Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

predlog za igricu - - stateske igrice

elitemadzone.org :: Video igre :: predlog za igricu - - stateske igrice

[ Pregleda: 4418 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SYNset
Montenegro

Član broj: 102275
Poruke: 44
*.crnagora.net.



Profil

icon predlog za igricu - - stateske igrice24.06.2007. u 20:41 - pre 205 meseci
Neznam u koji forum da postavim ovu poruku pa cu je postaviti u Cekaonicu i nadam se da ce mi neko odgovorit
Moje pitanje je sledece
Ja sam ljubitelj stateskih igrica koje se vode oko ratova a ne oko prvog lica nego kao neki lider nacije koja vodi drazavu
Dosta sam igrao igricu Knighst of Honor to je igrica kakvu ja trazim ali ova igric je u srednjem vijeku a toliko sam je igrao d ami je dosadila
Pa zelim da va postavim pitanje dali postoji neka igra slicna ili moze i ista kao i Knighst of Honor ali savremena igrica sa temama iz drugog svetskog rata ali samo tehnologije ali da se neveze na drugi svetski rat nego igra u kojoj si ti lider i vodis naciju samo savremenu i ako moze (vi je nepravite znam nego postoji li slicna igra) i ako moze da se vodi u pravom svijetu znaci evropa amerika azija i tako
Nadam se da ste me svatili i nadam se da cete mi pomoci
Uzfred znam za igricu Civilizacija i to je nesto sto ja trazim - - -Trojku sam igrao i dosadila mi je a moj kompjuter nije toliko jak za cetvorku - mislim jeste jak ali puno koci posle sat dva igre pa nije zanimljuvo
HVALA
Oj junaštva svjetla zoro, Majko naša Crna Goro! Na tvojim se vrletima, Razbi sila dušmanima. Jedina si za slobodu Ti ostala srpskom rodu. Dat će Bog i sveta Mati Da se jednom sve povrati.
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: predlog za igricu - - stateske igrice24.06.2007. u 21:04 - pre 205 meseci
Kakav ti je otprilike kompjuter i da li vise volis 2D ili 3D strategije? Ja sam ranije igrao neke 2D, a generalno 3D strategije mi se ne svidjaju. Mada, mator sam ja za to, sta ja znam.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

milosm23

Član broj: 22484
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: predlog za igricu - - stateske igrice25.06.2007. u 18:22 - pre 204 meseci
Europa Universalis 3
 
Odgovor na temu

Neythan
Hempro Microsystems
MartelNet

Član broj: 121380
Poruke: 14
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: predlog za igricu - - stateske igrice25.06.2007. u 18:27 - pre 204 meseci
Warcraft 3 i The Frozen Throne \o/
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
91.150.99.*



+363 Profil

icon Re: predlog za igricu - - stateske igrice25.06.2007. u 20:07 - pre 204 meseci
Heroes 3 sa patch-om 3.5, Cossacks...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

zeleni_prst
Marko Aleksov
Obrenovac, Srbija

Član broj: 149230
Poruke: 6
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: predlog za igricu - - stateske igrice26.06.2007. u 00:20 - pre 204 meseci
uzmi heroje oni su najbolji ;)
Computer games don`t affect kids. I mean if Pacman affected our generation as kids, we would all run around in darkened rooms eating pills and listening to repetitive music...

dream is destiny

if there isn't any chocolate in heaven, I ain't going
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: predlog za igricu - - stateske igrice

[ Pregleda: 4418 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.