Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sinhroni menjaca...

elitemadzone.org :: AutoZone :: Sinhroni menjaca...

[ Pregleda: 9430 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mkvb
Marketing
Beograd

Član broj: 120575
Poruke: 180
212.62.39.*



Profil

icon Sinhroni menjaca...20.03.2007. u 08:03 - pre 207 meseci
Dobar dan prijatelji, muci me menjac, sve teze upada u drugu, pogotovo kada saltam iz viseg stepena, a vec pocinje i treca pa zadaje muke. Neki put i zakrrrci ali to je zvuk vise kao udarac nego kao krcanje! Znaci npr. iz trece u drugu: izadje iz trece bez problema i onda kao da udara u nesto i ne mogu da ubacim u drugu, ako krenem na silu upadne uz onaj udarac, sa medjugasom situacija je bolja. Ja pretpostavljam da su sinhroni a Vi me ispravite ako gresim. Koliko kosta njihova zamena, da li se isplati ili da trazim drugi menjac? ako nisu sinhroni sta moze da bude? Lamela ne proklizava, sajlu kvacila sam malo zategao tako da mi je sad preventivno vislje kvcacilo. U pitanju je Golf 1, menjac sa 4 brzine. Hvala ljudi, pozdrav
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Sinhroni menjaca...20.03.2007. u 12:20 - pre 207 meseci
Mislim da sinhroni nisu mnogo skupi, medjutim tako ih je tesko zameniti da bi ti majstor naplatio mnogo vise nego da kupis polovan menjac. Narocito taj menjac sa 4 brzine, pa to ne moze biti preko 80 EUR-a, imajuci u vidu da se menjac sa 5 brzina moze naci za 150 EUR-a. Poznajem i coveka koji bi promenio perfektan menjac jer ga nervira sto nema petu, pa ako si zainteresovan javi se da ti dam njegove kontakt informacije.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

mkvb
Marketing
Beograd

Član broj: 120575
Poruke: 180
212.62.39.*



Profil

icon Re: Sinhroni menjaca...20.03.2007. u 13:54 - pre 207 meseci
On je verovatno u BGDu, ja sam u Vrnjackoj Banji, ali ako budem menjao i ja cu da trazim onaj sa 5. Hvala u svakom slucaju
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Sinhroni menjaca...

[ Pregleda: 9430 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.