Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?

elitemadzone.org :: MadZone :: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?
(Zaključana tema (lock), by StORM48)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49673 | Odgovora: 129 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Machiavelli...
Đorđe Đokanović
IT Support Engineer II
www.amazon.com
Philadelphia

Machiavelli...
Član broj: 90589
Poruke: 672
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/dorde..


+92 Profil

icon Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?16.03.2007. u 18:46 - pre 207 meseci
Pokusacu da budem kratak da ne zamaram ni Vas a ni sebe pisusi. Sve u svemu, raspredamo vec jedno duze vreme par nas ortaka o jedno 10-ak riba koje nam se na ovaj ili onaj nacin vrzmaju po zivotima... U proteklih, recimo 5 godina, nalecem na devojke od 25+ leta koje su nevine, sto samo po sebi nije toliko strasno(mozda joj se jos niko nije svideo ... otkud znam). I sve to ne bi bilo toliko strasno da bar te devojke planiraju ili rade na tome da to promene. Aj recimo u ovom postu zadrzacu se na 3, koje otprilike najbolje poznajem od 10-ak koliko pomenuh (ovaj ortak, inace svaler, zna ih mnogo vise)...

Sve tri, reko' bih lepe devojke, 25,26.. god, lepo gradjene, sto bi rekli dobra riba - SEX NIKAD. Vazna karakteristika svih 10-ak je da je to gotovo nemoguce znati ako ih znas godinu, dve... Jednostavno sve izlaze u grad, piju, ponekad dunu, nazigled sve normlano ali kad dodje do toga da bi trebala da se svuce tu sledi povlacenje. Imaju one i po neke momke ali nema sanse... Vide ljudi da od sexa nema nista i pobegnu (nismo bre u 7 razredu, a i tad po neko ebe)...

Verovatno se pitate pa to je normalno, eto po neka luda pa nece... NEgo ljudi il sam ja lepak za takve ili bre u ovoj zemlji ovakvih ima koliko hoces!?

Konacno ja mislim da su one slucajevi za psihijatriju, ja sam gotovo ubedjen da one same (ne mislim na same bez muskaraca, nego bez strucne pomoci) ne mogu da rese taj problem koji je ocigleno u glavi. Prosto ne bi verovali kada bi ih videli, gotovo sve normalano flert, zuga zez ali SEX no no...

Koji im je bre moj?

Jel imao neko slicna iskustva "masovnog pojavnog oblika"? U prevodu da postaju pravilo a ne izuzetak?
Having an idea is like being in a nutshell, but exchanging idea and collaborate
with
others is like being in infinite ocean of knowledge.
________________________________________________________________
____

Veruj u sebe. Ako ti neces, ko hoce?!

„Bolje živeti 100 godina kao milioner, nego sedam dana u bedi.“
 
0

downer

Član broj: 29779
Poruke: 351
77.46.236.*



+5 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?16.03.2007. u 19:28 - pre 207 meseci
možda su homoseksualne
možda nemaš sreće
možda su hrišćanke, pa neće pre braka


ko će znati...


što jedan moj drugar reče za jednu curu:

"možda je u fazonu 'pojuri me dva puta, da ne ispadnem kurva'"

 
0

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?16.03.2007. u 20:31 - pre 207 meseci
Mozda jednostavno nemas srece. Ja iskreno znam samo 2 koje imaju 25+ a nisu nikad imale sex. Obe su knjiski moljci. jedna studira medicinu, ima sve 10-ke i stvarno je smor. Vec je dobila tikove od citanja anatomije i sl. knjizica. Druga studira pravo, ima 75 kg i realno, nije uopst eprivlacna ni ponasanjem ni izgledom. Nisam kompetentan da tako ocenjujem ali to ej moje licno misljene iz onog sto sam mogao primetiti. Jbg, svaki tip hoce dobru ribu i obrnuto. Samo sto ribe mogu da se zadovolje i muskarcem koji lose izgleda a ima kesa, dok je obrnuto situacija veoma retka...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 03:34 - pre 207 meseci
Citat:
fanfon: Samo sto ribe mogu da se zadovolje i muskarcem koji lose izgleda a ima kesa, dok je obrnuto situacija veoma retka...

Ma pricas gluposti, pa i "riba koja naj losije izgleda" nek obuce minic od dva prsta i ubaci megabrus ispod prednjeg trapa i ima barem trojica da je startuju. Cak i meni licno izgled nije presudan kod devojke - kad se ugasi svetlo nema neke bitne razlike.

Citat:
Machiavelli...: Konacno ja mislim da su one slucajevi za psihijatriju, ja sam gotovo ubedjen da one same (ne mislim na same bez muskaraca, nego bez strucne pomoci) ne mogu da rese taj problem


Pa, zao mi je sto to moram da ti kazem, ali nemaju one problem vec ti.

