Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta

elitemadzone.org :: MadZone :: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 40663 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Lisinac
Atlanta, USA

Član broj: 781
Poruke: 129
*.ikomline.net.

ICQ: 53095739


Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta27.02.2007. u 20:14 - pre 208 meseci
Citat:
vladd
Govorimo o mladim ljudima, kojima su pune usi bajkovitih prica, i koji su zarad nekih ciljeva, spremni na celodnevni rad, i posebnu organizaciju zivota.


Iz te bajke ce se kad tad probuditi, ovde ili preko. Gde to ima da ne radis po ceo dan i da prema tome ne uskladis organizaciju zivota?? Pricam o postenom radu...

Citat:

A gde god da odu, stranci su. I kada dodju iz malog mesta u BG, svi ih gledaju kao dosljake, a kako li je tek u sredinama, gde je ostrija borba za karijeru, platu, poziciju.


Veci si dosljak na relaciji npr. Krusevac- Beograd, nego Krusevac- Atlanta, USA. Ovo je iz licnog iskustva, a ako otvoris drugu temu napisacu ti zasto...

Citat:
I nista se ne "daje", ni posao ni plata, vec se zasluzuje, i posao i plata, koja se snazno zaradjuje, nije garantovana, osim u minimalnom iznosu, a ako ne zele da plate "minimalni" iznos, sledi pedala, pa makar bio i doktor nauka.


Ovo je lepo receno- prvi deo recenice, ali mi se cini da si napisao u negativnom kontekstu...

Citat:
P.S. Izviljavam se, ovo je veliki off, na temu, mozda je bolje napraviti novi tred.


Pravi novi tred!


ON TOPIC:

Mislim da treba pokrenuti akciju protiv korupcije u skolstvu jos od osnovnog obrazovanja. Deca od 7. godine zivota gledaju kako se zavrsavaju stvari, uz podrsku roditelja. Nije ni cudo sto im posle vise od decenije obrazovanja izgleda OK dati nekom kretenu xxxx evra da bi se polozio ispit... Prvo se razrednom donosi kafa i sitni "znakovi paznje" da bi djak bio vukovac, onda kada uspe da upise srednju skolu koju je hteo (jer je vukovac) nastavnicima u knjizicu pred zakljucivanje ocena stavi kesh, a zeljene ocene se napisu obicnom olovkom... Zavrsi se srednja, upise se fakultet i onda se svi cude kako je to ODJEDNOM normalno studentima da placaju ispite...




 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1365 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta27.02.2007. u 20:18 - pre 208 meseci
Jel zna neko od starijih, jel bilo toga prije? Mislim konkretno na skolstvo i ovo sto je Marko napisao. Da ne sirimo pricu previse...
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Eric Wynn

Član broj: 123598
Poruke: 6
*.BVCOM.NET.



Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta27.02.2007. u 21:14 - pre 208 meseci
Ma bilo je uvek, i uvek ce biti... samo je ovde pitanje o kolicini. Tj. danas u Srbiji gde god se okrenes vlada korupcija. Hvala bogu pa su makar uspeli jedan fax da ociste. Nadam se uspesnom produzetku akcije u Beogradu (mozda su to samo pusti snovi).

Sta reci kad dekan(ka) vozi jedan od novijih modela BMW-a u Kragujevcu (bas me interesuje koliko ih ukupno ima u Kragujevcu), a svima je jasno da od "plate" to ne moze da kupi ni za 100 godina... znaci otvoreno ih zabole, veruju da za njih nema zakona i da su iznad svega (jer su verovatno delili diplome po MUP-u i raznim sudovima, sluzbama) pa racunaju da su "bezbedni" jer imaju veze i vezice. E ta cinjenica govori o stepenu korupcije... kad se naocigled svih, niko od njih ne glibi da pokaze koliko "ima para", i pritom ne dozivljava javnu osudu, niti je to bilo kome cudno... podrazumeva se

Srbija™
A što trčiš kad je zeleno?
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta27.02.2007. u 22:24 - pre 208 meseci
Citat:
Tyler Durden: Jel zna neko od starijih, jel bilo toga prije? Mislim konkretno na skolstvo i ovo sto je Marko napisao. Da ne sirimo pricu previse...

