Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon A630 Problem sa zvukom

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon A630 Problem sa zvukom

[ Pregleda: 1201 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

res5ct
Serbia

Član broj: 100874
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Canon A630 Problem sa zvukom01.02.2007. u 20:13 - pre 209 meseci
Kao sto i ime teme kaze imam problem sa zvukom. Tj u modu za pravljenje video zapisa u zvuku su ucestali sumovi koji su generalno dosta izrazeni i poprilicno mi idu na zivce. Da li jos neko ima problem sa ovim modelom?

Kako se stvari odvijaju sa popravkom posto je aparat upucen na servis!!!
Dve nedelje nakon kupovine aparata kada sam i naprvavio prve video klipove njime po prebacivanju u komp primetio sam da postoji taj problem sa zapisom zvuka. Okrenem ja lepo Axelfoto gde sam imace kupio aparat i pitam ih sta da radim. Oni me kulturno upute u servis BGelectronic koji inace ovlasceni servis za popravku canon aparata. Aparat je posle 10 dana vracen sa servisa i posta sam ja iz nisa iscimam druga koji je u bgu da mi podigne aparat. Decko ode i pita ih da li je popravljeno oni kazu da jeste ali nakon sto je stigo kuci ustanovio je da aparat nije ni servisiran, nit naravno popravljen kazu da je to fabricki?!?!(Zamislite samo koliko bi se iscimao da sam preso 500km i da me tako profi usinu). Ja naravno trazim zamenu ali Axelfoto me upucuje na Profoto koi je ustvari uvoznik canona i ciji pecat je na garanciji i u profotu kazu da ce da mi zamene aparat ali mi treba papir iz servisa na kome pise da oni nisu u stanju da isprave gresku ili da je greska fabricka ali servis nece da mi da taj papir... i sad sta ja da radim?
 
Odgovor na temu

NShappy
Novi Sad

Član broj: 26248
Poruke: 704
80.74.160.*



+1 Profil

icon Re: Canon A630 Problem sa zvukom01.02.2007. u 20:38 - pre 209 meseci
Kakav šum imaš u snimku?!? Daj neki primer negde da se down-uje.

Svi digitalni aparati LOŠE snimaju zvuk jer imaju mali mikrofon koji je još i maximalno pojačan (korekcija nivoa snimka (jačine zvuka) se radi automatski) i hvata sve žive brljotine od zvukova u okolini. Čak i prste koji se pomeraju po kućištu aparata. Zvuk je 100 godina daleko od onog što snimaju čak i amaterske DV kamere a kamoli onaj na koji smo navikli na TV npr.
 
Odgovor na temu

crnibombarder
Digitalni fotoaparati

Član broj: 23704
Poruke: 988
212.200.241.*

Sajt: pcfoto.biz


+6 Profil

icon Re: Canon A630 Problem sa zvukom01.02.2007. u 21:57 - pre 209 meseci
Aparat je potpuno ispravan,a zvuk koji cujes postoji na svim kompaktima u nekoj meri.Cuje se u pozadini,u jedankim periodima,kratko,kao neki shum...Ne moze foto-aparati i odlicna kamera,nazalost.
 
Odgovor na temu

res5ct
Serbia

Član broj: 100874
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Canon A630 Problem sa zvukom02.02.2007. u 02:34 - pre 209 meseci
Ja znam da ne moze u jednom foto aparat i kamera, ja u principu necu toliko ni da koristim foto-aparat kao kameru ali nadje se pri ruci... Mozda to jeste tako kao sto kazes da se na svim aparatima cuje u pozadinu sum u jednakim intervalima ali onda je to kod mene veoma mnogo izrazeno, imao sam prilike da isprobam canon-ove aparate A520, A75, A85, G5 i na nijednom od njih ne postoji zujanje i sum kao kod mene!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon A630 Problem sa zvukom

[ Pregleda: 1201 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.