Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

vb, postavljanje logoa, itd, neke gluposti

[es] :: .NET :: vb, postavljanje logoa, itd, neke gluposti

[ Pregleda: 1492 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

a zo zo

Član broj: 117395
Poruke: 189
89.216.201.*



+1 Profil

icon vb, postavljanje logoa, itd, neke gluposti29.05.2007. u 12:55 - pre 206 meseci
Kad postavljam npr. 'logo' na neku aplikaciju, da bi sakrili ono sto imamo dok se nije podigla, na sto posebno da obratim paznju? Da li je neko imao vec problema s takvim stvarima? koliko najduze moze da se zadrzi moja izabrana slika kao 'logo', koji format zvuka da stavim kao prateci, tj. koliko dugacka i kakva treba da bude ta animacija? Ako je neko vec pravio za sebe nesto slicno neka odgovori, ako nije tesko za objasnjavanje. Probala sam nesto i radilo je kako treba ali samo donekle. cjelokupna animacija prosto naprosto nije htjela da izvede sto sam zamislila ili je bas bilo 's*****'.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: vb, postavljanje logoa, itd, neke gluposti29.05.2007. u 14:20 - pre 206 meseci
Ovo uopste nije tehnicko pitanje i veoma je uopsteno i definitivno nije za ovaj forum, kao i dobar deo poruka kojim si nas ispamovala u roku od dva sata. Posto si novi clan na ovom forumu, u najboljoj nameri bih te zamolio da procitas pravilnik o koriscenju sa ove adrese http://www.elitesecurity.org/o/pravilnik/korisnici.
Iako pises aplikaciju u vb.net-u pitanje koliko dugo treba splash screen da bude otvoren nije .net pitanje.

Pitanja treba da budu konciznija i da budu on-topic tj u skladu sa imenom i funkcijom foruma gde postujes, generalno nije ok da sve postove ostavljas u istom forumu bez obzira na to sta trazis i da onda moderatori moraju da sortiraju tvoje poruke na odgovarajuca mesta. Mi cemo to rado uciniti sada za tebe kao novog clana, ali zloupotrebaljavanje toga nije nesto sto se tolerise dugo. Takodje, na uopstena i lose postavljena pitanja tesko da ces dobiti odgovor koji ti moze pomoci ako ga uopste i dobijes, tako da je u tvom interesu da postavljas konkretna pitanja. Predlazem da procitas desetak uspesnih konverzacija na ovom ili drugim forumima da steknes osecaj kako se u istim ucestvuje.

Dobrodosla na ES.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: vb, postavljanje logoa, itd, neke gluposti

[ Pregleda: 1492 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.