Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li imate cudne "kompjuterske" snove?

elitemadzone.org :: MadZone :: da li imate cudne "kompjuterske" snove?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 60966 | Odgovora: 129 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

grepme84
Ruma, Srbija

Član broj: 14952
Poruke: 101
*.dial-up.arnes.si.



+1 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?17.11.2004. u 16:52 - pre 235 meseci
Citat:
Offtopic : Isti san nisi mogao da sanjaš više od jedan put.To si ti sebi stvorio trip u glavi, kao i svi ljudi, ali isti san je nemoguće dva puta sanjati....ako je verovati naučnicima :).


Ja sam sanjajo jedan san vise puta, i to neke nocne more, davno je to bilo.

Nikad nisam imao kompjuterski san ali davno prije, dok je jos moj komp bijo jedan od najboljih (333Mhz - jos mi koristi hvala Bogu) igrao sam igre nonstop, pa onda kad sam se naigrao i izasao napolje jos mi je igra ostala u glavi pa sam se onako trzao kao hocu da pucam na ljude.To se mi ponekad jos desi kad previse igram igre (slab mi komp pa idem do druga pa se izigram za citav mesec - valjda zbog toga).

A sto se tice snova uposte, desavaju mi se cudne stvari.Nekad kad nesto uradim/vidim/podozivim osetim odnosno ZNAM!!!! da sam to vec jednom uradijo/video/podoziveo (u snovima, mozda sam to sanjao?), kao da se to vec jednom desilo.Preplave me potpuno ISTI osecaji.
 
Odgovor na temu

damirh
Damir Hadnadjev
Oxfordshire

Član broj: 104515
Poruke: 143
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+17 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?18.04.2008. u 03:37 - pre 194 meseci
Sto mi je drago sto sam iskopao ovu temu :D

Ja sam pre nekog vremena iskosa video saobracajni znak sa zutim u sredini koji je licio na uzvicnik i krenuo tamo u cudu kako taj quest nisam uzeo.
A desavalo mi se da u snu nadjem potencijalno resenje za probleme iz dungeon mastera, day of the tentacle i slicno pa se probudim i moram da vidim da li je to :D
 
Odgovor na temu

marko_stamenkovic
beograd

Član broj: 166071
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?18.04.2008. u 14:07 - pre 194 meseci
bas sam sinocj sanjao kako mi se srusila zgrada u zemljotresu i ja onako plachucji pokusavam da otkopam i spasim hard disk xD, budim se i ponavaljam: ovo je samo san....
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?18.04.2008. u 15:01 - pre 194 meseci
U je... pročitao sam celu temu, no comment.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?19.04.2008. u 01:32 - pre 194 meseci
Jaoo, hahahah, otkud ovo iskopaste :D
Hehe, kad covek vidi ovako temu sa sve starom ekipom.. pokrece nostalgiju :)
 
Odgovor na temu

night-shift
Vukašin Sadžak
• Student FTN, • Software developer
• Futog/Novi Sad

night-shift
Član broj: 17930
Poruke: 1213
79.101.182.*

Sajt: www.netolerancija.com


+8 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?19.04.2008. u 02:11 - pre 194 meseci
Nja, dosta puta sam imao triperske snove.

Neki od njih:

- sanjao sam da programiram u C-u i da kompajler stalno izbacuje grešku i na kraju sam skontao da je zbog toga što sam stavio da funkcija vraća vrednost a bila je tipa void :D
- jednom sam se probudio drmajući miš po stolu, a monitor je bio ugašen :) (računar je tad bio pored kreveta), mesečario sam znači.
- pre dosta godina dok sam imao Sagem mc922 mobilni, sanjao sam da sam otkrio caku kojom njegov monohromatski displej konvertujem u kolorni (možete misliti moje razočarenje kad sam skontao da je to bio samo san :)

Ima ih još gomila, ali većina snova se zaboravi brzo.
La parole est d'argent, mais le silence est d'or.
www.netolerancija.com
 