Naime, ako nisi znao u toku je TRECA SEKSUALNA REVOLUCIJA. Verovatno nisi cuo za to pa da pojasnim... Na pocetku bese ono... seks pre braka = sramota, da se dvoje polube na ulici = nedopustivo, suknja iznad kolena = nemoralno oblacenje i tako to. Onda je dosla prva seksualna revolucija. Tada se vise niko nije cudio sto se momak i devojka po'vataju i pre braka, sto se poljube na ulici, sto se nose mini suknje. To je postalo normalno. Nenormalno je bilo jedino kad to rade 2 osobe istog pola. A onda je dosla druga seksualna revolucija i to je postalo savrseno normalno - niko se vise narocito ne cudi kad vidi 2 pedera, 2 lezbejke ili bilo koju slicnu kombinaciju. E, sada se desava treca seksualna revolucija - kad se ona zavrsi, bice sasvim normalno kad neko nece da se *ebe ni sa kim.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 10:11 - pre 207 meseci
Momci, tema je bila privremeno u Arhivi, jer balansira na granici ukusa i pameti... tako da pazite šta pišete. iako je ovo MZ.

Supermod Shadowed je napomenuo da bio ovaj član Pravilnika ES-a mogao da vam malo pomogne:

Citat:
6. Ne tražite da Vam neko radi domaći zadatak

Ne očekujte da bilo ko obavezno odradi sav posao umesto Vas! Rado ćemo pomoći oko svakog problema u slučaju da Vam "gori pod nogama", pred neki ispit ili posao, ali morate da pokažete na delu da ste u stvari krenuli sa radom i zastali pošto ne znate kako dalje. Ako samo navedete zadatak i specifikacije, u zavisnosti od raspoloženja članova na forumu, možda će se naći neko da odradi kompletan posao, ali pošto to zavisi od entuzijazma samih članova, ne postoji garancija da će se i dogoditi! [ES] posetioci će Vam pomoći da bolje SHVATITE problem sa kojim ste suočeni, ali ponešto morate i sami da uradite!


Potpuno se slažem sa tim.

Pozdrav!
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 10:47 - pre 207 meseci
Nisam ja to rekao, tako da nema potrebe da mi stavljas reci u post.
 
0

ton_majstor

Član broj: 36874
Poruke: 4531
*.adsl.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 10:52 - pre 207 meseci
Evo, šalio sam se!

Pozdrav!
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.PRI.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 10:55 - pre 207 meseci
Ne poznajem niti jednu 25+ devicu...ali poznajem 27+ likove koji nikad nisu...
anti-heroin spree
 
0

BrotherInArms
Kikinda

Član broj: 138712
Poruke: 2
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 10:56 - pre 207 meseci
Ne znam što se uopšte neko čudi. Pa ko da je sex jedino važno uživanje pa da se ne može bez njega! Jednostavno, kod ljudi koji apstiniraju dolazi do preobražaja seksualne energije u neki drugi oblika tako da potiskivanja gotovo i nema.

30% ne može protiv 70%
 
0

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
*.vdial.verat.net.



+25 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 10:58 - pre 207 meseci
Ne mozemo ih kriviti sto su konzervativne.
Ja cu uvek da cenim takve devojke,mada su vecinom jaaako primitivno-zatucane.
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl-2.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 11:03 - pre 207 meseci
Znate kako kažu... Svaka budala ima svoje veselje...
 
0

BrotherInArms
Kikinda

Član broj: 138712
Poruke: 2
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 11:21 - pre 207 meseci
Citat:
Znate kako kažu... Svaka budala ima svoje veselje...
Tako je Ventura! Pokaži im! Samo mi nije jasno zašto svoj način života namećeš drugima i zašto nazivaš budalama one koji misle suprotno?
30% ne može protiv 70%
 
0

ZaMpA
Marko Kaćanski
Srbistan

Član broj: 73700
Poruke: 171
*.dialup.neobee.net.



+226 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 11:24 - pre 207 meseci
Evo jedan primer iz zivota (sto bi rekao moj profa kombinatorike )

Pre par nedelja u mom selu je procureo snimak jedne devojke(18 godina) kako radi felacio svom decku. Naravno, kao shto i ochekujete, gotovo svi stariji su reagovali u fazonu "STRASHNO kuda ide ova omladina" "ta u moje vreme se znalo reda", ali i omladina je reagovala tako shto je nju proglasila za "kurvu". I sad kad se neshto prica o njoj samo kazu "da,da to je ona kurva shto pushi k****"
Ja sam (jer sam neizlechivi nekomformista) naravno reagovao sa "shta serete, kad i vi to radite"
znaci svi to rade, a kad saznaju (ko' da ranije nisu znali) da to radi neko drugi, onda je ta "kurva".... to vam je dvostruki moral..kad ja to radim nema veze, kad neko drugi -> "kurva". I sad dolazi kvaka: niko, ama bash NIKO nije osudio momka, (on je cak i postao popularniji), a za devojku su svi rekli da je kurva

moral of the story: Da si zensko jel bi voleo da se seksash sa nekim, pa da kasnije svi govore da si KURVA!?!?! da te OSUDJUJU jer se seksash (to bi trebalo da bude neshto normalno)?!?! razmislite o ovome... ja razmishljam i muka mi je...
'rani bota pa šalji na forum
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl-2.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 11:25 - pre 207 meseci
Jeli, jes ti čuo nekad neku narodnu mudrost/uzrečicu?

