Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

letovi beograd-stokholm

elitemadzone.org :: MadZone :: letovi beograd-stokholm

[ Pregleda: 5450 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markosek

Član broj: 111684
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon letovi beograd-stokholm13.03.2007. u 16:03 - pre 208 meseci
da li neko moze da mi pomogne..... isao bih u aprilu <<BG-STOKHOLM>> najjeftinija kombinacija avionom..........................................................................POMOC I HVALA UNAPRIJED
 
Odgovor na temu

vukad
Switzerland

Član broj: 44086
Poruke: 129
*.s3.kth.se.



+14 Profil

icon Re: letovi beograd-stokholm13.03.2007. u 16:55 - pre 208 meseci
Iz Budimpeste do Stockholma lete Sterling i Wizzair, pri tome Wizzair leto do Skavste, malog aerodroma 100 km od Stockholma odakle moras da hvatas aerodromski autobus do centra, povratna karta je 200 kr (oko 22 eur). Sterling (www.sterling.dk) leti do Arlande (glavnog aerodroma) odakle mozes i gradskim prevozom do centra za nekih 30tak kruna. Takodje mozes Germanwings-om iz Beograda do Kelna pa onda od Kelna do Stockholma istom kompanijom. Ovo verovatno dodje skuplje, a moguce da moras i da nocis u Kelnu sto nije toliko lose ako bi malo da obidjes grad.
Ja obicno idem Sterlingom, ponekad imaju jako jeftine karte ali mislim da si zakasnio, april je blizu, jeftine karte se kupuju mesecima unapred.
 
Odgovor na temu

markosek

Član broj: 111684
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: letovi beograd-stokholm16.03.2007. u 00:03 - pre 208 meseci
hvala,druze upravo gledam kako ce me odrati koja kompanija......javicu ti sta mi se dogodilo
 
Odgovor na temu

markosek

Član broj: 111684
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: letovi beograd-stokholm16.03.2007. u 00:07 - pre 208 meseci
a jel ima neka varijanta WIENNA- STOCKHOLM???
 
Odgovor na temu

vukad
Switzerland

Član broj: 44086
Poruke: 129
*.swipnet.se.



+14 Profil

icon Re: letovi beograd-stokholm16.03.2007. u 07:36 - pre 208 meseci
Iz Beca samo SAS i Austrian i dosta su skupi. Nego ako ces da se lomatas imas i varijantu da iz Budimpeste letis Wizzair-om do Frankfurt-Hahn-obicno su te karte jeftine. Iz Hahna imas dva leta dnevno do Stockholma (Skavste), Ryanairom za nekih 20 eur pa navise, zavisno od datuma. Ako imas srece sa datumima mozda te sve sa prevozom do Budimpeste i sa Skavste do Stockholma izadje manje od 150 eur, ali ces putovati ceo dan.
 
Odgovor na temu

Carlito Brigante

Član broj: 38907
Poruke: 110
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: letovi beograd-stokholm16.03.2007. u 20:24 - pre 208 meseci
Za transfer Bgd-Budimpesta, ukoliko se odlucis za tu varijantu, preporucujem agenciju Gea-tours, imam samo pohvale za njihovu profesionalnost. Koristio sam njihove usluge 4 puta. Dolaze po tebe i vracaju te do kuce. Povratna karta je 60 evra i za ~6 sati se stize do Budimpeste.
I did it my way!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: letovi beograd-stokholm

[ Pregleda: 5450 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.