Ne znam koliko pre te zanima Nisam toliko mator da bi znao kako je bilo za vreme druga Tita, ali iz priča meni bliskih ljudi zaključujem da jeste bilo isto. Naročito su tome bila podložna tzv. isturena odeljenja (čuveno studiranje uz rad). Čak sam se toliko toga naslušao na tu temu da jednostavno ne verujem da je ijedna diploma stečena na takav način pošteno zarađena (šta god to značilo). Znači vođenje profesora na večerinke i razne druge provode, drastično sniženi kriterijumi, pa i direktno potplaćivanje... Ništa novo. Kako nekad tako je i sada, čak se ni mehanizmi nisu mnogo promenili.

Za ozbiljnije fakultete znam samo da je uvek bilo burazerskih varijanti (govorim o '80-tim godinama).
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.240.*



+629 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta27.02.2007. u 23:31 - pre 208 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Nema tu nikakvih kafanskih teoretisanja - mogucnosti jednom obrazovanom coveku su na zapadu nebrojeno puta vece nego u Srbiji, i to bas u domenu istrazivanja/nauke - primeti da se uopste ne doticem novca - bogat verovatno mozes biti svuda ako si snalazljiv, ali niti je svako snalazljiv niti svako to zeli - imas masu ljudi koji samo zele da budu pronadjeni u svom zivotu, i da imaju stabilan zivot i mogucnost da zasnuju porodicu.

Fakat. Malo teže je zasnivanje porodice, ako ubrajamo i decu u porodicu, ali i to se reši, u nekoj godini života sa izvesnim žrtvama (žena ne radi, daycare, ili vrlo čest rent-a-mama/tašta service )
I ostaje negativna činjenica da si večno auslaender...
Sve u svemu karijera, usavršavanje, pare - up porodični i socijalni život - down.
Pa kom je šta bitno.

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7176 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 07:28 - pre 208 meseci
@MyWay,

Ne znam, mozda si u pravu, ali primetio sam da nasi ljudi bas imaju puno dece po inostranstvu (2 prosek, a cesto i 3+)... bar ta ekipa sa kojom ja imam kontakta, a spadaju u taj "poslednji talas" emigracije, dakle hi-tech emigracija u poslednjih 15-tak god.

Mislim da je off-topic za ovu temu, ali ako saberes i oduzmes, lakse je imati decu u inostranstvu ako spadas u tu grupu ljudi (dakle, radis neki posao koji zahteva VSS) - cisto onako, neutralna procena - mada.. mozda i gresim - kako nisam ozenjen i nemam decu, nisam bas merodavan da o tome sudim :-)

Citat:

I ostaje negativna činjenica da si večno auslaender...


Meni recimo to bas odgovara, to mu ipak dodje samo stvar nekih licnih zelja kako zelis da se osecas.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

hakinen
kragujevac

Član broj: 30133
Poruke: 1182
*.dynamic.sbb.co.yu.



+2 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 13:09 - pre 208 meseci
Citat:
Tyler Durden: Jel zna neko od starijih, jel bilo toga prije? Mislim konkretno na skolstvo i ovo sto je Marko napisao. Da ne sirimo pricu previse...

evo bas nam je danas pricao profesor kako je u njegovo vreme znaci pre 20-30 godina kruzila prica da se mogu kupiti ispiti na pravima i na medicini u kragujevcu, znaci postojalo je to i postojace uvek!!!
Samo objasnjava on kako je kod nas sve iskrivljeno, i kako su ljudi zavidni, kaze on pa sta ako je neko od profesora kupio novi auto koji vredi lupam 20000e ili vise ( dobro onaj bmw za 70k je mnogo ...), to treba da bude normalno, jel je on profesor i on je ogledalo drzave, i profesor i treba da ima dovoljno novca da kupi takav auto, e sad problem je sto bi svi da se voze u tako skupim automobilima a da se ne potrude ni malo ( da zavrse osnovnu i dosta ) e pa ne moze tako!!!
Mada opet kaze on, sto toga nema na prirodnjackim fakultetima ( masinstvo, matematika, etf...)???
zato sto ako studiras prirodne nauke, ti moras to i da naucis, jel ti to dalje treba, ako hoces da se bavis tim poslom, a dok ako studiras drustvene nauke ( ekonomija, prava...), nije toliko bitno jel dalji tvoj posao se svodi na praksu!!
ZASTAVA 750LE poslednja serija 85god 950.000 primerak!
 
