Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.

[es] :: Vodič za posao :: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 7441 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.249.*



+52 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 20:10 - pre 206 meseci
Još nešto...

Citat:
deki77: E.. Ventura ko bre razočaran...
Ja samo gledam realnost i činjenice..
A ti si trebao pogledati sinoć emisiju na "STUDI-u B" "Živeti sa pozitivnom Energijom"
koja lepo govori o osobama tvog profila...
Znači pevači-pevačice,biznismeni,novopečeni bogataši,baje,batice...i sl:
u kratkim crtama o emisiji i temi društva.
koje ne može da reši i sagleda problem u društvu, kao i sebičnost,aljkavost,drčnost,neobzirnost:
-Obezbeđeni na vreme..
-Obogatili se na brzinu..
-realnost ih ne zanima..
-Svet oko sebe ih ne zanima..
-Krive svet oko sebe što nisu uspešni kao i oni!!!
-Politika ih ne zanima...
-Društvo i problemi ih ne zanimaju..
-Rešavanje problema ih ne zanima..
...itd.
trebao si pogledat !!!!


Na osnovu ovakvog uvoda pretpostavljam da se emisija bavila etiketiranjem, uslovno rečeno, uspešnih ljudi masovnim korišćenjem stereotipa, ali hajde zarad diskusije zamolio bih te da malo elaboriraš na tu temu.
 
0

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.199.*



+165 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 21:40 - pre 206 meseci
Nikakvog etiketiranja bilo koga nije bilo...(po imenu bukvalno)
U globalu, jasno je prikazana nespremnost naroda da reši problem već naprotiv da ga ignoriše stvarajući sliku okoline kakva nije, lažnog moralisanja,pojave neke čudne pozitivne energije(što je i bila tema emisije),i svega već nabrojanog....i sl.
Ta "čudna pozitivna energija" je stvorena kod jednog broja ljudi koji su nespremni da shvate ili se pomire sa činjenicom da postoji još tamo neki "drugi broj ljudi".
Taj jedan broj ljudi živi u svom svetu,oni imaju svoje okruženje njima nisu potrebni problemi,obaveze,politika ih ne zanima...znači samo poyzitivno samo napred,samo rokaj !!!

Naravno niko nije, pa ni ja predlagao svi da se pobijemo,već da ako je moguće kao i na forumu ovde, izađemo u susret problemu.Zato sam i prozvao(koga već).A postavljaču teme da potraži sredinu u kojoj će bar veće pare imati za posao koji će raditi i da izbegne moralisanja koje ovde može sresti.Tipa da čisti go*na,da joj izvrću reči, i tome slično..
Ali to je Srbija...
Citat:
O bože... Evo ga još jedan nesrećni i isfrustrirani kome je Sloba Milošević za sve kriv...

Pa idemo dalje...
Citat:
Ma bre ima g**** da čisti ako ne može negde da se zaposli... Nego su za to krivi roditelji koji takvim kretenima ustvari čine medveđu uslugu... Nema problema da živi neko zajedno sa roditeljima, ali se brate zna, mora da se radi i da se snosi deo troškova budžeta... A danas većina roditelja nema ništa protiv da konji od 25 (ustvari to su 'deca' još uvek), pardon konji od 30-35 godina žive sa njima, da spavaju do 12, posle toga odu u kladionicu, i ne rade ništa po ceo dan...

Vrhunac..
Citat:
A zašto da ne? Od čega će da kupi hleb i mleko ujutru? Sigurno neće od spavanja do 12 i čekanja na posao...

Znači postoje ljudi koji umesto da pomognu,tebe(ts postavljača teme i učesnike u diskusiji) okrive da si neradnik,živiš na tuđoj grbači,ako treba i g**na ćeš da čistiš,da si konj,jer neradiš ništa po ceo dan!!
A ja sam samo ovo napisao
Citat:
Opet da ponovim(neću da demorališem nikog) !!!
-Šta sa ovim...
Citat:
Stelacg: Zavrsila sam Nastavnicki fakultet, Odsjek za engleski jezik i apsolvirala isti Odsjek na Filozofskom fakultetu. Imam dobro poznavanje rada na racunaru i dobru volju da nadjem posao van skole. Cekam!

....ti tražiš u Srbiji(ili CG pošto si odatle)!!!
-Da "ganjaš" i čekaš posao 10god. retko ćeš šta "uganjati" ako nemaš dobra "leđa"...
-Da radiš kod našeg privatnika za bedne pare sa diplomom VSS...
-Da prihvataš sve i svašta samo da bi se zaposlila i da ti ide radni-staž...
-itd
...razmisli dobro...!!!

