Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

C# dobijanje liste fajlova iz dva direktorijuma

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: C# dobijanje liste fajlova iz dva direktorijuma

[ Pregleda: 3102 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mLAN
Novi Sad

Član broj: 85738
Poruke: 404



Profil

icon C# dobijanje liste fajlova iz dva direktorijuma07.02.2007. u 14:19 - pre 209 meseci
Mozak blokiro.
Treba da dobijem listu fajlova iz dva direktorijuma u okviru jedne iteracije.
Dakle mogao bih uraditi:

Code:

foreach(FileInfo file in dir.GetFiles())
{
....
}

foreach(FileInfo file2 in dir2.GetFiles())
{
....
}


Ali mi treba da fileInfo sadrži listu fajlova i iz jednog i iz drugog direktirijuma.

foreach(FileInfo fileInfo in (dir1 + dir2).GetFiles()) naravno prijavljuje grešku, ali sam napisao samo da bi se bolje razumelo šta želim.
Hvala na pomoći
 
Odgovor na temu

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
*.ptt.yu.

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: C# dobijanje liste fajlova iz dva direktorijuma07.02.2007. u 14:54 - pre 209 meseci
A zasto u jednoj iteraciji ? Mislim, zasto ne napravis ArrayList i napunis ga sa FileInfo objektima prvog folder, a onda i iz drugog i na kraju ces imati fajlove iz oba foldera ?!
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
Odgovor na temu

mLAN
Novi Sad

Član broj: 85738
Poruke: 404



Profil

icon Re: C# dobijanje liste fajlova iz dva direktorijuma07.02.2007. u 22:56 - pre 209 meseci
Rešio sam to na drugi način. Zbog načina na koji radi aplikacija koju moj program analizira, pomerio sam sve fajlove iz prvog dir-a u drugi tako da mi je bila dovoljna samo jedna fajl lista.

P.S. U pravu si za ArrayList, mada ti to već znaš ;)
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: .NET Desktop razvoj :: C# dobijanje liste fajlova iz dva direktorijuma

[ Pregleda: 3102 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.