Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pocetnik, jel moze neko ovo da mi protumaci?

[es] :: PHP :: Pocetnik, jel moze neko ovo da mi protumaci?

[ Pregleda: 2570 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
91.150.112.*



+6 Profil

icon Pocetnik, jel moze neko ovo da mi protumaci?19.06.2007. u 08:39 - pre 205 meseci

Evo u cemu je problem: postoji jedan veb sajt koji je u funkciji, radjen u phpNuku. Hteo bih kompletan sajt da prebacim kod mene na racunar, i da u lokalu kod mene malo se zezam sa opcijama, pre nego krenem da ubacujem tekstove na server. Kopirao sam bazu, i sve fajlove iz root direktorijuma, imam kod sebe podignut wamp server. Kad pokrenem sajt, prvo ne vide se svi tekstovi, a drugo na nekim stranama izbacuje ovu poruku:

Warning: include_once(modules/FCKeditor/language/lang-serbian.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in D:\PHP-SQL\vezbe\geo\mainfile.php on line 212

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'modules/FCKeditor/language/lang-serbian.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in D:\PHP-SQL\vezbe\geo\mainfile.php on line 212

Warning: include_once(modules/FCKeditor/language/lang-serbian.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in D:\PHP-SQL\vezbe\geo\mainfile.php on line 212

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'modules/FCKeditor/language/lang-serbian.php' for inclusion (include_path='.;C:\php5\pear') in D:\PHP-SQL\vezbe\geo\mainfile.php on line 212

Kapiram da je nesto vezano za lang-serbian.php, ali ne znam sta treba da radim i uopste u cemu je stvar?
 
Odgovor na temu

mickey.co.ba
Miralem Halilovic
Sarajevo, BiH

Član broj: 26263
Poruke: 136
87.250.112.*

Sajt: 11betting.com


Profil

icon Re: Pocetnik, jel moze neko ovo da mi protumaci?19.06.2007. u 10:22 - pre 205 meseci
najvjerovatnije da ti ne postoji taj fajl, kad si prebacivo sajt sa servera na svoj računar zaboravio si prebaciti i taj fajl ili cije folder...


a sta mislis s tim "ne vide se svi textovi" pojasni malo...
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
77.46.243.*



+6 Profil

icon Re: Pocetnik, jel moze neko ovo da mi protumaci?19.06.2007. u 10:58 - pre 205 meseci
Citat:
mickey.co.ba: najvjerovatnije da ti ne postoji taj fajl, kad si prebacivo sajt sa servera na svoj računar zaboravio si prebaciti i taj fajl ili cije folder...


a sta mislis s tim "ne vide se svi textovi" pojasni malo...

U pravu si za ovaj fajl lang-serbian.php, ne postoji u folderu modules/FCKeditor/language/lang-serbian.php, ali takodje ne postoji ni na serveru sad sam proverio, a sajt radi sasvim normalno, sve je na cirilici. Tako da nije da nije prebacen, nego ga uopste i nema.
Na sajtu ima tekstova dosta, ali kod mene kad sam sve prebacio na prvoj strani vidi se samo jedan tekst, i to jedan koji je pisan latinicom, svi drugi se ne vide. Mozda ima veze i sa bekapom baze, posto je baza mysql verzija 3.xx a kod mene kuci na wampu verzija 5.xx, ne znam.

 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Pocetnik, jel moze neko ovo da mi protumaci?

[ Pregleda: 2570 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.