Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pitanja oko CME UF-a,Lap-Top-a,Externe Kartice?????

[es] :: Muzička produkcija :: pitanja oko CME UF-a,Lap-Top-a,Externe Kartice?????

[ Pregleda: 1683 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

silverrush
Marijan Raskovic
Arandjelovac

Član broj: 100825
Poruke: 51
91.150.100.*



Profil

icon pitanja oko CME UF-a,Lap-Top-a,Externe Kartice?????15.04.2007. u 13:16 - pre 207 meseci
Evo ustekah i ja neku kintu :)
Poceo sam kao da stekam za Novation K-Station (40000din) ali odustah jer se sabrah u sebi i odlucih kupiti CME UF i neku externu zvucnu karticu,al da valja (zavrsava pos'o)

Kada sam video u Artistu da Novation ustvari ima MIDI In & Out ali nije plug&play,tipa....bocnes na USB i to je to,odmah sam odustao jer ja ipak....nisam burzujko :)
recimo da trenutno raspolazem nekom kintom od 20000din. a cuo sam da za te pare najbolje da kupim popularnog "kineza" tj. CME UF koji ima ulaz za USB

E sad.....sta mene interesuje.....interesuje me to dal kada bocnem CME UF u USB ne kasni mnogo sa prenosom?

Interesuje me jos.....koju externu karticu da kupim a da valja za LIVE,da kad mogu i nju da bocnem u Firewire ili tako nesto a da ne brinem dal ce riknuti ili nesto slicno? Naravno da ne budu neke gromske cene!Nesto do 20000 a u najgorem slucaju do 30000din.

Primera radi,progressive trance grupa "Ticon" za LIVE koriste M-audio Firewire 410 preko koju vezu na Lap-Top pa povezu Novation Novu,Access Virus B i Evolution UC-33e pa rade izvanredno!

Jer valja ta M-audio Firewire 410 i koliko kosta?
Monitoring devices, know where you go
Mass media, total control
Digital delight, desire in megabite
Data overflow, virtual suicide
This information, is disinformation
Truth is hidden, knowledge forbidden
The structures of power, will delegate
To speak is to lie, to lie is to collaborate

Information streams, simulating dreams
Interactive mind-control, systematic overflow...
 
Odgovor na temu

uad
Beograd

Član broj: 79792
Poruke: 59
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: pitanja oko CME UF-a,Lap-Top-a,Externe Kartice?????15.04.2007. u 18:06 - pre 207 meseci
Imam M-audio Solo i uf5 godinu dana, lepo to sve radi, nema nikakvih problema ali ja to ne koristim za live nastup. Drajvere za uf moras da instaliras da bi ti radilo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: pitanja oko CME UF-a,Lap-Top-a,Externe Kartice?????

[ Pregleda: 1683 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.