Odgovor na temu

Eric Wynn

Član broj: 123598
Poruke: 6
*.BVCOM.NET.



Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 13:51 - pre 208 meseci
Citat:
Samo objasnjava on kako je kod nas sve iskrivljeno, i kako su ljudi zavidni, kaze on pa sta ako je neko od profesora kupio novi auto koji vredi lupam 20000e ili vise ( dobro onaj bmw za 70k je mnogo ...), to treba da bude normalno, jel je on profesor i on je ogledalo drzave


OK, da je te pare zaradio nekim pronalaskom, napisanom knjigom, ne bi mu niko rec rekao... ali ih je zaradio kradjom i prevarom onih ostalih studenata koji zrtvuju svoju mladost da bi zavrsili fakultet... a sutra ce njihova diploma vredeti isto koliko i kupljena, tj. nista. A da negovorimo o ugledu cele zemlje... profesije, ostalih ljudi koji posteno rade.

Da li to znaci, da eto, posto su oni sposobni da kradu, a drzava im nije dala dovoljno, oni to slobodno mogu da rade? Ako je tako, ja sam fizicki jaci od 95% stanovnistva, pa odoh onda da im lomim noge i ruke, otimam lovu - jer, eto, ja sam u poziciji da to radim, i to mogu bolje da radim od drugih, a drzava mi nije dala dovoljno... kao sto su oni u poziciji da kradu i varaju. Znaci svako prema svojim "sposobnostima"... pa kom' opanci, kom' obojci...

Jadna je ova zemlja sa takvim rezonovanjem, kao sto rekoh:

Srbija™
A što trčiš kad je zeleno?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7176 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 14:05 - pre 208 meseci
Citat:

Samo objasnjava on kako je kod nas sve iskrivljeno, i kako su ljudi zavidni, kaze on pa sta ako je neko od profesora kupio novi auto koji vredi lupam 20000e ili vise ( dobro onaj bmw za 70k je mnogo ...), to treba da bude normalno, jel je on profesor i on je ogledalo drzave, i profesor i treba da ima dovoljno novca da kupi takav auto, e sad problem je sto bi svi da se voze u tako skupim automobilima a da se ne potrude ni malo ( da zavrse osnovnu i dosta ) e pa ne moze tako!!!


Nema nikakvih problema da profesor vozi i Ferrarija, pod uslovom da je do njega dosao na zakonit nacin.

Uzevsi u obzir da je doticna persona umesana u nesto sto ima veze sa grubim krsenjem zakona, ako se utvrdi da je kriv i da je novac utrosen izmedju ostalog i na taj auto - cenim ne samo da nema prava da vozi taj auto, nego treba biti lisen i prava na slobodu :-)

Toj ekipi bi ne samo trebalo oduzeti svu nelegalno stecenu imovinu i srpati ih iza resetaka, vec od njihovih para finansirati ponovno ispitivanje svih ljudi ostecenih sa tom devalviranom diplomom - posto su oni svojim kriminalom obezvredili diplomu svog fakulteta, bilo bi korektno da sada plate ispitivanje znanja bilo gde i bilo kome ostecenom ko zeli da stekne diplomu sa kojom moze da uradi nesto vise od brisanja pozadine posle velike nuzde.

Ako nemaju para... pa lepo, proda se njihova nepokretna imovina, kao sto se radi sa svim organizovanim kriminalcima u civilizovanom svetu... verujem da je imaju podosta.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
147.91.1.*



+5251 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 14:33 - pre 208 meseci
Dobar ti je primer kaznjavanja, medjutim, problem je, najveci, sto stetocine, da bi uzele koju hiljadarku, najcesce prave deset puta vecu stetu. I rehabilitacija fakulteta ce trajati godinama, pa sa sve bubrezima da ih prodamo, nema sanse da se delic nadoknadi.

Tako upropascavaju institucije, fabrike, gde god se "lociraju", a da bi se takva kriva drina ispravila, potrebne su godine i pare.

Jedna solidna kazna, sa ukidanjem gradjanskih prava, pa da do kraja zivota razmisljaju o svojoj sposobnosti. To bi malo uozbiljilo i ostale, koji su se trenutno pritajili, a ne da posle osnivaju "nezadovoljne stranke", pa da se vracaju na scenu kroz politiku..

