Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ON LINE čitaonica stručne literature

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: ON LINE čitaonica stručne literature

[ Pregleda: 7820 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

danilovic
priv bizz
Novi Sad-Beograd

Član broj: 139232
Poruke: 53
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.

Sajt: www.nspromo.info


Profil

icon ON LINE čitaonica stručne literature09.07.2007. u 02:35 - pre 204 meseci
Interesuju me linkovi tj. sajtovi gde postoje on line čitaonice na srpskom jeziku. Dakle, koji sajtovi nude mogućnost da se udje i nadje neka knjiga i čita on line... Naravno kao što rekoh, interesuju me Srpski sajtovi , na našem jeziku a tematika koja me zanima je široka.............. Ali najkraće, tematika koja se provlači kroz ovaj sajt na primer.. Dakle, gde to ima na netu??? Pozz..

 
Odgovor na temu

gorancir
Goran Ćirković
Beograd

Član broj: 20647
Poruke: 252
*.beogrid.net.

Sajt: www.internetsolutions.co...


+1 Profil

icon Re: ON LINE čitaonica stručne literature11.07.2007. u 13:07 - pre 204 meseci
Imaš topic o tvom sajtu na dpt-u... :)

A što se ebook-ova tiče, ima ih mali milion... šta konkretno te interesuje? [es] je razgranat...
 
Odgovor na temu

danilovic
priv bizz
Novi Sad-Beograd

Član broj: 139232
Poruke: 53
*.DIALUP-SMIN.neobee.net.

Sajt: www.nspromo.info


Profil

icon Re: ON LINE čitaonica stručne literature11.07.2007. u 23:23 - pre 204 meseci
Gde se to prica o mom sajtu. ako ako... Evo koje me teme interesuju............
Pre svega sve o marketingu, pre svega e marketingu, zatim psihologiji............ Ma možda nisam bio dovoljno precizan???
Gde može da se udje na sajt, da se vidi katalog knjiga, odabere neka i čita on line???? To je pitanje, a rekao sam koje teme, mada me još mnogo što šta interesuje.............. Pozz..
 
Odgovor na temu

TrifunTrifun
Zdravko Sumic
Novi Sad

Član broj: 71783
Poruke: 78
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.tehnologijahrane.com


Profil

icon Re: ON LINE čitaonica stručne literature14.07.2007. u 10:15 - pre 204 meseci
@gorancir Nisi ostavio link prema toj stranici. Mene interesuje literatura o hrani.
Cimer Grga pred ispitni rok: "U meni je jos ostalo neceg ljudskog . . . . . nagon za ubijanjem."
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: ON LINE čitaonica stručne literature

[ Pregleda: 7820 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.