Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc pri kupovini !

[es] :: GPS :: Pomoc pri kupovini !

[ Pregleda: 1890 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

FatalBlaDE
Podgorica

Član broj: 149100
Poruke: 59
*.crnagora.net.



+3 Profil

icon Pomoc pri kupovini !06.07.2007. u 16:39 - pre 204 meseci
Slabo se razumijem u GPS uredjaje , ali sam nesto citao na nekim sajtowima pa moze te li mi malo pojasniti sta swe posjeduje jedan GPS uredjaj sa kartografijom , u koju svrhu se koriste memo. kartice ,.. itd i da ne zaborawim neku srednju cijenu ! Hitno mi treba za planinarenje! Hvala !
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
77.46.182.*



+11 Profil

icon Re: Pomoc pri kupovini !06.07.2007. u 23:39 - pre 204 meseci
Za planinarenje ti nece mnogo pomoci GPS-ovi sa kartografijom, jer na trzistu neka topografskih karata za vasu zemlju. Postoji samo autokarta. To j eu sustini dobro jer mozes da kupis i neki jeftiniji uredjaj koji nije predvidjen za koriscenje karata, posto ce ti biti sasvim upotrebljiv.

Memorisjke kartice ti takodje ne trebaju, jer je to prodvidjeno pre svega da bi mogao da kupis GPS kartu na kartici i samo je umetnes u uredjaj, a posto nema topografskih karata tvoje zemlje, nemas ni sta da kupis, tako da ni to ne moras da juris.

Sto se tice srednje cene, ne znam kako se one krecu u vasoj zemlji. Ovde, u nasoj zemlji, najjeftiniji modeli se mogu nabaviti kod zastupnika vec za nekih 12.000 do 13.000 dinara. Uvek mozes da nadjes i nesto polovno.

Usput, obrati paznju da slovo W ne postoji u srpskom pismu.
 
Odgovor na temu

FatalBlaDE
Podgorica

Član broj: 149100
Poruke: 59
*.crnagora.net.



+3 Profil

icon Re: Pomoc pri kupovini !08.07.2007. u 18:35 - pre 204 meseci
Ok,zahvaljujem
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Pomoc pri kupovini !

[ Pregleda: 1890 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.