Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Frižider GORENJE K337, kvar kućišta

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Frižider GORENJE K337, kvar kućišta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18803 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivan_sim
ivan savic
frigomehanicar,serviser bele tehnike
krusevac

ivan_sim
Član broj: 204327
Poruke: 641
93.87.33.*



+32 Profil

icon Re: Frižider GORENJE K337, kvar kućišta22.05.2009. u 00:08 - pre 181 meseci
ja bih ti ipak savetovao nesto drugo, a to je da pozoves neki drugi servis i da se ispita st je kvar na tom aparatu.
Sta ako se neka buksna otkacila i izgorela?Mozda je taj isparivac stvarno los ali gledanje u pasulj nije isto sto i konstatovati sta je kvar.
Mozda je neka banalna stvar recimo buksna od 3 dinara a ti odmah da kupis drugi frizider a neznas sta je kvar na tom tvom.
Jos jedna stvar sto se desava redovno kod tih novih frizidera je da termostat je loseg kvaliteta i brzo crkava.Ako je kojim slucajem on zamena ti je 10 - 15 eur...


Mislim da ti je bolje prvo proveriti sta je stvarno kvar pa onda odluciti da li da se popravlja ili kupuje nov aparat.

Ponuda klima uredjaja na:
http://www.facebook.com/sim.sbt
SERVIS BELE TEHNIKE "SIM"
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.ptt.yu.



+334 Profil

icon Re: Frižider GORENJE K337, kvar kućišta23.05.2009. u 21:04 - pre 181 meseci
Pre par meseci sam se sreo sa jednim Whirlpool kombinovanim koji je imao slican problem (stvarao se led na jednoj strani).Uzrok se vidi na slici,propala izolacija.Tacnije,plastika kojom je prekriven isparivac je popucala,voda usla u izolaciju i eto problema...
Ako se led stvara mestimicno po isparivacu,onda je ili u pitanju manjak freona ili propala izolacija,a ako se stvara ravnomerno,onda nesto nije u redu sa otapanjem odnosno termostatom.Sto se tice Whirlpool-a,Ariston-a i Indesit-a,ta tri brenda bih gledao da izbegnem na svim poljima.



Evo i jedan Gorenje "No Frost",star par godina.Kako su samo kvalitetno spojene te cevi...



Sve ovo sam napisao cisto da se zna kakav je kvalitet danasnjih uredjaja,nebitno koji je brend u pitanju.Kao sto rece Paja Patak,treba uzeti uredjaj sa sto duzom garancijom...

[Ovu poruku je menjao gti2 dana 23.05.2009. u 22:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Frižider GORENJE K337, kvar kućišta

Strane: 1 2

[ Pregleda: 18803 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.