Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kolika je maksimalana snaga ovog pojacala?

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Kolika je maksimalana snaga ovog pojacala?

[ Pregleda: 1902 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shorty131

Član broj: 118340
Poruke: 16
80.93.231.*



Profil

icon Kolika je maksimalana snaga ovog pojacala?20.05.2007. u 15:19 - pre 206 meseci

Posto nikako ne mogu da nabavim izgled stampane ploce za LEGEND pojacalo sa osam fetova u izlazu,odlucio sam da pravim ovu verziju sa 4 feta za koju sam nasao izgled stampane polocice na borinom sajtu.

Zanima me koiliko wati mogu imati na 4 oma,a koliko na 8,sa naponom napajanja -+60 V

Sliku seme ne umem da ubacim u post,ili ja tu opciju iz nekog razloga nemam,mozda zato sto sam se skoro registrovao,ali je mozete videti na borinom sajtu,u POJACALA>Legend.

Hvala.
 
Odgovor na temu

1OXB
Čačak

Član broj: 40356
Poruke: 2616

Sajt: bas.elitesecurity.org


+206 Profil

icon Re: Kolika je maksimalana snaga ovog pojacala?20.05.2007. u 17:33 - pre 206 meseci
Pretpostavljam da niko od vas mladjih ne zuri bas toliko u zivotu da ne bi mogao da saceka jos koji dan. Ja cu u nekoliko sledecih dana da napravim sasvim nove plocice za obe verzije LEGEND-a (sa 4 i 8 FET-ova) a na sajtu ce biti i vise verzija sema - za razlicite napone i razlicita opterecenja. Moguce je da cu u aranzmanu sa Viktorom postaviti i fajlove za jos jace verzije jer mislim da je on razradjivao plocice za jos veci broj izlaznih FET-ova?! Morate mi dati malo vremena jer elektronika nije sve cime se ja bavim u zivotu, cak nije ni medju prvih nekoliko najvaznijih stvari!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Kolika je maksimalana snaga ovog pojacala?

[ Pregleda: 1902 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.