Poz
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 16:56 - pre 208 meseci
U moje vreme se suskalo da Arapi (od kojih je na deset bio obicno jedan sposoban da polozi tezi ispit)
kupuju teze ispite na ETF-u, za par hiljada USD. Cinjenica je da su nekako prolazili godinu za godinu,
iako smo ih znali kao ograniceno sposobne (sve zbog jezicke barijere, a neke i nevezano za taj faktor).

Za obicnu raju, nas ostale sam siguran da nikome kupovina ispita nije padala na pamet. Prvo, vremena
su bila takva da u proseku nije bilo velike zurbe da se zavrsi fakultet. Skola je bila besplatna, a zezati
se po KST-u koju godinu vise nije bila mnogo strasna stvar za vecinu. Drugo, ljudi koji su dosli na fakultet
su bili prilicno kvalitetni. Trece, suma od nekoliko hiljada dolara je za vecinu bila ipak dobra lova da bi se
bacala na nesto sto se inace dobija za dzabe ako se dobro zagreje stolica. Cetvrto, plate profesora su
bile sasvim zadovoljavajuce, a ugled profesorskog zvanja nesto sa cime bi se samo budala poigravala.

 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
213.244.197.*

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 17:42 - pre 208 meseci
Na žalost, ja imam utisak da se krug korupcije zatvorio. Ljudi koji su ranije na sumnjiv način došli do diploma sada zauzimaju ključne pozicije u državnoj upravi, javnom sektoru, obrazovnim institucijama. I naravno da im sada nije u interesu da postoji zdrava konkurencija gde će sposobni da dođu do izražaja, a naročito im ne odgovara da se korupcija otkriva (jer ko zna, možda i njihova zvanja i znanja dođu pod znak pitanja). Devedesetih je iz zemlje pobegao veliki broj mladih i obrazovanih ljudi, upravo onih koji bi trebalo da budu nosioci promena. To su ljudi koji bi sada, u svojim najboljim godinama, trebalo da zauzimaju vodeće pozicije u društvu, a koje sada okupiraju mediokriteti. Krenite od opštinskih uprava i javnih preduzeća pa do vrha države i diplomatije. Svuda je negativna selekcija odradila svoje. Partijski aparatčici su tamo gde bi trebalo da budu profesionalci. I ta spirala nas vuče sve dublje i dublje. Korupcija u obrazovanju vodi ka korupciji u pravosuđu, korupcija u pravosuđu sprečava suzbijanje korupcije u administraciji i privredi, a korupcija u administraciji usporava ekonomski razvoj, i onda nema dovoljno para za profesore što opet pospešuje (i opravdava!) korupciju u obrazovanju. I sad to vrzino kolo negde treba da se prekine. Samo je pitanje: gde!?

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 20:18 - pre 208 meseci
Sve si lepo definisao, samo da dodam, ne samo "partijski aparatcici", nego i teritorijalni klanovi, i porodicne(i kumovske) grupacije. A radi "bezbednosti", uspesno, klanski, "pokrivaju" vise partija.

Dobrodosli u Srbiju, ali, bar sve vise ljudi vidi, prepoznaje...
 
Odgovor na temu

Alter Ego
null
Pančevo

Član broj: 1880
Poruke: 453
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.tridenet.com


Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 20:21 - pre 208 meseci
... i odlazi
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta28.02.2007. u 22:52 - pre 208 meseci
Citat:
vladd: ... problem je, najveci, sto stetocine, da bi uzele koju hiljadarku, najcesce prave deset puta vecu stetu....


Ovo je najtacnija i najbolnija definicija srpske propasti - u ovu jednu recenicu je stalo sve sto nas je snaslo.
 
Odgovor na temu

SindzaBG
SindzaBG
Beograd

Član broj: 68931
Poruke: 677
*.adsl-1.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta14.03.2007. u 06:08 - pre 208 meseci
Već od aprilskog ispitnog roka, studenti Beogradskog univerziteta polagaće ispite javno u amfiteatrima, a ne u zatvorenim kabinetima. Komisija koja ispituje studente mora imati najmanje dva člana, a svako pitanje i odgovor biće snimljeni na audio ili video-traci.

