Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veliki brat VIP na B92

elitemadzone.org :: MadZone :: Veliki brat VIP na B92

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 68098 | Odgovora: 163 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
77.46.224.*



+3 Profil

icon Re: Veliki brat VIP na B9204.06.2007. u 19:19 - pre 205 meseci
Ja sam ocekivao da to urade juce
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

SindzaBG
SindzaBG
Beograd

Član broj: 68931
Poruke: 677
*.adsl-2.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Veliki brat VIP na B9229.06.2007. u 18:57 - pre 204 meseci
Iako je prošlo skoro mesec dana od kraja „Velikog brata VIP“, novac prikupljen SMS glasanjem nije uplaćen u dobrotvorne svrhe.

„Nijedna kuća -Televizija B92, ‘Pink M’ i ‘Pink BIH’, kao i provajderi ‘Telekom’, ‘Telenor’, ‘Algotek’ i ‘Spinaker’ nije uplatila dogovorena sredstva prikupljena od SMS i telefonskih glasova za rialiti šou. Obećani novac (približno 100.000 evra) koji je u nekim humanitarnim slučajevima preko potreban (operacija Katarine Kranjc), ovog petka uplatiće producentska kuća ‘Emotion’“, stoji u saopštenju koje nam je poslala producentska kuća „Emotion“.
Da podsetimo, svaki od 13 ukućana izabrao je adresu na koju želi da se uplati novac od SMS glasanja. Po završetku emisije sabran je sav prihod od glasanja i podeljen na trinaest jednakih delova, kako bi se onda dodelio kako su ukućani namenili.

http://www.blic.co.yu/zabava.php?id=7022
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
77.46.203.*



+3 Profil

icon Re: Veliki brat VIP na B9226.07.2007. u 13:36 - pre 203 meseci
Pazi kad sam tek sad provalio da je tema VB ponovo aktivirana pre 26 dana pa cu i ujedno da se zahvalim korisniku koji je aktivirao temu jer o tome mogu da pricam danonocno i necu biti miran sve dotle dok gospodin ZLI ne bude odgovarao za svoja dela a ujedno i produkcijska kuca Emotion. Posteno nisam obracao paznju na to a i verovatno zbog toga sto sam bio na drugoj lokaciji i vise sam gledao neke druge teme. Znaci jos 4 dana pa da ga kazemo da je proslo 2 meseca od zavrsetka VB. Neznam dali ima neko informacije dal cu oni uplatili taj novac u dobrotvorne svrhe, ali da nije to postojalo i da je samo kinta bila predvidjena za pobednika VIP VB smatrao bih to najglupljim rialiti sou. Bas o tome sam razgovarao sa drugarom. Ja sam ga pitao sta ce njima pare kad ih oni vec imaju, a on mi je rekao da para na paru ide. Jeste to tacno ali po meni je dobar potez da se prave emisiju u kojima ce ucestvovati poznate licnosti i da preko tih emisija oni zarade novac koji ide nekoj ustanovi kojoj su te pare potrebne.
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

hajduk7

Član broj: 132919
Poruke: 435
91.150.120.*



+3 Profil

icon Re: Veliki brat VIP na B9201.08.2007. u 16:58 - pre 203 meseci
Najpre da se izvinim se izvinim moderatorima sto pokrecem zastarelu temu. Interesuje me sta je bilo od oprostajne utakmice za Djanija sto su se Emotion i Partizan dogovorili da mu orgaznizuju. Jel zna neko nesto o tome.
Ako te snadje muka pozovi hajduka
Pazi se hajduka ako ga snjadje muka
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Veliki brat VIP na B92

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 68098 | Odgovora: 163 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.