Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

treba mi pomoc da izaberem !1 klimu od 3 ponudjene

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: treba mi pomoc da izaberem !1 klimu od 3 ponudjene

[ Pregleda: 6260 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

slobakgj
slobodan jovanovic

Član broj: 149653
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon treba mi pomoc da izaberem !1 klimu od 3 ponudjene22.06.2007. u 22:14 - pre 203 meseci
Da li neko moze da mi pomogne da se odlucim za jedan osledecih modela:galanz 12 hr;midea Msg12hr;midea MSF 12hr?Ne znam nista o klima uredjajima,a stura odoh da je uzmem.Pogotovo bi bilo korisno,ako neko ima neku od ovih klima,da mi prenese svoja iskustva?
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Mister Big Time
Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: treba mi pomoc da izaberem !1 klimu od 3 ponudjene22.06.2007. u 22:53 - pre 203 meseci
Imas bar dve ogromne teme o izboru klima izmedju tri...

http://www.elitemadzone.org/t1...limama-Midea-Housel-ili-Galanz

http://www.elitemadzone.org/t22368-Koja-klima

Inace Galanz bi po nekoj specifikaciji trebalo da trosi manje struje od Midea klime, a i dimenzije su nesto manje pa kome je bitan prostor...
 
Odgovor na temu

slobakgj
slobodan jovanovic

Član broj: 149653
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: treba mi pomoc da izaberem !1 klimu od 3 ponudjene22.06.2007. u 23:11 - pre 203 meseci
Znam da ima,gde da se pogleda,vec sam nesto gledao,pogledacu opet.Postavio sam pitanje da bih se sto brze odlucio izmedju 3 konkretne ponude.Da velicina unutrasnje jedinice mi je vrlo bitna,jer je soba svega 12 kvadrata i kosi je krov,ali u sobi su mi svi elektricni uredjaji:sporet,tv,komp,friz...slaba izolacija,potkrovlje,pa mi je prioritet da klima dobro hladi,a prostora i onako nema.Uglavnom se spominju tehnicki podaci,koji mi ne znace mnogo,jer kao sto rekoh ne znam nista o klimama, avec sam se jednom zeznuo,proslogodisnjom kupovinom prenosne klime(naivno),pa rekoh savet bi mi ovaj put dobro dosao.Svejedno,
hvala na uputima
 
Odgovor na temu

vladagrujic

Član broj: 159007
Poruke: 168
*.bitsyu.net.



+1 Profil

icon Re: treba mi pomoc da izaberem !1 klimu od 3 ponudjene28.04.2008. u 16:53 - pre 193 meseci
Da dodam na ta tri modela još i Samsung i LG. Ja sam bio u istoj dilemi kao i ti. Malo sam prošetao i pronašao Nord Star Klimu sa Mitsubishi kompresorom. Nju sam uzeo samo iz jednog vrlo bitnog razloga - bila je u A energetskom razredu. Sve ostale klime su bile u C,D,E ili F energetskom razredu. Računam da će za par godina sama sebe da otplati samo na uštedi struje. Osim toga, sva prateća dokumentacija (srpski jezik) i ostali pribor (sve što je potrebno za montažu) dolazi u pakovanju uz klimu. Suvišno je pričati da postoje i pečati za uvoz u EU.
Uzgred, da li ko zna nešto više o kvalitetu i pouzdanosti Mutsubishi kompresora u klimama?
Pozdrav
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: treba mi pomoc da izaberem !1 klimu od 3 ponudjene

[ Pregleda: 6260 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.