije valjda da nasi provajderi placaju svojim provajderima vise nego Slovenci, Francuzi, Nemci, Austrijanci?

Ako je tako, onda neko uzima razliku sebi u dzep. Ni Beocity, ni ostali provajderi nisu sisli sa grane, zive ovde i znaju od samog pocetka da je narod gladan Interneta i downloada i ovo naknadno "diferenciranje ponude" je sramotno. Kakvo bre diferenciranje ponude, ljudi treba Internet da koriste sve vise i vise, a ne da se vracaju unazad i reduciraju koriscenje na neke elementarne servise.

Sad neko ko do juce nije imao ADSL treba da napravi skoro naucnu analizu svojih potreba pa da izmedju nekoliko ocerupanih paketa precizno odluci sta da uzme! Uzmes sve, pa koristis sta ti tog momenta treba, a to "sve" naplacivati 30 - 40 eura za brzinu od 256Kb/s je na granici pljacke.

Ovo lici na cokolade jedne fabrike iz inostranstva, koja ovde prodaje znatno jeftinije cokolade od drugih proizvodjaca, ali na njima sitnim slovima pise da su teske 80 grama! Podvala, jer retko ko kupuje cokoladu "na gram", nego "uzmes jednu" i ides kuci.

Da li si razmislio koliki protok moze korisnik da ostvari pregledom poste i nesto surfovanja i koliko na kraju provajder profitira na njemu? Da su paketi jeftiniji, pa i da se prihvati to "diferenciranje" ali ovako - ne. U neku ruku, sve te ocerupane ponude su na granici sabotaze - neuk covek uzme detetu ADSL, misleci da je resio stvar, a onda dete ne moze da koristi sve sto taj, sada vec jadni i bedni ADSL 1, nudi u univerzalnom rezimu. Ovde su plate pod-evropske ali cene ADSL-a nad-evropske!
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

talichnitom

Član broj: 133528
Poruke: 7
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva10.02.2007. u 16:17 - pre 209 meseci
Ok! Za proveru mail adrese i lagano surfovanje po webu meni je bilo potrebno maximalno 2 sata dial-up-a. Adsl sam uzeo zbog downloada, posto je na dial-up bio katastrofalno losh i poluduplex(veza je mogucja samo u jednom pravcu: download ili upload).
To me iskosta negde oko 300 do 400 kinti mesecno, a to je 3,5 puta jeftinije nego ADSL od 1400 kinti koji vredi kao dial up.
Ako mi ukinu p2p dcc download.com i rapidshare, ostaje mi mail i ULTRA BRZ web surfing(koji mi treba ko cmar na laktu).
A sto se garancije tiche danas sam skidao Slackware Linux.... Koliko se ja razumem u rachunare,a programer sam po struci, 256Kb/s = 32 KB/s(8 bita = 1 Bajt). Meni je prosecan download rate bio oko 20 KB/s kao sto je bio i ranije, tako da cela pricha o garantovanom protoku pada u vodu jer mi je falilo vishe od trecjine rate-a.
Zasto bih placjao normalan broadband 3800 kinti mesechno kada kod drugih provajdera to imam za 1700 ili koliko vecj. Nemojte da mi prichate da i oni imaju "agregacije", posto je mom ortaku na sezam pro -u na muli prosechan protok 15 KB/s, deset puta vecji nego meni.

I na kraju

Oni zive od nashih para najbolje oruzje protiv njih je masovni BOJKOT i PROMENA PROVAJDERA, jer ako to ne uradimo drugi provajderi cje krenuti stopama Beocity-ja.

Ovo je moj poslednji mesec u Beocityju!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva10.02.2007. u 16:58 - pre 209 meseci
Citat:
talichnitom: A sto se garancije tiche...
Dobro me potseti, to sam zaboravio da kazem.

@ svetionik76 - Svi, ali bas svi provajderi imaju po ugovorima klauzule da ne garantuju protok jer je to podlozno "visim silama" bla, bla. Sada se ovi setili da "garantuju protok" sto je za ovu vrstu usluge jednostavno fizicki nemoguce. Mozda kod onih direktnih veza sa provajderom, ali to ne spada ovde. Oni ga garantuju utoliko sto ti nece iskljuciti odredjene stvari, a koliko brzo ces ti to moci da koristis zavisi od svih onih faktora kao i kod drugih ISP-a. To sto oni "garantuju" spada u standardnu ponudu ADSL usluge, inace nije ADSL nego nesto drugo.

Ponavljam, moglo bi to kad bi i cene bile modifikovane na nize, a oni su ih napeli kao da se radi o par Mbita/s a ima vec i brzih od toga po toj ceni.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

barakuda111

Član broj: 122532
Poruke: 180
*.metrohive.neobee.net.



+32 Profil

icon Re: Samsung Digimax S800-iskustva10.02.2007. u 17:04 - pre 209 meseci
To sto vi ovde pisete i raspravljate se nije dovoljno. Ako malo bolje pogledate videcete da otprilike 20 mozda 30 ljudi odgovara na postove. Sta je dvadesetak ljudi za jednu firmu. Nece ni osetiti da su se iskljucili. Sa druge strane ako bi postojao sajt koji raskrinkava lose provajdere i koji ce se pojaviti kada u google ukucate ADSL ili BeoCity to bi imalo mnogo veci efekat. Neko nov ko hoce da uzme adsl neverujem da ce provesti ceo dan pretrazivajuci forume vec ce otici na google i procitati samo prvu ili drugu stranicu koja mu se prikaze. Ja stvarno ne znam zasto je Error404 ( mislim da je takav Nick) odustao od ideje da napravi sajt. Mislim da su svi hteli da ga podrze u tome ako treba i finansiski. Mozda bi mogao neko drugi ko se razume u web dizajn ili sta je vec potrebno da se angazuje po tom pitanju.
Ljubav, mir & sir
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Samsung Digimax S800-iskustva

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37149 | Odgovora: 363 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.