Što su problemi koji prate većinu onih koji traže posao.Ili su zaposleni.
Loše okruženje,veze,sređivanja,podmetačine,ulizivanja.A nedao ti bog da radiš kod ovako sličnih..
Ako tebi dele savet da treba i g*vna da čistiš iako si sa VSS ne znam šta tek da očekuju oni NK..
A njeno ČEKAM odnosilo se na čekam odgovor/savet od Vas...



 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 22:13 - pre 206 meseci
Citat:
deki77: A njeno ČEKAM odnosilo se na čekam odgovor/savet od Vas...


Bome ona napisa da čeka ponudu, a ne savet (vidi prvi post na temi).
 
0

markom
Marko Milivojević
Network Engineer
Google
Mountain View

Član broj: 18427
Poruke: 4227
213.176.148.*

Sajt: https://markom.rs


+16 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 22:20 - pre 206 meseci
Citat:
Taj jedan broj ljudi živi u svom svetu,oni imaju svoje okruženje njima nisu potrebni problemi,obaveze,politika ih ne zanima...znači samo poyzitivno samo napred,samo rokaj !!!


Hm, izvini, ali šta je u ovome tačno loše? Pa ceo svet tako funkcioniše. Ako ti nešto u životu ne valja, gledaj kako da popraviš, nemoj da kukaš kako nešto ne valja i da čekaš da ti neko drugi to ispravi.
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
212.200.180.*



+105 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 22:27 - pre 206 meseci
Upravo tako, samo da jos svet i tvoj polozaj u njemu zavisi samo od tebe :)
 
0

Stelacg
Podgorica

Član broj: 147070
Poruke: 4
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 22:28 - pre 206 meseci
Ma, ljudi, manite se corava posla. Da znam kako skinuti temu odavde, ovog trena bih to uradila. Svaka diskusija je suvisna. Ne trazim ja od vas podatke o postanku Rima, vec savjete i ponude za posao, ali kako vidim, nema vajde ovdje. Izlogovacu se , a vi nastavite.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 22:33 - pre 206 meseci
Zar još ne pljušte ponude? A saveta je bilo, samo da si umela da čitaš.
 
0

Milan Stojanovic
Vlasnik Agencije za poslovne usluge

Član broj: 92160
Poruke: 444
*.abakusbp.net.



+1 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.31.05.2007. u 22:40 - pre 206 meseci
Citat:
deki77: E.. Ventura ko bre razočaran...
Ja samo gledam realnost i činjenice..
A ti si trebao pogledati sinoć emisiju na "STUDI-u B" "Živeti sa pozitivnom Energijom"
koja lepo govori o osobama tvog profila...
Znači pevači-pevačice,biznismeni,novopečeni bogataši,baje,batice...i sl:
u kratkim crtama o emisiji i temi društva.
koje ne može da reši i sagleda problem u društvu, kao i sebičnost,aljkavost,drčnost,neobzirnost:
-Obezbeđeni na vreme..
-Obogatili se na brzinu..
-realnost ih ne zanima..
-Svet oko sebe ih ne zanima..
-Krive svet oko sebe što nisu uspešni kao i oni!!!
-Politika ih ne zanima...
-Društvo i problemi ih ne zanimaju..
-Rešavanje problema ih ne zanima..
...itd.
trebao si pogledat !!!!



Za koga god da radiš, ti nećeš biti zadovoljan.
Otvori svoju firmu i budi svoj gazda.

V E L I K O
J E
P R E I M U Ć S T V O
N E
B I T I
J E D N O L I K
___________________________________________________________________

OV SM
LA PK
 
0

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
89.216.199.*



+165 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.01.06.2007. u 00:24 - pre 206 meseci
Citat:
biznis inkubator: Za koga god da radiš, ti nećeš biti zadovoljan.
Otvori svoju firmu i budi svoj gazda.

već imam..
A koliko vidim ovde flejmera takodje ima...
Nemože niko da postavi neko pitanje a da ga ne stavite na vešala..
odoh i ja..

 
0

Stelacg
Podgorica

Član broj: 147070
Poruke: 4
85.94.115.*



Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.01.06.2007. u 06:25 - pre 206 meseci
Veliko hvala svima. Ponuda jedna, ali vredna! Dobila sam posao.Yahoooooooooo!
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.01.06.2007. u 07:07 - pre 206 meseci
Svaka čast. :) Mora da je to izuzetno vredan i radan poslodavac kad šalje ponude između ponoći i sedam ujutru. :)
 
0

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
89.216.249.*



+52 Profil

icon Re: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.01.06.2007. u 08:10 - pre 206 meseci
Joj, što volim happy end :)
 
0

[es] :: Vodič za posao :: Trazim posao. Diplomirala sam engleski jezik i imam dobro znanje rada na racunaru.
(Zaključana tema (lock), by Davor Vlajkovic)
Strane: 1 2

[ Pregleda: 7441 | Odgovora: 33 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.