Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dali je covek ikada bio na mesecu?

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Dali je covek ikada bio na mesecu?
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)

[ Pregleda: 5070 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Spavac_na_Chatu
Marko Kozic
Senta - Beograd

Spavac_na_Chatu
Član broj: 87473
Poruke: 128
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 263724169


+1 Profil

icon Dali je covek ikada bio na mesecu?23.02.2007. u 13:04 - pre 208 meseci
Video sam temu gde je komentarisano dali su ameri bili na mesecu i poceo sam malo da istrazujem okolo dali je covek u opste bio na mesecu i naisao sam na jedan sajt gde su opovrgnute sve teorije da je covek bio na mesecu i ima mnogo mnogo dokaza pre svega same slike, fizika itd. Koga zanima moze da pogleda na i zeleo bi da cujem vase komentare.
http://www.lunaranomalies.com/fake-moon.htm

Znaci neverovatno je koliko lazu ljude, Zasto kada ce se uvek naci neki pametan fizicar i astronom da ih razotrkije i sjebe. Mislim ja nisam mnogo dirnut sa ovim laganjem navikao sam na nase politicare tako da se nebi iznenadio sutra da mi kazu da ja ustvari nisam Marko Kozic. hehe uzivajte i pazljivo procitajte tekst.
Imam jos mnogo toga da naucim
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.static.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Dali je covek ikada bio na mesecu?23.02.2007. u 13:55 - pre 208 meseci
Bilo je u podforumu "Nauka" par sličnih tema sa ovom tematikom, dosta se diskutovalo o tome, čak je neki član i kačio slike iz Nase gde se simulira stanje i uslovi na mesecu, pa ako te zanima šta se pisalo potraži tamo teme.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Dali je covek ikada bio na mesecu?23.02.2007. u 14:02 - pre 208 meseci
Citat:
Spavac_na_Chatu:Znaci neverovatno je koliko lazu ljude, Zasto kada ce se uvek naci neki pametan fizicar i astronom da ih razotrkije i sjebe. Mislim ja nisam mnogo dirnut sa ovim laganjem navikao sam na nase politicare tako da se nebi iznenadio sutra da mi kazu da ja ustvari nisam Marko Kozic. hehe uzivajte i pazljivo procitajte tekst.


Nemoj baš svakom da veruješ, i ti što razotkrivaju su razotkriveni.

http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_Moon_Landing_hoax_accusations
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Dali je covek ikada bio na mesecu?23.02.2007. u 14:51 - pre 208 meseci
Kao sto Deda rece, ima vec tema o tome. Ako nekog ne mrzi neka nadje i spoji, ako ne -> /dev/null
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Dali je covek ikada bio na mesecu?
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)

[ Pregleda: 5070 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.