- Svi ispiti će biti javni. Predložićemo i da se najveći deo ispita polaže pismeno kako bi svaki student imao pisani trag o znanju koje je pokazao. Ne sme više biti polaganja ispita u četiri oka u zatvorenim profesorskim kabinetima jer to u startu izaziva sumnju - rekao je juče Slobodan Vuksanović, ministar prosvete i sporta.

Zbog poslednjih neprijatnih dešavanja na Univerzitetu u Kragujevcu, juče je održan zajednički sastanak predstavnika Studentske unije Srbije, Saveza studenata Beograda, Branka Kovačevića, rektora Beogradskog univerziteta i Slobodana Vuksanovića, ministra prosvete i sporta. Dogovoreno je da se hitno usvoji pravilnik o polaganju ispita i pravilnik o disciplinskoj odgovornosti profesora, a spreman je i prednacrt etičkog kodeksa koji propisuje pravila ponašanja univerzitetskih profesora. Pravilnik o disciplinskoj odgovornosti studenata već je usvojen.

- Korupcija u obrazovanju je najpogubnija jer lekar, pravnik ili arhitekta koji završe fakultet, a nemaju znanje, mogu da izazovu katastrofalne posledice za celo društvo - rekao je Vuksanović.

Rektor Kovačević je upozorio da se mora sprati ljaga sa Beogradskog univerziteta i srpskog obrazovanja.

- Naš univerzitet kao najstariji ima posebnu odgovornost da prvi počne sistemsku borbu protiv zla koje se zove korupcija, a nadamo se da će ove pravilnike uskoro usvojiti svi univerziteti u Srbiji - poručio je juče Kovačević.

Predstavnici studentskih organizacija rekli su da prvi put imaju konferenciju u zgradi Vlade Srbije.

- Dobro je što će konačno biti usvojen i pravilnik o disciplinskoj odgovornosti profesora. Do sada se znalo kako se mogu kazniti studenti koji dođu na predavanja pijani, ali ne kakve su sankcije za profesore koji predaju u alkoholisanom stanju - rekao je Nemanja Raković iz Studentske unije Srbije.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta14.03.2007. u 08:05 - pre 208 meseci
Prostim zakljuckom o sadasnjem sistemu polaganja ispita(jedan dan ispitnog roka se ispituje mnogo studenata iz nekoliko desetina predmeta i tako ceo ispitni rok od 7-30 dana, zavisno od roka) moze se videti da ne postoji navedena mogucost polaganja u amfiteatru. Fizicki je nemoguce to postici. Treba snimiti svako polaganje, a gde ce svi ti studenti u isto vreme biti ispitani kad nema toliko amfiteatara? Da ne pricam o problemu skladistenja snimaka. To su desetine hiljada sati. Zar ce ih brisati odmah posle polaganja?
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
193.47.77.*



+7176 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta14.03.2007. u 08:53 - pre 208 meseci
Citat:

Zar ce ih brisati odmah posle polaganja?


DVD-ovi su jeftini, a na jedan moze stati bar 10 sati u nekom VHS-quality standardu... na kraju krajeva, verovatno ce studenti placati i taj DVD kroz nekakvu "uplatu za polaganje ispita" i sta ti ja znam ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
*.henleymediagroup.com.



+5 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta14.03.2007. u 09:20 - pre 208 meseci
Kakve su to budalastine sa kamerama?

Zasto odma ne ubacimo detektor lazi u ucionicu, kao i prostoriju za ispitivanje sumnjivih subjekata u podrum (sa sve reflektorima i 1-way ogledalom).

Svasta...

Od tog "veliki brat" sistema nema nista.

Treba prosto olaksati prijavu korupciju nadleznim organima. Mozda cak uvesti novcanu nagradu ako se tvrdnja dokaze na sudu.

Uvesti "falsh" studente, koji ce da nude mito profesorima, isto nije tako losa ideja.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta14.03.2007. u 12:36 - pre 208 meseci
Citat:
milanche: Ovo je najtacnija i najbolnija definicija srpske propasti - u ovu jednu recenicu je stalo sve sto nas je snaslo.
Jeste, a i resenje problema je isto tako jednostavno i isto staje u jednu recenicu - stetocine, to jest, gamad, nemilosrdno unistiti, u svim sferama drustva, kao sto se svaka gamad unistava.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uhapšeni profesori Pravnog fakulteta

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 40663 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.