Jel ti nekad neko možda rekao da se to ne shvata bukvalno?
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 11:58 - pre 207 meseci
Citat:
Fuzz: Ne poznajem niti jednu 25+ devicu...ali poznajem 27+ likove koji nikad nisu...

Mozda ih treba spojiti?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

BrotherInArms
Kikinda

Član broj: 138712
Poruke: 2
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 12:06 - pre 207 meseci
Citat:
Evo jedan primer iz zivota (sto bi rekao moj profa kombinatorike )

Pre par nedelja u mom selu je procureo snimak jedne devojke(18 godina) kako radi felacio svom decku. Naravno, kao shto i ochekujete, gotovo svi stariji su reagovali u fazonu "STRASHNO kuda ide ova omladina" "ta u moje vreme se znalo reda", ali i omladina je reagovala tako shto je nju proglasila za "kurvu". I sad kad se neshto prica o njoj samo kazu "da,da to je ona kurva shto pushi k****"
Ja sam (jer sam neizlechivi nekomformista) naravno reagovao sa "shta serete, kad i vi to radite"
znaci svi to rade, a kad saznaju (ko' da ranije nisu znali) da to radi neko drugi, onda je ta "kurva".... to vam je dvostruki moral..kad ja to radim nema veze, kad neko drugi -> "kurva". I sad dolazi kvaka: niko, ama bash NIKO nije osudio momka, (on je cak i postao popularniji), a za devojku su svi rekli da je kurva

moral of the story: Da si zensko jel bi voleo da se seksash sa nekim, pa da kasnije svi govore da si KURVA!?!?! da te OSUDJUJU jer se seksash (to bi trebalo da bude neshto normalno)?!?! razmislite o ovome... ja razmishljam i muka mi je...
I meni je muka! Još kada čujem da omladina tako idiotski razmišlja prevrne mi se želudac!
30% ne može protiv 70%
 
0

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 12:14 - pre 207 meseci
@pctel
Nisi me razumeo. Mislio sam na zadovoljenje na duze staze, a ne na par izlazaka...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
0

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 12:29 - pre 207 meseci
http://www.b92.net/zivot/vesti...07&mm=03&nav_id=236792

16. mart 2007.

Japanci apstiniraju od seksa

Japan je sve zabrinutiji zbog konstantnog pada nataliteta, a jedan od razloga za to svakako je i činjenica da veliki broj stanovnika te zemlje uopšte nema seksualne odnose.

Anketa koju je sprovelo Udruženje za planiranje porodice pokazala je da čak 39,7 posto Japanaca starih između 16 i 49 godina više od tri meseca nije imalo seksualne odnose.

U istoj anketi, koja je urađena pre dve godine, taj broj je bio za pet posto manji.

Ono što posebno zabrinjava jeste podatak da seksualne odnose nije imalo čak 34,6 posto oženjenih muškaraca.

Stručnjaci smatraju da je manjak želje za seksom posledica stresa kojem su Japanci svakodnevno izloženi na radnom mestu, ali i sve slabijoj komunikaciji među ljudima koji sve više žive u virtuelnom svetu.

Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.PRI.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 12:55 - pre 207 meseci
Citat:
bakara: Mozda ih treba spojiti? :D


Ne vredi brate. Toliko se pogube u drustvu devojaka da je to tesko recima opisati.
Jedan je doduse nasao ribu...prva devojka, prvi poljubac, prvi sex sa 27 godina...jadnica nije znala sta ju je snaslo :)
anti-heroin spree
 
0

plava_motorola

Član broj: 79223
Poruke: 175
213.244.197.*



+1 Profil

icon Re: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?17.03.2007. u 13:10 - pre 207 meseci
Moj prvi komsija 28 god. nikada nije imao sex.Razlog:nije umeo.Ja i drug mu nabacili ribu,otisli oni u sobu,poceo da je vata ali nista vise od toga.Izlazi on kaze:Ma brate neda.Aj da je neka postena,no nema ko je nije.

[Ovu poruku je menjao ton_majstor dana 17.03.2007. u 16:46 GMT+1]
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Zene bez sexa! Jel ovo "normalno"?
(Zaključana tema (lock), by StORM48)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 49673 | Odgovora: 129 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.