Odgovor na temu

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
77.46.196.*



+101 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?19.04.2008. u 12:04 - pre 194 meseci
A ja mislio da sam ja jedini pukao sa mozgom kad sanjam takve nebuloze....
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
79.101.74.*



+25 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?20.04.2008. u 11:09 - pre 194 meseci
Pa .... imao sam jednom kao posledicu visecasovnog rada na programiranju i moram priznati ,mozda zvuci smesno ali ideja mi se javila u snu.
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

Jericho

Član broj: 161511
Poruke: 248
213.244.200.*



+449 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?21.04.2008. u 12:25 - pre 194 meseci
Sjajno, tema je jedna od najboljih na ES /Madzone/ ikada! Svaka pohvala autoru, ali i ucesnicima na iskrenosti
Trebalo bi napraviti neku akciju da autori najuspesnijih tema svakog meseca dobiju neku nagradu, npr. majicu. A u posebnim slucajevima kao sto je ovaj, autor bi trebalo da dobije citav sleper majica
 
Odgovor na temu

Len0
BiH

Član broj: 161098
Poruke: 19
*.tr1.dlp465.bih.net.ba.



+8 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?21.04.2008. u 18:46 - pre 193 meseci
Pa da li je iko pokusao da slaze kulu od karata?
Koji su tu tripovi! Za svaku postavljenu kartu ja sam trazio tastaturu i F5.
Potpis:
 
Odgovor na temu

dobio_7

Član broj: 54740
Poruke: 157
*.zvizni.co.yu.

Sajt: pcopisi.mojblog.co.yu


+1 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?22.04.2008. u 16:58 - pre 193 meseci
Ja sam sanjao da sam u Counter Strike-u, i sad fora bacim bombu ona se odbije od zid i padne ispred mene, eksplodira i kao lepo ja pocnem da letim u vazduh od eksplozije i gledam kako se planeta udaljava i na kraju zavrsim u svemiru i gledam zemlju onako kao da sam pravi astronaut :), totalno ludilo!
http://pcopisi.mojblog.co.yu/ - Besplatni i Shareware programi!

Premium korisnici RS skinite: http://pcopisi.mojblog.co.yu/1...n-download-manager/110661.aspx

.: OD NAS NE ZAVISI :.
 
Odgovor na temu

Ironhide

Član broj: 161582
Poruke: 101
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?22.04.2008. u 23:05 - pre 193 meseci
Sada baš premotavam film i zapravo nikada nisam sanjao neke "geek" snove...

jednom sam sanjao da Betmen, robin i ja idemo na bazen i to je to :)
 
Odgovor na temu

Nibble

Član broj: 63173
Poruke: 302
*.bc1.dlp391.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?22.04.2008. u 23:39 - pre 193 meseci
Sinoc sam bas sanjao da pravim vojsku (Undeadovi) u Warcraft III tft i svaki put kad bi napravio sve kako treba Night Elfovi bi dosli i srusili sve. Pa onda sve ispocetka pravi, gradi i unapredjuj.
 
Odgovor na temu

Milan M. Radovic
Web Developer
Pančevo

Milan M. Radovic
Član broj: 16959
Poruke: 743
79.101.145.*



+25 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?26.04.2008. u 09:04 - pre 193 meseci
Citat:
dobio_7: Ja sam sanjao da sam u Counter Strike-u, i sad fora bacim bombu ona se odbije od zid i padne ispred mene, eksplodira i kao lepo ja pocnem da letim u vazduh od eksplozije i gledam kako se planeta udaljava i na kraju zavrsim u svemiru i gledam zemlju onako kao da sam pravi astronaut :), totalno ludilo!

