Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

krovni nosac za yugo in

elitemadzone.org :: AutoZone :: krovni nosac za yugo in
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 10136 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmkrstic
milos krstic
Munze Konze -Nis

Član broj: 23520
Poruke: 164
*.156.eunet.yu.



Profil

icon krovni nosac za yugo in11.05.2007. u 19:22 - pre 206 meseci
Da li je neko od vlasnika novog yugica- yugo in ili (L) ugradio krovni nosac, uzimajuci u obzir da postoji ona debela gumena traka od par centimetra tako da obicni nosaci nemogu da se postave jer nema sine. U stvari sina postoji ali je ispod te trake tako da se do nje moze doci samo tako sto bi se zasekla gumena traka ali onda to nije to.
Svi oni koji su se susreli sa malim prtljaznikom od 175 l znaju kakav je problem staviti 2 ili vise torbe, a jos gora situacija je kod yugica sa PCM kod koga je u prtljazniku i rezervni tocak. Ako se neko susretao sa ovim problemom i resio ga molim neka napise, a najbolje bi bilo da posalje sliku

bond
 
0

skocimish
Zemun

Član broj: 133188
Poruke: 153
213.244.208.*



+41 Profil

icon Re: krovni nosac za yugo in11.05.2007. u 21:57 - pre 206 meseci
Pozdrav!

U prodavnicama auto delova mozes da kupis plasticne krovne lajsne za obicnog jugica koje se jednostavno navlace na ivicu krova. Preko njih ces sigurno moci da nakacis bilo koji nosac. Ove postojece odlepi sa krova, i cuvaj ih , mozda ces nekad pozeleti da ih opet zalepis.
dobro je...
 
0

mmkrstic
milos krstic
Munze Konze -Nis

Član broj: 23520
Poruke: 164
*.132.eunet.yu.



Profil

icon Re: krovni nosac za yugo in12.05.2007. u 13:38 - pre 206 meseci
Skidanje mi ne odgovara. da li postoje neki nosaci koji se da kazem vakumom zalepe za krov ili tome nesto slicno.
bond
 
0

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ptt.yu.



+5251 Profil

icon Re: krovni nosac za yugo in13.05.2007. u 13:51 - pre 206 meseci
Pa verovatno je vise "estetski" robijanje, zbog ugrozavanja saobracaja, sa neusrafljenim nosacem tereta.

Da ne spomonjem da se moze oboriti klupa za dodatni prtljag, ali se nikako ne moze napraviti "veliki" porodicno-transportni auto bez vecih zahvata.

Ako mislis da je samo lajsna "problem", nazdravlje...

Poz.
 
0

mmkrstic
milos krstic
Munze Konze -Nis

Član broj: 23520
Poruke: 164
*.225.eunet.yu.



Profil

icon Re: krovni nosac za yugo in15.05.2007. u 17:32 - pre 206 meseci
Neko me nije razumeo. Ne mislim da na krovu vozim ormar, vec recimo decija kolica. Obaranjem sedista nepostizem nista jer mi treba zadnja klupa.
p.s .... e sto nisi kupio veci auto reci ce mnogi....
bond
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: krovni nosac za yugo in15.05.2007. u 21:53 - pre 206 meseci
@mmkrstic
Razumeli smo mi tebe, ali ti ocigledno nisi razumeo:
Citat:
vladd: Pa verovatno je vise "estetski" robijanje, zbog ugrozavanja saobracaja, sa neusrafljenim nosacem tereta.

Da ne spomonjem da se moze oboriti klupa za dodatni prtljag, ali se nikako ne moze napraviti "veliki" porodicno-transportni auto bez vecih zahvata.

Ako mislis da je samo lajsna "problem", nazdravlje...

Poz.


Jednostavno imas takav auto, kada si birao auto bio ti je bitniji izgled od funkcionalnosti, o kojoj inzinjeri (ili dizajneri) iz zastave nisu znali ili nisu hteli da vode racuna
A od malog da napravis veliki auto...ne ide!

Koliko god ti bilo banalno (unistavati nov auto) ovo resenje je ti je najprakticnije:
Citat:
skocimish: Pozdrav!

U prodavnicama auto delova mozes da kupis plasticne krovne lajsne za obicnog jugica koje se jednostavno navlace na ivicu krova. Preko njih ces sigurno moci da nakacis bilo koji nosac. Ove postojece odlepi sa krova, i cuvaj ih , mozda ces nekad pozeleti da ih opet zalepis.

Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

mmkrstic
milos krstic
Munze Konze -Nis

Član broj: 23520
Poruke: 164
*.87.eunet.yu.



Profil

icon Re: krovni nosac za yugo in16.05.2007. u 21:39 - pre 206 meseci
zasto neko uvek ima potrebu da napise nesto a da ne kaze nista . pitao sam lepo da li neko zna ili ima iskustva , kako da ugradim nosace ali n e da secem gumu. Ako ce sad pojedinci likovati i pisati o zastavi kako nevalja-u redu je odustajem, nemam nameru da se ubedjujem. Hvala na predlogu za one lajsne ali MI NE ODGOVARAJU. pozdrav ostalima.....
bond
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: krovni nosac za yugo in16.05.2007. u 22:05 - pre 206 meseci
Pa receno je dovoljno precizno u postovima koje sam citirao, niko ne preporucuje secenje te gume vec skidanje (uvek je mozes staviti nazad)

To sto se tebi ne svidja jednostavno i prakticno resenje je nesto drugo...
Da rezimiramo, odgovor je dat i ako ti mozda nisi zadovoljan sa istim.
Mozemo da zakljucimo ovu temu?

Hvala!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: krovni nosac za yugo in
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 10136 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.