Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Foto filmovi u Beogradu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Foto filmovi u Beogradu

[ Pregleda: 5147 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dostanov

Član broj: 978
Poruke: 148
*.siemens-it.co.yu.

Jabber: dostanov@elitesecurity.org


Profil

icon Foto filmovi u Beogradu10.07.2007. u 07:16 - pre 204 meseci
Preporučite mi radnju Beogradu koja ima širi izbor filmova, interesuju me naročito fuji velvia, fuji reala i ilford filmovi.
Foto radnja u staklencu ima nešto od toga, ali ne i sve.

Ako su zabranjena ovakva pitanja, odgovor može i na pp, a nadam se da moderati neće obrisati temu odmah, jer ovakva pitanja nisu baš česta.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8373
*.3dnet.co.yu.



+1349 Profil

icon Re: Foto filmovi u Beogradu10.07.2007. u 08:57 - pre 204 meseci
Malo si loše nastupio, pa da pojasnim:

Neću je obrisati ne odmah, nego je neću obrisati nikada. Praktično nema tema koje su brisane, izuzev kad se radi o čistoj zloupotrebi, ali i to se ne sećam kada se poslednji put desilo.
 
Odgovor na temu

Abdee
Srdjan Abdijevic
Novi Sad

Član broj: 42836
Poruke: 1577
*.ADSL.neobee.net.

ICQ: 329875614


+1 Profil

icon Re: Foto filmovi u Beogradu10.07.2007. u 10:05 - pre 204 meseci
Mislim da ti se najvise isplati da pocastis zenu/devojku/svalerku vikendom u Budimpesti i tu priliku iskoristis da se snabdes foto materijalom. Ima svega, jeftino je a usput se i provedes.

Nego gde mislis da razvijas slajd? To mora da radi neki übermeister da se ne desi da si dzabe skljocao 'ebeno skup film. Ilford je druga prica... Kupis neke dobre hemije, jednu doznu i sam razvijas.
 
Odgovor na temu

dostanov

Član broj: 978
Poruke: 148
*.siemens-it.co.yu.

Jabber: dostanov@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Foto filmovi u Beogradu10.07.2007. u 10:59 - pre 204 meseci
Dosad su mi slajdove (fuji sensia) razvijali u staklencu i nije bilo problema, jedino sto nisam mogao da kupim filmove koje sam hteo i zbog toga sam i postavio pitanje na forumu.

Kupio sam preko ebay-a velviu 50, 5 rolni za 22e iz usa, i to je ok cena, ali je postarina 15e. Nisam mogao da odolim jer idem na letovanje, a velvia sa svojim bojama je zakon (tako bar izgledaju slike na netu, nisam je jos probao).

Zanimljivo je da mi je ispalo jeftinije da narucim iz USA nego na primer iz Nemacke na adresu u Svajcarskoj. Stvarno su ameri najpovlascenija nacija na svetu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Foto filmovi u Beogradu

[ Pregleda: 5147 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.