Space Crap -> Jel onda to pocela i epizoda igrice Star Trek Voyager :D
I don't need a girl for sex , All I Need is Binary and HEX
 
Odgovor na temu

EKCEP

Član broj: 164924
Poruke: 24
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?07.05.2008. u 23:12 - pre 193 meseci
kad sam bio bolestan sanjam ja Call of duty 1 i kako jurisam na nemacke bunkere sa puskom u ruci,tek vidim pored mene kidnuli nekog tipa sa minobacacem i onda odjedanput pocinju da padaju sanduci i headcrabs-ovi sa neba isti kao oni u half life 1,za finish istrcava orbb iz quake 3 arene sa bfg-om u ruci (pipku) i iskida nemce.POTPUNO OTKACENO :))))
 
Odgovor na temu

yeljko

Član broj: 97908
Poruke: 580
91.191.17.*



+4 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?08.05.2008. u 10:54 - pre 193 meseci
Ja skoro svako vece ili bar svako drugo vece sanjam da imam dobar internet.
Brzina 2,5 Mb Down i Up.
Naprosto se nauzivam,milina jedna.Skidam sve na brzaka.
Posto svako vece ostavim da mi se skida neki film i kad se probudim ujutro i pogledam da vidim da li mi je skinulo film u divx od 700 Mb odmah mi se smrkne pred ocima.
Naravno nije skinulo.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?08.05.2008. u 15:32 - pre 193 meseci
ovih noci sanjam igricu Metal Blob Solid (ili Blob Wars)
iance, predjoh je jedva pod easy da bi mi rekao da ipak treba odigrati pod normal/hard da bih saznao o cemu se radi :D (razliak izmedju easy i normal je nebo i zemlja, ne mogu ni da zamislim kakav je hard)
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

anel_np
Naim Rasljanin
Cacak

Član broj: 119020
Poruke: 70
77.46.200.*



Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?19.05.2008. u 21:38 - pre 193 meseci
joj kad bi jos sad mogao da se setim sta sam sanjao

ali secam se da sam ja u cs reda dust 2 i bijem neke zombije posle se stvori neka devojka i mi pobegnemo sa nekim besnim autom ali posle nalazi deo kao u nfs nesto kao da se trkam sa tim zombijima

Imao sam jos mnogo tih snova ali sam zaboravio

Ali i meni se obicno to desi ako igram neku igru pred spavanje
 
Odgovor na temu

Wajda.W
Vladimir Vajda
Zrenjanin

Član broj: 127039
Poruke: 323
77.46.196.*



+101 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?24.05.2008. u 21:40 - pre 192 meseci
uuuu, sad skoro sam igrao moto gp malo duze neg sto je normalno i preporucljivo i posle sam sanjao kako trcim i u krivini ne mogu da skrenem naglo nego izletim u neko grmlje, pa sam na drugom cosku usporio kako bi uspeo da skrenem....
 
Odgovor na temu

peromalosutra
Ivan Rajkovic
Software engineer
Luxoft
Berlin

Član broj: 54774
Poruke: 871
*.teol.net.



+148 Profil

icon Re: da li imate cudne "kompjuterske" snove?23.06.2008. u 08:26 - pre 191 meseci
Ja sam sinoć imao noćnu moru. :)

Znači sanjam kako radim na kompjuteru i dobijam mail u fazonu "Dobili ste XXX$, click here to claim". I ja sam odmah znao da je to u stvari virus, ali reko' baš ću kliknuti, na linuxu sam, šta mi može, pa da vidim kakav je virus. I nakon što sam kliknuo skontam da ime fajla ne završava na .exe nego .ext3 (ne znam otkud se ovo pojavi, ali valjda da me asocira da fajl radi na linuxu :D). I vidim odmah nakon klika da CPU skace na 100% i stoji tako par sekundi i onda odjednom ništa. Ja pokušam da otvorim folder, a ono izadje error "No filesystem found, format hard disk" (opet nidje veze al ajd). I tad sam se baš utripao, ko me tjerao da klikam na link kad sam znao šta je i tako to. Zadnje čega se sjećam je da sam razmišljao da u tih par sekundi nikako nije mogao da obriše cijeli hard disk, već da je samo poremetio nešto i razmišljao da li će fsck popraviti stvar. Onda sam otisao na google da provjerim sta da radim i tu negdje se probudim. :D



 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: da li imate cudne "kompjuterske" snove?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 60966 | Odgovora: 129 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.